Naujokų klausimai

Jeigu esi naujokas forume arba verdant alų, rašyk čia. Prieš rašydamas perskaityk forumo taisykles, ten tik 9 trumpi punktai. Savo klausimui kurk naują temą.
Temos iš šio forumo reguliariai perkeliamos į pagrindinius forumus.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Samanis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2013-03-18, 19:51

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Samanis »

Audriau, nors as pats jauciuosi naujokas, bet galiu tau patarti. Savas alus yra susukes puiku filmuka apie alaus gaminima is salyklo ekstrakto, ten taip pat yra momentas apie mirkyma, pasiziurek ir tikrai viskas pasidarys aiskiau ;) http://www.youtube.com/watch?v=wEUmlHuLweA

Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Lrytas1 »

Mirkimas ne tas pats kas salinimas maiše. Amerikonai naudoja visokius dažų filtravo maišus it t.t. https://www.google.lt/#output=search&sc ... 40&bih=803

Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Naujokų klausimai

Standartinė GiN »

O kuo netinka Savo alaus maišai? Kam rizikuoti pirkti Senukuose nemaistinius maišus ir pan.?

Vartotojo avataras
valytojas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-04-01, 21:39

Re: Naujokų klausimai

Standartinė valytojas »

Maišeliai Vilniuje, alus verdamas Kaune. Per DPD kaina 2x beveik gaunasi, bet reiks gal kažką susiorganizuoti.
Pirmo alaus virimo procesas eina į pabaigą, tik venas klausimas. Viska žiūrinėjau kas kaip ir kur, iškračius maišo turinį pastebėjau kad kokia 1/4 viso kiekio yra tamsesnė ir saldesnė gumuliukas viduryje. Čia tikriausiai neišploviau perpildamas su samčiu?
Mano svarstykles pieva rodo, ant mažų kiekiu stipriai grybauja, pusė pakelio apinių 8g, visas 43g :) Svarstykles elektronines iki 5kg. Ateičiai reiks surast kažką tikslesio.

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Naujokų klausimai

Standartinė gvolkas »

Jei nori maišo iš Senukų, tiks ten parduodamos paprastos dieninės poliesterio užuolaidos. Būna jau supakuotos. Kaina apie 16 LT, ir tada - rankdarbiai.

Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Naujokų klausimai

Standartinė GiN »

@gvolkas: o kaip dėl tų užuolaidų atsparumo karščiui?

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Peckelis »

Iš esmės yra du geri variantai - perkat specializuitoj kriautuvėj tam skirtą už brangiau arba ainat in audinių kriautuvę, nusperkat lininio audinio pageidaujamo tankumo ir pasisiuvat reikiamo dydžio maišioką už pigiau. Visi kiti variantai yra galimi, bet dažnai būna variacijos tinkamumo bei patikimumo tema. End of story, kaip kažkur sakė West.

Vartotojo avataras
Maegnar
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2012-01-04, 12:02

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Maegnar »

Naudoju iš užuolaidų padarytą maišą (organza - google).

Tiesa dabar BIAB nebeverdu, tai naudoju kaip filtrą :D Bet tarnavo puikiai, be jokių priekaištų.

Iš tos pačios organzos mažesnį maišiuką iki šiol naudoju apyniams

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Naujokų klausimai

Standartinė gvolkas »

Viriau jame kokius penkis kartus. Poliesteris atsparus karščiui. Tiesa, nežinau, kokia jo tolerancija. Su 78 mashout'u be bėdų. Dabar kartais naudoju kaip maišelį apyniams. Prie virimo irgi nesilydo.

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Peckelis »

gvolkas> Galite juoktis ir šaipytis, ir ko gero, būsite teisūs, bet man nesueina dvi sąvokų grupės. Viena - tikras naminis alus iš tikrų žaliavų, kiek įmanoma stengiantis be jokių "tručyznų". Kita - debesis visokių chemijos pramonės pasiekimų (tipo lengvinančių gyvenimą), tame tarpe ir visokie sintetiniai audiniai, naudojami, darant alų. Jei įmanoma apsieiti be sintetikos, tai verta daryti. Bet čia tik mano, ir gal tik man.

Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Giords »

Man "tikras naminis alus" asocijuojasi su medine įranga, misos pašildymu įkaitintais akmenimis ir t.t., betgi negrįši prie archajiškos gamybos, norisi kažkiek pasinaudoti civilizacijos išradimais :o)

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Peckelis »

Giords> +1

Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Naujokų klausimai

Standartinė GiN »

@Peckelis: nenatūralios žaliavos ir sintetinis audinys yra visiškai skirtingi dalykai. Juk tamsta turbūt naudojate plastikinį fermenterį - tai irgi sintetika :), bet galutiniam rezultatui didelės įtakos tai neturi. Visai kitaip su žaliavomis. O dėl naminio alaus sąvokos - čia jau labai plati tema. Pastebėjau, kad dauguma žmonių išgirdę žodį "naminis" įsivaizduoja "kaimišką" alų. Kažkada šios sąvokos buvo sinonimai, nes mieste alaus namie niekas nevirdavo. O šiai dienai kaimiškas alus yra tik viena iš naminio alaus rūšių ir šiaip naminis daugiau apibrėžia virimo vietą bei šiek tiek kokybę negu stilių.

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Naujokų klausimai

Standartinė bmaggot »

agreed

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Naujokų klausimai

Standartinė gvolkas »

Didžioji dalis parduodamų maišų BIAB metodui - iš poliesterio.
Peckeli>> mano Taurės IPA (pirmas kategorijoje, trečias finale) virtas toje užuolaidoje. Esu tikras, kad dėl to ir laimėjau. Biškį chimkės dar niekam nepakenkė. Vis arčiau fabrikinio varianto. Tai kaip ir profesionaliai viskas.

Vartotojo avataras
Pikas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2011-02-23, 10:23

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Pikas »

Procesai vykstantys daiginant grūdus (salyklo gaminimas) yra chemija. Salinimas yra chemija. Apynių virimas yra chemija. Visas pasaulis apie tave yra eilė cheminių procesų, todėl nereika jų bijoti. "Chemijos/sintetikos" baimė atsiranda iš nesupratimo ir nežinojimo. Mokinkitės ir nereikės bijoti.
P.S. Niekada nesupratau to "natūralumo" fetišo - daiktas neprivalo būti natūralus, kad būtų naudingas, kaip ir sintetinis, kad būtų nuodingas.

Vartotojo avataras
mindex
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-01-24, 21:34

Re: Naujokų klausimai

Standartinė mindex »

Gal galit pasidalinti su kuo ar kaip "traiskote" uogas ? ir kaip geriau saldytas ar atitirpintas ?

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Peckelis »

Kas turite daugiau patirties - dedant pasterizuotas uogas į antrinę, pektino problema kaip nors aktuali, ar jau nelabai?

Vartotojo avataras
Maegnar
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2012-01-04, 12:02

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Maegnar »

kiek suprantu - pektinas aktualus jeigu verdi uogas (auksčiau nei 80C)

Vartotojo avataras
valytojas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-04-01, 21:39

Re: Naujokų klausimai

Standartinė valytojas »

Gal kas galite papasakoti apie mielių plovimą ir panaudojimą sekančiam virimui? Kaip viską tvarkingai ir gerai daryti? Kaip dozuoti?
Ačiū.
Šiandien pirma karta bandžiau, iš fermentavimo kubilo nusipyliau apie 2-2,5 l su nuosėdom likučius, užpyliau šaltu vandeniu, pasisluoksniavo, nupyliau viską ir palikau tik ant dugno drumzles, tada dar palaikiau vėsiau ir nupyliau vandeni, rezultate 1 litro stiklainį įkišau i šaldytuvą, dabar nusistovėjo, tai turiu tik ~1/3 litro baltos mases.

Vartotojo avataras
valytojas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-04-01, 21:39

Re: Naujokų klausimai

Standartinė valytojas »

Aš naudojau iš čiaupo vandenį.. tai pilti lauk?

Vartotojo avataras
Zydrius
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2011-06-23, 10:06

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Zydrius »

fermentery galėjai labiau nupilt, kad liktų tik tiršta mielių masė. gautųs kažkur 0.7 indas. tai jei greit planuoji virt, tą indą dedi šaldytuvan ir dėliojies naują receptą. plauk, jei pavasario lauksi.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Gytis »

Vienas tų, kurių Maistra prisiklausė, buvau turbūt aš. Neplaunu mielių, nes bijau infekcijos. Papildomų skonių aluje nejaučiu, kaip kad Maistra, bet gal būt dėl to, kad nesu tiek įgudęs atskirti papildomus skonius. Ir plius dar virimus su tomis pačiomis mielėmis pradedu nuo šviesių mažiau apyniuotų ir judu link labiau apyniuotų ir tamsesnių. Tai toks planavimas turbūt rodo, kad vis tik tikiu galimu prieš tai buvusio alaus poveikiu? Hm.

Vartotojo avataras
Zydrius
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2011-06-23, 10:06

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Zydrius »

o daug forumiečių plauna mieles?

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Naujokų klausimai

Standartinė runce »

kaip Gytis ir sakė, priklauso nuo to, koks alus buvo fermentuojamas su tom mielėm. faktas, kad stauto mieles neplautas sudėsi į šviesių eliuką, alus pakeis spalvą, o jei imperinės ipos - tai ir skonį. ir vis dėlto mieles plauti reiktų. tik labai atsargiai

Vartotojo avataras
Zydrius
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2011-06-23, 10:06

Re: Naujokų klausimai

Standartinė Zydrius »

tai aš klausiau tik norėdamas sužinot kiek yra plaunančių, nu. Gal greit ir aš plausiu:)

Vartotojo avataras
audrius
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2013-07-09, 14:37

Re: Naujokų klausimai

Standartinė audrius »

i alkoholi ji visada piktai ziuri:)))

Vartotojo avataras
aivan
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2013-06-30, 21:11

Re: Naujokų klausimai

Standartinė aivan »

pas uosvius gretimam apleistam sode auga apinys. galvoju pamegint is jo alaus pavirti, bet neaisku nei rusis nei jo savybes... ar yra budu kaskaip nustatyt jo kokybe ir savybes ar tiesiog eksperimentuot ir nesukt galvos:)

ir dar ar galima zalius apiniu spurgus naudot verdant alu ar geriau juos isdziovinti?

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Naujokų klausimai

Standartinė west »

Naudoti žalius ne tik galima bet ir labai patartina, išlieka visos savybės tada.
nuskynęs porą spurgų patrink tarp rankų ir pauostyk jei skaniai kvepės virk :)
aš kai verdu nežinodamas alfa tai verdant dedu ir kas kokia 15 min ragauju kai jau būna pakankamai kartu, (burną traukią) tada gana. apynių skonis fermentacijos ir brandinimo metu dar nusėda.
šiaip apie 200g 25 l. (bet čia toks skaičius labai iš galvos)

Vartotojo avataras
erstikis
Pranešimai: 198
Užsiregistravo: 2011-02-09, 07:59

Re: Naujokų klausimai

Standartinė erstikis »

Su naminiais, apleistais ir galimai sulaukėjusiais apyniais greičiausiai daug kartumo nepeši, todėl jų reikia naudoti žymiai daugiau, nei pirktinių ar veislinių. Aš dėdavau jų tikrai daug, bet kartumo daug neišgaudavau:

http://www.atvirasalus.lt/recipes/view/ ... 2ab972e7cc (čia džiovintų apynių svoris)
Geriausiai daryti taip, kaip "west" rašo, dedi virimo eigoje po truputį ir ragauji - turi būti pakankamai kartu.

BUTTON_TOPIC_LOCKED