dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Jeigu niekur netinka, rašykite čia.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

Sveiki,
Kažin ar atsirastų norinčių vilniečių pasikooperuoti aludarių kursams Pakruojyje? Ir pabandyti planuotis tiek laiką, tiek visas išlaidas ir pan. pvz. per vasaros atostogas (birželio, liepos mėn.)?
Kalbėjausi telefonu su ta moterimi, kuri tuos kursus ir dėsto. Jei surinktume 5-6 žmones - ji iškart "pasirašo". Bet minimum reikia tiek. Kadangi dabar ar artimiausiu metu tai ne itin realu (nes manau, kad daugelis esame dirbantys ir niekaip dabar neišeitų), galėtume gerokai į priekį susiplanuoti. Be to, ir transportas mano būtų - mini busikas Toyota Previa, valgantis po 14 litrų dujų 100 km, tad tokia mini grupė į jį kaip tik "kompaktiškai" tilptų. Iki Pakruojo nuo Vilniaus apie 190-200 km į vieną pusę, apie 2-2,5 val. kelio. + Pakruojo rajone (toks Pašvitinio miestelis) gyvena mano diedukas. Galėčiau pasiklausinėti ir apie kokį papigiaiską (už pusiau simbolinę ar simbolinę kainą) apsistojimo variantą šiame ištuštėjusiame miestelyje...Beje, kursų kaina apie 2000 Lt žmogui. Bet galima būtų kiek patrumpintį teorinę dalį (kuri sudaro pusę jų trukmės). Ir pasilikti svarbiausią - praktinę. Nes sakė vežios po alaus daryklas, rodys, aiškins - va čia man pačiam būtų įdomiausia vieta.
Ką manot??? Pabandom kooperuotis?

Vartotojo avataras
vapas
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2011-02-09, 08:58

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė vapas »

O aš siūlau neapsiriboti tik vilniečiais. Aš pats iš Gargždų ir galbūt prisijungčiau tik priklausytų kada visa tai vyktų.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė west »

Kaunas man irgi įdomu.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Gytis »

Čia kaip ir ne mano reikalas, bet ką jūs tikitės už tuos 2000 Lt išmokti/pamatyti? Kaina kaip semestro univere. Sumokėkite po 1000 Lt Dunduliui, tai gal ir alų išvirti leis. Čia mano pasiūlymas ekspromtu, jų neklausiau ar sutiktų.

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Čia kaip suprantu vyktų darbo dienom, ar kaip jie yra kažkada siūlę penktadieniais- sekmadieniais? Aišku įdomu ir teorinė dalis būtų.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė west »

Gyti > aš nesitikiu kad išmoksiu kažką super duper naujo, bet manau yra nemažai dalykų kuriu dar nežinom :). plius popierius apie baigimą visada neblogai, mažu kada gyvenime pravers.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Gytis »

west, tai aišku, kad daug ko nežinom. Bet literatūros yra kiek tik nori, kursai nebūtini tam reikalui. Jeigu reikia popieriaus apie baigimą, tada suprantu. O jeigu reikia praktikos bravore, galima bandyti susiorganizuoti internship'ą kur nors. Parašykite į bravorus, kad mėnesį dirbsite nemokamai, tipo praktika, gal kas nors iš jų susidomės.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė west »

Čia matai kaip su sporto sale. namie irgi gali daryti mankštą bet visą laiką tingi. ale jei jau nusiperki abonentą į sporto salę tai kaip ir gaila pinigų tai eini ir sportuoji. tai čia taip pat. O ir popierius yra manau gerai.

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Plius per kursus gali užakcentuoti vietas į kurias šiaip besidomėdamas neatkreipi dėmesio.

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Regis »

Trūksta konkretumo: kas "ta moteris", kokia teorinė programa, trukmė, etc. Praktinė dalis - kur vyks, ko bus išmokyta ir kokia bus patirtis. Bus popierius - kokia jo "vertė"? Nes (pvz) skrydžio oro balionu pažymėjimas ir oro baliono piloto licenzija abu yra popieriai, tik jų svoris skirtingas.

Vartotojo avataras
Donatas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2013-11-27, 14:15

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Donatas »

Kaip aš suprantu kalba eina apie šitai: http://www.vzdrmc.lt/lit/Aludario-/211

o to programa čia http://www.kpmpc.lt/programos/GAMYBA%20 ... 054105.pdf

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Tik kokia forma tai vyktų?

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Regis »

@Donatas: tai čia Žirmūnai, veiksmas Vilniuje. O prie ko čia Pakruojis?

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Jo, Pakruojyje yra žirmūnų padalinys. Čia kaip VU irgi turi Panevėžy padalinį

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

> vapas - tik vilniečiais niekas neapsiriboja - vilniečius čia turiu omeny išskirtinai kooperavimosi transportui klausimu + jei susirinktų 5-6 vilniečių grupė, kursai JAU savaime vyktų (nes dėl mažiau kaip 5 žmonių nedaro jų), o likusieji jau tiesiog galėtų prisijungti...
> Gytis. visiškai sutinku, kad kaina tikrai didelė, sutikčiau ir už mažesnę :) Bet pagal valandų skaičių ir programą (Donatas ją jau įkėlė). BE TO - baigus kursus ir sėkmingai išlaikius egzaminą duos oficialų "iki gyvos galvos" galiojantį aludario pažymėjimą, su kuriuo (jei tokių minčių kils kada nors) daryti savo bravorėlį, kas yra viena iš daugelio būtinų sąlygų tą pažymėjimą turėti...Nepakenks manau. Ir dėl kainos - dar galima būtų nemokamai jei "siunčia darbo birža", t.y. analogiškai tiems mokymams, kada siunčia bedarbius "kvalifikacijos kelti" (pvz. kokie nors staliaus, suvirintojo ir t.t. kursai)...Tik va abejoju ar iš mūsų tokių "etatinių bedarbių" atsirastų...Be to, žiūrėjau vieną UK puslapį, kur panašius kursus organizuoja - ten kursų kaina prasideda nuo berods 6000 SVARŲ...
Regi > veiksmas, deja, vyktų TIK Pakruojyje. Žirmūnai tik "organizuoja" (siuntimą į Pakruojį). Kalbėjau su ta moteriške (jei neklystu - ji Virginija Gelažnikienė - ta vienintelė, kuri dėsto), kad gal kaip nors Vilniuje būtų įmanoma - valdžiai jos ten viskas dzyn, sako tik Pakruojyje, o ir dėl praktinės dalies ji tik Pakruojyje ir galėtų (nes jau turi "sistemą", vežios praktikai po aplinkinius aludarius)...Jei Žirmūnuose būtų, aš jau seniai būčiau užsirašęs ir gal net baigęs tuos kursus...Nes net važiuot nereiktų - pėsčiom ir su daina nueičiau :)))
Tikiuosi atsakiau į visus klausimus pagal savo turimą informaciją. Be to, sakė supranta, kad žmonės dirbantys, galima būtų organizuoti taip, kad savaitgaliais intensyviai padirbėti (penktadienio pusę, visą šeštadienį ir sekmadienį)...
Žo pamąstom, pabandom kažką lipdyti. Laiko iki vasaros dar yra ir nemažai...

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

O tu galvoji apie vasarą? Nes dažniausiai vasaros savaitgliai pas daugelį užimti, o jau rudenėjant ar žemėjant atsilaisvina.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė west »

Man irgi mieliau atrodo ruduo. nes vasara reikia alų gert ir prie prūdo gulėt:)

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

Šią vasarą, jei pavyktų susiorganizuoti grupę, aš visiškai pasiryžęs paaukoti šiam šventam reikalui. Rudenį, deja, be šansų. Be to, būtų manau galima su jais tartis, kad daryt savaitgaliais tokį kaip "intensyvą" (bent teorijai) - penktadienį nuo kokių pietų, tada šeštadienį ir visą sekmadienį...
Žo, pabandom kažką pasiorganizuoti...Kol kas mane ta mintis dar "ant bangos" ir kunkuliuoja noras ir iniciatyva :)

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Na, jei vasarą, tai manęs neskaičiuok

Vartotojo avataras
Modeslovas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-08-25, 09:40

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Modeslovas »

Na pagalvočiau ir aš apie šitą reikalą

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

Modeslovai, o kiek realaus nusiteikimo būtų tavo pagalvojime? :)

Vartotojo avataras
Atsigaves
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2014-01-28, 21:15

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Atsigaves »

čia vieninteliai kursai Lietuvoje?

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Norint gaut pažymėjimą- taip

Vartotojo avataras
Modeslovas
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-08-25, 09:40

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Modeslovas »

Na man Pakruosis tik 40km , tai jei būtų kolektyvas rimtai pagalvočiau.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

Modeslovai, tai jau galiu skaičiuoti, kad du žmonės yra (aš ir tu). Ir dar bandyti kokius 3-4 suieškoti?

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

Zalvarinis - o kur kas dar organizuoja kursus "be pažymėjimo"? Turiu omeny ne "ekskursiją" (kaip Biržuose "Alaus kelio" restorane), o kursus ta tiesiogine prasme...Ir kiek tai kainuoja? Mane asmeniškai aludarių kursai Pakruojyje domina dėl to, kad pamatyti pačią gamyklą, kad kas parodytų kaip ką daro. Tiesiog žmogiškai smalsu, o ir į gamyklą tikrai niekas pašalinių "šiaip sau" neįsileis. Plius tas pažymėjimas, kuris gal šiai dienai nėra labai aktualus, bet ką žinai - gal gyvenime kada ir pravers. Ir tie kursai ne kokie "tiap liap", o labai daug ką apimantys. Nors, aišku, teoriją galima ir pačiam pasirankioti...

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Zalvarinis »

Tai, aš kaip ir minėjau mane šie kursai labai domina. O be popieriaus tai važiuoji į bravorą kokį ar jei nedrąsus esi per šventes susipažįsti su aludariais. Tikrai yra labai malonių aludarių, kurie už pagalbą įsileistų. Kad ir tas pats joniškėlis, vasaknai ar davra( na visų nesuminėsiu, bet yra tikrai žmogiškų savininkų ir pats dar ne su visais bedravęs). Gal ir Dundulis įsileistų.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė AntaKalnietis »

> Zalvarinis - jei atmintis nepaveda, tai ir tie "Pakruojo kursai" būtent po aplinkinius bravorius praktikai ir vežioja. Ir berods dar į "Guberniją" veža. Ir kažkada seniau buvau šnekėjęs su vienu iš bravoro Pakruojyje bendrasavininku (prekiavo Vilniaus mugėje) - sakė, kad atvažiuočiau, bet kada parodys. Ir kažkokias net ekskursijas jie organizuoja. Aišku, pamatyti "neoficialiai" irgi įdomu. O su geru žodžiu ir šypsena veide - manau ir kitus galima prisikalbinti...Žo kuo daugiau pamatysi žmogus, tuo geriau.
Anyway, Žalvarini, tave galiu kaip trečią norintį bent preliminariai užsirašyti???

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė west »

mane gali prirašyti kaip norinti, ji tik sutaps laikas ir t.t.

Vartotojo avataras
Linas
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-07, 10:58

Re: dėl aludarių kursų (išankstinio pasiorganizavimo)

Standartinė Linas »

ką tik šnekėjau su žmogum, kuris sausio mėn gavo iš Pakruojo diplomą aludario. Tai trumpai tariant jeigu reikia dokumento, tai eikite į šiuos kursus. jeigu norite ko nors išmokti, geriau skaitykite internetą kaip Gytis minėjo arba ieškokite užsienyje kursų su kosminėm kainom. Ką Pakruojis vadina praktika, tai labiau atitiktų terminui ekskursija po bravorus. Tie kas planuoja eiti dėl žinių, gali tikrai labai nusivilti.

ATSAKYTI