Žmogšala

Jeigu niekur netinka, rašykite čia.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
romac
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2012-12-18, 20:22

Žmogšala

Standartinė romac »

Įdomu būtu sužinuoti, su kuo rytoj susitiksime:) daugumos iš išvaizdos nepažystu, iškyrus Utenos alaus egzaminą.

Vartotojo avataras
AJ
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2013-01-02, 22:15

Re: Žmogšala

Standartinė AJ »

Bus tikrai ne vienas iš namudinių ir aš tame tarpe ;]

Vartotojo avataras
SkyNaras
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2013-04-02, 20:52

Re: Žmogšala

Standartinė SkyNaras »

Aš būsiu su keliais draugais.

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Žmogšala

Standartinė Peckelis »

Gali atsitiktinai būti, kad bus dėvimi Atviro Alaus marškinėliai. Tadu belieka va tokį uniformuotą pašnekint gal:)

Vartotojo avataras
Dainius
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011-06-07, 10:49

Re: Žmogšala

Standartinė Dainius »

O, gerai priminei dėl marškinėlių - būtinai jais pasidabinsiu :)

Oficialiai paskelbta, kad savo alų pristatys Žalvarinis, GiN, Linas.

Vartotojo avataras
SkyNaras
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2013-04-02, 20:52

Re: Žmogšala

Standartinė SkyNaras »

Dainiau, galėjai ir tu pristatyti kokį nors savo su 300 IBU ;)

Vartotojo avataras
Dainius
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011-06-07, 10:49

Re: Žmogšala

Standartinė Dainius »

Kad jei ir turiu, tai labai mažai, nėr ko prasidėt su tokiais kiekiais. Bus ko paragaut iš užsieninių stiprių alų.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Žmogšala

Standartinė west »

opapa reikia ir man maikė užsidėt. ir eisiu visus kas su maikė alaus kaulint :))

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Žmogšala

Standartinė Peckelis »

Vest`as besotis! Jam, matai, buržuazinio mažai:DDD

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Žmogšala

Standartinė bmaggot »

Aš eisiu.

O tai negi savo alaus reik turėt? :D

Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Žmogšala

Standartinė GiN »

Savo alaus nebūtina turėt, aš deja gyvai nesudalyvausiu, bus tik mano "Žirmūnų karčiojo" paragavimui. Gero renginio!

Vartotojo avataras
Maegnar
Pranešimai: 330
Užsiregistravo: 2012-01-04, 12:02

Re: Žmogšala

Standartinė Maegnar »

Sveciai pas mane, deja. Gero tuso :)

Vartotojo avataras
romac
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2012-12-18, 20:22

Re: Žmogšala

Standartinė romac »

Pamačiau vakar nemažai pažiįstamų veidų, ypač iš alaus egzamino. Dovanokite, jei nepasisveikinau, norėjosi visko paragauti:)

Didelis ačiū, kas atvežė Lenkiško alaus.

Vartotojo avataras
Vidma Alutis
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011-06-04, 06:49

Re: Žmogšala

Standartinė Vidma Alutis »

Šiemet ŽMOGŠALA vyks vasario 28 d. Daugiau info - feisbuke: https://www.facebook.com/events/731708226889580/

Pakvietimų ieškokit ALAUS NAMUOSE, ALAUS KOLONĖLĖJE, bare ŠUO, Šv.Sepono ŠNEKUTYJE. Į kitus miestus siunčiama paštu - informacija info@alutis.lt
Vartotojo avataras
Vidma Alutis
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011-06-04, 06:49

Re: Žmogšala

Standartinė Vidma Alutis »

Alaus mėgėjai jau antrą kartą rinksis į didžiausią Lietuvoje alaus degustaciją – alaus festivalį „Žmogšala II“. Jis įvyks paskutinį vasario šeštadienį – 28 dieną Vilniuje.

Festivalio tikslas - supažindinti alaus vartotojus su egzotišku ir sunkiau randamu alumi mūsų rinkoje. Dažnai mes bijome ar neišgalime nusipirkti viso butelio tokio, ypač importinio alaus. Todėl šiame festivalyje įvesta vadinama "samplerių" tvarka - prie įėjimo pakvietimą išsikeitus į 100 ml taurelę, už simbolinį mokestį bus galima išragauti daugiau alaus rūšių - ir nereikės užsisakyti pusės litro (aišku niekas to neuždraus, bus galima alaus pasiimti į namus). Planuojama festivalyje surinkti virš 200 rūšių alaus iš viso pasaulio. Tai puiki proga susipažinti su naujomis alaus rūšimis.

Alų pristatys ne tik įdomiausi Lietuvos atstovai, bet ir aludariai iš Latvijos bei Estijos. Specialiai į festivalį atvyks ir svečiai iš Švedijos, Norvegijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir kitų šalių. Renginio metu vyks įvairaus alaus pristatymai, bus rodomi dokumentiniai filmai apie aludarystę Lietuvoje. Savo knygą apie lietuvišką alų pristatys alaus žurnalistas iš Norvegijos Lars Marius Garshol.

Vieta šiam festivaliui kiekvienais metais parenkama vis nauja. Pernai vykęs dailės galerijoje, šiais metais festivalis kraustosi į teatrą - į jau beveik užmirštą „Vaidilos teatro“ salę. Teatro erdvės bus suskirstytos į dvi dalis - „aktyviąją“, kur bus degustuojamas alus ir vyks aludarių prisistatymai, ir į „pasyviąją“, kur bus galima pavalgyti bei apsipirkti alaus atributikos ir senienų turgelyje.

Renginį stengiamasi padaryti kamerinį, todėl pakvietimų skaičius griežtai ribojamas ir greitai senka. Daugiau informacijos apie festivalį ir kaip ten patekti rasite „Facebook“ paieškoje įvedę žodį „Žmogšala“.

*Žmogšala – smarkus šaltis, speigas.
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: Žmogšala

Standartinė Zalvarinis »

Kas buvot ir turit kelias minutes, užpildykit anketą

http://apklausa.lt/f/zmogsala-ziemiskas ... s/new.html
ATSAKYTI