Homebrew Symposium 2018

VAK'as, Kauno aludariai, Aludarių taurės archyvas, Alaus brolijos pranešimai ir kiti reikalai
Vartotojo avataras
Jonaiste
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2016-11-06, 18:32

Homebrew Symposium 2018

Standartinė Jonaiste » 2018-05-20, 10:20

Homebrew Symposium 2018
Kviečiame dalyvauti jau antrą kartą organizuojamame renginyje „Homebrew Symposium 2018“
Renginys vyks pačios paslaptingiausios ir magiškiausios lietuvių šventės – Rasų savaitgalį. Neatsitiktinai daug dėmesio skirsime senosioms Lietuvių alaus virimo tradicijoms.
Penktadienį vienas išradingiausių namų aludarių – Artūras Masiliauskas pasakos apie gruit alaus stiliaus subtilybes bei demonstruos jo gamybos procesą. Dar viena neįminta mįslė Lietuvos alaus padangėje – Ramūnas Čižas ir jo alus. Daug kas bandė pakartoti, deja, jo alus išties unikalus ir nepakartojamas, bet apie jo gimimą bei kelis niuansus bus papasakota paties aludario.
Šeštadienis bus skirtas didžiausiam renginio įvykiui – bendram namų aludarių alaus virimui. Vienu metu bus užkaisti katilai ir namų aludariai, apriboti tik savo fantazija, virs bei pasakos apie alų.
Taip pat renginiuose dalyvaus Antanas iš “Savas alus” – kuris pažadėjo atsivežti puikų namų aludario pagalbininką Brewmonk ir leisti kitiems jį išbandyti, bei pamokyti juo naudotis.
Patirtimi apie namų (ir ne tik) aludarystė dalinsis svečiai iš JAV, Kanados, Australijos, Danijos ir Olandijos. Renginyje apie alaus receptų kūrimą papasakos Olandijos namų aludarių taurės laimėtojas – alaus technologas Daan Hoogewerf.
Dar bėgsime alaus mylią, šokinėsim per laužą, dainuosim dainas...
Visą savaitgalį mėgausimės puikiu oru, namų aludarių kompanija ir skaniu maistu. Kviečiame dalyvauti visus, besidominčius namų aludaryste, norinčius tiesiog smagiai ir turiningai praleisti laiką su bendraminčiais.
Homebrew Symposium 2018 vyks birželio 21–24 dienomis Vilkinėje.
Daugiau informacijos netrukus!
Į visus kylančius klausimus, atsakymus suteiks Domas +37060400111 domas@makas.lt
Namų aludariai turės išskirtines dalyvavimo renginyje sąlygas, tad raginame susisiekti asmeniškai!
Daugiau informacijos VAK'o puslapyje: https://www.facebook.com/events/998630306953302/