Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė Gytis »

Haters gonna hate, ar kaip ten.

Vartotojo avataras
Linas
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-07, 10:58

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė Linas »

@gvolkas iki kada reikia pateikti alų atrankai?

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė AntaKalnietis »

Chebra, kažkaip jautriai sureagavot...Čia tik mano kukli nuomonė. Tik mane kartais užknisa tas lietuviškas principas ant svetimo ... į dangų joti :) Jokio sąmokslo ir jokio heiterizmo.
Peckeli - manau man dar nemenką plotą reikia "patręšti", kad pasiekčiau lygį, kada galėsiu savo alų jau kažkaip pristatinėti ar konkursams pateikinėti.

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė gvolkas »

Linas>> atsiųsk receptą mailu arba į privatą. Noriu ateinančią savaitę susirinkt pretendentus.
AntaKalnietis>> žmogau, kokį dangų ir kokį svetimą? Kokia čia vietos reklama? Tai yra tiesiog fizinė renginio erdvė. Degustacijoje ragaujami gėrimai niekuo nesusiję nei su vieta, nei su jos produkcija ar dar kažkuo. Jei ragaujam alų pačio virtuvėje, tai čia kas? Reklama Tau? Tavo namo bendrijai? Kaimynui iš ketvirto aukšto ar pirmam aukšte gyvenačios močiutės katinui?

Na, o kalbant apie ten kažkokį jojimą į šviesų rytojų per kito gerbūvį, tai, kolega, būkit mielas, nepradėkim. Sauja žmonių organizuoja renginį sau ir kitiems. Tiesiog todėl, kad nori. Tiesiog todėl, kad tai rūpi. Aš čia nieko neheroizuoju, tačiau, jei jau kalbam, tai kalbam. Tai yra pastangos / asmeninis laikas / darbo laikas. Pagal pačio logiką gal organizatoriams dar ir algą išsimokėt? Ta prasme, kažkiek jauskim gal. Aš suprantu, kad yra renginio aspektų, kurie ne visiems patinka - ok, tai natūralu. Bet tas amžinas kažkieno naudos įžvelgimas ir įtarumas.. Tikiuosi nereikės to tęst.

O jei labai norisi pasikalbėt (o matau, kad norisi dažnai), tai parašyk į privatą, atsiųsiu tel. nr.

Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė Giords »

"O jei labai norisi pasikalbėt (o matau, kad norisi dažnai), tai parašyk į privatą, atsiųsiu tel. nr."

+1 :o)

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė AntaKalnietis »

@ gvolkas - ojė...Gerai, nebeskaldom vežimo malkų iš degtuko - mano nekukli nuomonė tokia, paties kukli kitokia. Ir tebūnie.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė Gytis »

Ups, ne ten įdėjau.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė AntaKalnietis »

Beje, tokia mintis kilo - jei tikrai yra didelis noras pareklamuoti naminę aludarystę, pačią idėją, kad alus yra geras, skanus gėrimas ir ne koks gėralas, skirtas bambalinei publikai ar studentams, visai gerai būtų tiesiog į kokį renginį (kad ir VAK'ą) pasikviesti porą žurnalistų, juos gerai pavaišinti kokybišku alumi, kad jie parašytų kokį straipsniuką ir informuotų "plačią visuomenę", kad va yra visiškai įmanoma net namų sąlygomis pasidaryti pačiam labai neprasto, skanaus alaus, kad yra tokių žmonių Lietuvoje (ir jau gana daug), kurie tai daro, net portalas jų yra geras ir atskiras (AA turiu omeny) ir net kelios parduotuvėlės, kurios specializuojasi visų ten ingridientų ir reikmenų pardavime...Čia manau būtų didžiulė reklama. Net pakalbėčiau su keliais pažįstamais žurnalistais.

Vartotojo avataras
Artis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2011-02-20, 12:03

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė Artis »

AntaKalnietis pirmyn! Daugiau darbų - mažiau šnekų.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Atviro alaus taurės 2014 vieša degustacija

Standartinė AntaKalnietis »

OK, parašysiu vienam LR žurnalistui, kuris daug tomis temomis rašo ir kuris yra pats didelis alaus mėgėjas. Jei susidomės, duosiu žinot.

BUTTON_TOPIC_LOCKED