Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Jeigu niekur netinka, rašykite čia.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

Sveiki,
Pasitaikė tokia "įdomi" situaciją. Pagaliau nusprendžiau ateinantį savaitgalį išsivirti pirmą savo alų ir pabaigti susipirkti visą reikiamą tam įrangą bei produktus. Kadangi pinigus skaičiuoju, žiūrėjau kur ką galima įsigyti pigiau, kur prekė geresnė ir t.t. Puodą radau pigiausiai Kalvarijų turguj (85 Lt už 40 litrų talpą), kitus dalykus žiūrėjau iš savasalus.lt ir aluteksas.lt. Radau, kad pas aluteksas.lt pigiau nei savasalus.lt galima įsigyti apynių, mielių, termometrą, hidrometrąsu kolba. Susidariau sąrašėlius prekių kur kas pigiau - vieną išsiunčiau į savasalus.lt, kitą - į aluteksą. Paklausdamas ar viską turi vietoje, kad nereiktų be reikalo važiuoti jei kokių nors dalykų tuo metu neturėtų, arba kad per kelias dienas viską galėtų sukomplektuoti ir kai turės - atvažiuoti pasiimti arba persiųsti per kurjerį. Atrodo viską normaliai paklausiau. Iš savasalus.lt po keliolikos minučių gavau emailu atsakymą, kad viską turi, kad paruoš, o penktadienį beliks užsukti ir pasiimti. Žmonės nuoširdžiai patarė kaip pradedančiajam dar ir kai kuriais klausimais.
O va su aluteksu - čia jau kiek kitaip buvo. Į paklausimą emailu ar turi prekes ir kur/kada galėčiau atsiimti, gaunu atsakymą, kad tam yra telefonas...Na OK, jei jiems sudėtinga el.paštu parašyti, man nesunku ir pasiskambinti. Skambinu, atsiliepia kažkoks pagyvenęs diedokas. Klausiu ar turi tokias ir anokias prekes...Sako hidrometro su kolba tai tikrai neturi (nors jų puslapyje rodoma kaip parduodama, t.y. neparašyta, kad "laikinai nėra" ar pan.). Šiaip ne taip pavyksta išklausti ar apskritai jų nepardavinėja, ar šiuo metu nėra...Sako reikia užsakyti iš Kauno, po savaitės gal ir bus (per tris dienas iš Vokietijos ar Anglijos paštu prekes pristato)...Tebūnie, nėra tai nėra. Klausiu ar turi tada mieles ir apynius (domino konkrečios mieles ir konkretūs apyniai). Sako - "dėl mielių nežinau, apynių gal ir bus"...Sakau o ar nesunku būtų konkrečiai pažiūrėt, kad man be reikalo per miestą nesitrenkt iki jų jei nebus to, ko reikia...Atsakė, kad neturi tam laiko...Na galvoju eina jie vienon vieton. Nusipirksiu tada viską iš savasalus.lt kad ir brangiau...Bet kadangi toks bendravimo tonas ir "stilius" gerokai pagadino nuotaiką, "ant karštųjų" brūkštelėjau jiems į pagrindinį emailą tokį laiškelį su pastabomis dėl darbuotojo.
Atsakymą gavau tokį, kad komentarų kaip ir nebereikia...(susirasinejima pateikiu nuo pradziu):
MANO:
Sveiki,
Noriu uzsakyt is jusu kai kurias prekes. Pridedu faila (sarasiukas).

Noreciau koki 4-5ni atvaziuot Vilniuje pasiimt. Jei nebrangu pristatyt

-

kiek kainuotu jei atveztumet iki Antakalnio g. (Vilniuje)?

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

P.S. Kazkaip nusikando dalis teksto...Tad pridedu likusi:
---
ALTUTEKSAS
Labas,
O čia Vilnius, Šopeno g. 12/26, pastoviai veikianti paroda-pardavimas

"BITINĖLIS", Jums nepatogu nusipirkti?

Iki
---
MANO
Be problemu jei ten viska turi vietoj (nesu ten buves, tad

neisivaizduoju)...

O nuo kada iki kada ir kokiom darbo dienom ten dirba (sestadieni dirba)?
---
ALUTEKSAS
Yra telefonas.
---
MANO:
Skambinau. Atsiliepe kazkoks diedukas ir sako, kad ten nieko praktiskai

neturi - hidrometro nera (norint pasiimt Vilniuj, reikia uzsakinet is

Kauno ir savaite veza i Vilniu), apyniu ir mieliu patys nezino kiek ir

kokiu turi (nors mane konkrecios prekes domina)...Lyg butu sunku uzpakali

pakelt ir pasiziuret...Gerai, kad kaip koks durnius tusciai nenuvaziavau

ten per visa Vilniu...Nerimti jus kazkokie...Bet nieko - rasiu ir kitur.
---
Sveiki, šitam psedoaludariui buvo atsakyta į visus klausimus Tik dėl hidrometro paaiškinau kad tokio neturime ir apie jį jis gali pasiteirauti pas jus.Paaiškinau kad mes turime tik areometrus. Jis matyt labai norėtų kad viskas jam būtų pristatyta į namus.
Pagarbiai Kazimieras
(cia parase ju atstovas Vilniui i alutekso pagrindini ofisa "paaiskinima" del situacijos)...
MANAU, kad komentaru nereikia...
Tai va, pseudoaludariai. Jei norit veltui sugaisti laika bendraudami su chamais, arba beprasmiskai nuvaziuoti nusipirkti prekiu, kurias jie reklamuoja, bet kuriu neturi ar net nezino, kad neturi, arba norit, kad jus dar ir izeidinetu kaip sovietineje parduotuveje vien del to, kad pasiteiravote kazko - kreipkites i Aluteksa. Galetu jie dar ir Gruto parke pasidaryti atstovybe ir ta dieda pasisodinti..Nes daugelis jau pamirse arba net nezino tu laiku, kaip su klientais sovietmeciu buvo bendraujama, kada is pirktos pardavejos galejai ir su slapiu skuduru per veida gauti :))) Nebekalbant apie tai, kad kiekvienas pirkejas sovietiniams pirdyloms budavo "nepageidaujamas asmuo"...

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė west »

Mariau lauke gi geras oras o tu piktas :)

šiaip su aluteksu viskas nėra taip blogai .. pats ten esu ne kartą pirkęs ir bendravęs. kalbu apie Kauno parduotuvę. problema su jais yra mažas asortimentas kuris greit pabosta. Taip kad savasalus.lt ženkliai geriau.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Gytis »

Nu jo, įdomi istorija. Tik kiek žinau tas Bitinėlis yra tiesiog Alutekso partneris, bet ne pats Aluteksas. Ta proga kita istorija. Buvau prieš kokias 2 savaites Kaune. Galvoju pašoksiu iki Alutekso, pažiūrėsiu kaip jie ten atrodo, visai netoliese buvau. Bet iš anksto neskambinau, neturėjau po ranka jų telefono, o vairuojant bandyti browsinti nenorėjau. Atvariau apie 15:30 į Veiverių gatvę, užlipau pas juos į antrą aukštą, durys uždarytos, telefono nekelia. Turbūt jau baigę darbus buvo.

Vartotojo avataras
darenkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-02-09, 16:21

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė darenkas »

na taip, turi jie tu bendravimo problemu, nemegsta e-mail atrasyt ir t.t. bet yra ir geru dalyku, kainos atzvilgiu, plius karts nuo karto ivairiu kitokiu dalyku turi, tarkim barinis alaus kranas, co2 balionas 1kg ir t.t. Jie pagrinde prekiauja su didesniais bravorais, o mes namudieniai jiem tik siaip sau, tad tokia ir situacija :)

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Regis »

Kad jau Aluteksą ištraukėt - ir aš savo patirtį pasipasakosiu :o)

Žodžiu prieš ketvertą metų galvojau, kad reiktų savo alų daryt, bet nei kaip nei ką nei iš kur nei po kiek neturėjau jokio supratimo. Internete beieškodamas radau Aluteksą ir jų atstovus Vilniuje Bitinėlį. Parašiau e-mailą su keliolika klausimų, norėdamas viską susipirkti iš karto. Negavau jokio atsakymo. Tada paskambinau telefonu - su manim taip "pasikalbėjo", kad pasijutau kaltas paskambinęs. Taip ir numirė niras ką nors toliau daryt, nes kitų šaltinių neradau.

O vėliau atsirado savasalus.lt ir aš pradėjau virti alų :)

Dieve duok Jums sveikatos ir noro dirbti, kad tik mums su Aluteksu nereiktų aiškintis...

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Peckelis »

Sudėsiu savo bendravimo cinkus.

Patirtis tik su Kaunu (buveinė) ir Biržais - jokių problemų dėl susišnekėjimo, jei telefonu ar tiesiogiai. Dėl email - ir para praeina, o neatsiliepia. Blogokai. Pasirinkimas - tep sau, vienodoka ir nedaug, bet pagrindinių ir normalia kaina galima įsigyti. Kartais stringa tiekimas jiems patiems - va, laukia čekiško pilso patys išsižioję, ne tik tokie, kaip aš. Be to, jie nevykdo elektroninės prekybos. Kai kurių kolegų nekokia patirtis yra jų patirtis, nepaneigsi. Man šiuo atžvilgiu, matyt, pasisekė labiau.

Vartotojo avataras
pofke
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 2011-02-09, 12:16

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė pofke »

Alutekse perku tiesiogiai paprastuoju būdu, nes geografiškai patogu. Kartais būna užrakintas kabinetas, bet būna jie ten vietoj išlėkę arba iki sandėlio, ar iki šaldytuvo. Ne kartą buvau atvažiavęs ir apie 16h ir dirbo. Nebuvo nesklandumų kažkaip, kartą pasitaikė, kad sausų mielių reikiamų neturėjo ir viskas. Tai čia labiau sėkmės reikalas.
Kadangi nei mobiliu, nei emailu nekontaktavau, tai nieko apie tai ir negaliu pasakyti.
Visgi, norint įvairesnio pasirinkimo, o ypač jei reikia siųstis kažką paštu, tai sakyčiau, savasalus geriau.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Gytis »

Povilai, o jeigu pvz salyklo nusipirkti, tai ten į tą kabinetą ir eiti?

Vartotojo avataras
pofke
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 2011-02-09, 12:16

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė pofke »

Jo, ten taip įdomiai, kabinete yra atitverta tokia a la parduotuvė, jei mažą kiekį perki (1 ar 5 kg maišiukais), tai vietoj duoda, jei maišais, tai tada iš kitos pusės pastato yra sandėliai jų, tada ten privažiuoji ir įkrauna į mašiną, bet pirma susimokėt tam kabinete reik.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

Žmonės, supraskit mane teisingai. Aš kalbu ne apie tai, kad prastas/neprastas jų asortimentas, geros ar negeros jų kainos, patogus ar nepatogus jų darbo laikas, prekes reikia atsiimti iš sandėlio ar pristato kurjeriu (patogu ar nepatogu), patogiau vadybininkui bendrauti telefonu vietoj emailo (gal jis nesėdi visą darbo dieną prie kompo, o gal nemoka emailu naudotis), parduodama smulkiems užsakovams ar tik pagrindinėms didžiausioms alaus darykloms, prekiaujama per savo padalinį ar kokį nors "Bitinėlį" (ar kokį nors kitokį partnerį-b..binėlį) - NIEKAS nesuteikia teisės įžeidinėti žmonių išvadinant juos "pseudoklientais"...Nesakau, kad privalo būti malonūs, tačiau galų gale yra elementari verslo etika ir elementari bendravimo kultūra. Kitą kartą gali net ir į kokį budulį nekreipti dėmesio, bet būna ir situacija, kada negali "nereaguoti"...Nes pas kiekvieną, manau, yra elementari žmogiškoji savigarba...O jei emailu sudėtinga bendrauti, negi sunku parašyti, kad geriau skambinkit...Jei nėra prekių tam tikrų gavimo garantijos, na uždėkit prierašą, kad pasiteirauti visada telefonu...Galų gale jei koks žalias vadybininkas sėdi, negi jam sunku patikrinti ar prekės yra, o jei to negali - pasakyti, kad "sorry, neturiu galimybės pasižiūrėti"...Galiausiai - jei hidrometrus rašo, kad parduoda, tačiau jais realiai neprekiauja, kokio bieso tada nurodyti juos kaip parduodamą prekę savo www ir durninti interesantą...Gal aš per daug nuo lietuviškos realybės ir bendravimo kultūros atitrūkęs, kada turi pirma "duoti į snukį" (užvažiuoti psichologiškai) ir tik tada sakyti "laba diena", nes daugumoj bendrauju su užsieniečiais (taip man visi klientai per porą dienų išsilakstytų), gal per daug paėmiau į galvą, bet seniai jau net ir Lietuvoje teko toks "unikalus bendravimas" kaip sovietiniais laikais (daugelis firmų dabar jau vakarietiškai dirba).
Jokiais būdais nereklamuoju savasalus, tačiau ne veltui matyt sakoma, kad geriau jau kiek primokėti ir gauti normalią prekę ir normalų servisą (ir bent nesusigadinti nuotaikos), nei dėl kelių litų gaišti laiką ir būt įžeidinėjamam kažkokių, atsiprašant, š.dfirmių...Po šio atvejo aš ten kojos gyvenime nekelsiu...

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Regis »

mariusval: nesinervuok - nuo blogos nuotaikos ir alus nurūgsta. Pirk iš "Savas alus" ir negadink sau nuotaikos. Jie to neverti. O ilgainiui rinka savaime nusijos nevykusius dalyvius. :)

Vartotojo avataras
pofke
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 2011-02-09, 12:16

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė pofke »

Įtariu, kad tave pseudoaludariu išvadino ne Alutekso chebra, o bitininkas Kazimieras, Bitinėlio pirmininkas (http://bitininkas.lt/lt/?page_id=1222) tai tu ant jo ir pyk. Nes dabar ant Alutekso, kuris neprekiauja Vilniuj, ir nepristatinėja produkcijos išsilieji, nors jie yra tik produkcijos tiekėjas. Čia tas pats, kas jeigu tau bare barmenas pasakytų, kad tu lochas (tik pavyzdys, tikrai nenoriu įžeisti), o tu pultum, pvz. ŠUA ar bet kurį kitą baro tiekėją kaltint, kad tave lochu išvadino.
Kiek supratau, tai problemos tik vilniečiams per bitinėlį vyksta.

Vartotojo avataras
pingvi
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2012-10-22, 17:43

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė pingvi »

Kas nebuvot Bitinėlyje, verta apsilankyt :) Tai tokia tarbybinės kaimo parduotuvės stiliaus skylė, kuioje vienam kampe puodai ir kibirai, kitam konservai su makaronais, ant prekystalio kubas sveriamo sviesto o už jo - suriraukusi pardavėja. Taip ir Bitinėlyje, turbūt niekas ir nepasikeitę ten per paskutinius 50 metų įskaitant ir poną Kazimierą. Jei ir turėtų tau ten kokių norėjai apynių ar salylų, manau, tikrai nesvertų po kažkiek gramų - arba imi kilogramais arba.. eik, ten kur ir pasiuntė.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> Maistra. Suprask tik tiek - kartais būna nuotaika, kad gali ir kuolą ant galvos tašyt - ir dzyn. O kartais - priešingai. Dėl apynių - kas draudžia ieškot ir bandyt? Radau pigiau, įdomių rūšių. Viskas super, per 4 dienas atsiuntė. Šį savaitgalį susodinau tuos iš vokiečių. Ir dvi lietuviškas veisles iš Obelevičiaus pirkau. Žmogus labai šaunus, paaiškino kaip ir ką, į įvairius "durnus" klausimus išsamiai atsakė...Malonu buvo pabendraut...Kaip tik įdomu išbandyt, ieškot, galbūt ir kažką naujo/įdomesnio atrast, o ne eit "su banda"...
> pofke. Kaip ten bebūtų, "Bitinėlis" tiesiogiai ar netiesiogiai visom prasmėm atstovauja Aluteksą. Ir jei pačiam Aluteksui jo atstovai yra dzyn, tada man - juolab. Savotiškai padėjo apsispręsti. O jei kažkoks chamas bitininkas, kuris neskiria hidrometro nuo aerometro, atstovauja aludarius ir dar sostinėje, tai juolab nekelia pasitikėjimo ir pačia firma...O rimtos firmos turi nustačiusios griežtus reikalavimus net ir savo netiesioginiams atstovams...Aišku, ne aluteksai...Normali save nors kiek gerbianti firma pasiųstų tokius "atstovus" labai toli. Ir susirastų normalų žmogų...Ai, bet tiek to. Užteks tuo klausimu.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> pingvi
HAHA :) Gerai čia palyginai. Bent jau pagal tai, kaip bendravo telefonu, maždaug taip ir turėtų būti :))) Prekių gal ir neblogų turėtų, ir kainos geros. Bet čia grynai kaip sovietinėj parduotuvėj baisu pardavėjos ko nors ir paklausti, kad neimtų rėkt :))) O jei ką ir parduoda principu "imi arba valink n.", tai turi jaustis kaip deficito laikais, kad tau didžiulę paslaugą daro ir kad tau labai labai pasisekė apskritai, kad kažką gavai...

Vartotojo avataras
Tomas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2011-03-06, 16:04

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Tomas »

Nereikia ant to "Bitinėlio" pykti, reikia tik pasidžiaugti, kad jie dirba ir šeštadieniais, o būna, kad kažko pritrūksta, kai savaslaus nedirba, tai nuleki ir nusiperki. Taip, pardavėjos ten nedaug išmanančios. Kartą norėjo man prakišti mieles iš ekspozicijos, kurios nežinia kiek ten šilumoj guli. Į klausimą "ar jos geros?" atsakė "o kas joms gali nutikti? juk va - galiojimas..." :)
@mariusval hidrometrą siūlau nusipirkti senukuose, 9,99lt su normalia skale. http://www.senukai.lt/baldai-namu-apyvo ... lis_4.html

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Peckelis »

Kilo man lengvas klausimukas.

mariusval>, aišku, jei ne paslaptis - kokio pats amžiaus esat? Dėl ko klausiu. Jei jaunas ir rūstus, kaip taip neblogai žinai sovietmetį, deficito ir blato laikus ir neblogai tais terminais žongliruoji. Jei jau metuose, kad tai būtum ir matęs (ne tik girdėjęs), tai kodėl tave taip iki sielos užkaborių užparino vienas diedukas, nelabai suprantantis, ką jis ten veikia.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> Peckelis. Esu "pereinamoji karta" - mates ir sovietine parduotuve,ir kolukydvi vasaras dirbes (taupiau ir norejau uzsidirbt motociklui), ir turejes problemu del "antisovietines veiklos" dar 10-oje klaseje, taciau jau 12-os klases istorijos egza laikes is A. Sapokos...Nezinau kodel taip uzparino...Bet pripazink buna, kad kita karta is dideles nesamones tik pasijuoki, o kita karta - koks "bitinelis" su kokia smulkmena (realiai ziurint) taip suerzina, kad...Yra labai geras rusiskas terminas "nedurakoustoicivyj"...Cia mano siplna vieta...Ir ziauriai nekenciu bardako, chamizmo...Gal ir del to, kad tevai auklejo "senoviskai" (tvarka, bendravimo kultura, pagarba zmogui - svarbiausi dalykai)...Gal ir del to, kad svieto margo esu sociai mates ir gerokai kitokio nei "pluginis" lietuviskas bendravimo budas su sovietiniu raugu (nei aciu, nei prasom, nei viso gero)...Galbut ir su uzsienieciais bendraudamas savo mini versliuke tiesiog per daug "atitolau" nuo lietuviskos realybes ir lietuvisko bendravimo stiliaus, kad nejuokais papykau ant chamo dieduko bitininko, kuris neskirdamas hidrometro nuo aerometro klientus vadina "pseudoaludariais"...

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė Peckelis »

mariusval> Tik trys pastebėjimai.

1. Lietuviška realybė bendravime su klientais ar šiaip žmonėmis yra tokia, kad "bitinėlis", kaip supratau iš kolegų, yra vienas iš nedaugelio anų laikų reliktų.

2. Parodyk man žmogų, kuris kaifuoja, esant bardakui, chamizmui, nukreiptam į jo asmenį, ir man teks pripažinti, kad nieko šioj žemelėj taip ir neišmokau (ligoniai nesiskaito).

3. Prasivirk tu greičiau porą-trejetą alų, pasiragauk, draugus pavaišink, suprask, link kur nori tobulėt ir tada kažkieno nuomonė iš šono bus tik nereikšmingas garsų kratinys, nes po kojom turėsi gal nedidelį, bet pagrindą.

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė bmaggot »

Kiekvienas turi teisę savo nuomonę apie kažką pareikšti. Ypač neigiamą, kiti bus informuoti, ir negerbiantis klientų objektas greičiau nusistagaruos.
O iš į emeilų neatrašinėjančių iš principo nieko neperku :)

Vartotojo avataras
pofke
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 2011-02-09, 12:16

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė pofke »

@mariusval: nedidelis komentaras - hidrometras ir areometras tai kaip ir nesiskiria... tas pats daiktas, tik vienas terminas iš anglakalbių atėjęs, o kitas iš kitos pusės. Lietuvių kalboje dažniau vartojamas areometras. Gali skirtis skalės, ten dar kažkas, bet iš principo tai sinonimai.
Pamodeliavus situaciją - Kazimieras tave išvadino pseudoaludariu laiške tikriausiai tada, kai gavo iš alutekso tavo laišką su prašymu paaiškinti, kaip ten kas, ir pamatė beesąs išvadintas "kažkokiu dieduku, nepakeliančiu šiknos". Tai kaip dėl tos bendravimo kultūros ir pagarbos, auklėjimo ir t.t.? Ar čia tik į vieną pusę galioja?;)
O pabaigiant, tai E. Roosevelt sakė:

„Niekas negali tavęs pažeminti be tavo paties sutikimo.“

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė bmaggot »

Kai klientas nepatenkintas kažkaip pavadina, tai viena.

O kai paslaugų tiekėjas taip daro, tai rizikuoja savo reputacija/pelnu/whatever.
Taigi čia galioja į vieną pusę.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> bmaggot
Deja, bet 1. į vieną pusę ir galioja, 2. klientas tokiu požiūriu turi visišką pagrindą būti nepatenkintas, 3. klientas niekaip įžeidžiančiai paslaugų teikėjo nepavadino - tik išsakė pastabą dėl aptarnavimo kokybės ir kultūros.

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> pofke - o ten ir yra senis, kuris tingi net pažiūrėti ar turi konkrečias prekes. Net jei ir tingi, niekas jam nesuteikia teisės chaminti. Nemanau, kad kas nors pažeidžia bendravimo kultūrą norėdamas paklausti ar pardavėjas turi prekes vietoje...

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> Peckelis
1. Atvirai sakant, nesitikėjau, kad tų sovietinių reliktų apskritai belikę - juolab tokio lygio.
2. Ne apie kaifavimą esmė - kiti turi gerus "šarvus" ir jiems bet koks chaminimas nueina kaip vanduo nuo žąsies.
3. Būtent tą (pagaliau!) ir darysiu savaitgalį...Žmogus ruošiesi šventei, pirmam savo alaus virimui, lauki nekantriai tos dienos su pakylėta nuotaika, ieškaisi kur ką geriau įsigyt...O čia ras su mazgote per veidą...Gerai "Regis" sakė, kad pabendravus su Alutekso "bitinėliu" bet kokie norai gali "atšokti"...Ačiū dievui nebe deficito laikai ir yra puiki alternatyva - savasalus...Vyriokai, kurie šauniai, šiuolaikiškai dirba, išmano savo darbą ir nori sau litų užsidirbt...

Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė vidmantas »

Gal jau užteks :) mariusval išsiliejo ir tegul. Puiki info kas turės reikalų su bitinėliu ar kaip ten jis. Išsiplėtojom vos ne iki transcendentinių sąvokų ar Marso užkariavimo S-04 vienaląsčiais. Gana, kiekvienas manau suprato/supranta duotą situaciją savaip. Išgerkit alaus 0,33l pietums. O jei vis tik dar pablogės, tuomet

http://www.krizesiveikimas.lt/

Vartotojo avataras
mariusval
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2013-02-27, 00:00

Re: Aluteksas.lt bendravimo su klientais "ypatumai"

Standartinė mariusval »

> vidmantai - gerai cia skelei :))) Jo, tikrai uzteks :))) Dar mano a.a. senelis labai gerai sakydavo - "Niekada nesigalinek su kiaule. Nesabu issivoliosit po sh...ir smirdesit, o kiaulei tai LABAI PATIKS" :))) Einu atsidarysiu Gubernijos "Tamsiojo elio" butelioka i "bitinelio" ir jusu/musu visu sveikata.

ATSAKYTI