Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

Turiu problemą.
Tamsų alų +- pramokau virti. Salyklinį alų irgi sekasi gerai virti. Štai viriau škotišką stiprųjį, tai gavosi labai fainas.
Bet va alūs, kuriuose naudoju daugiau apynių, manęs netenkina. Nebent po ilgesnio brandinimosi apyniai išsikvepia aluje..

Žodžiu apyniai tokie nėra malonūs aluje, tas kartumas toks, su kažkokiu tais ataskoniu...

Noriu 'parduotuvinio' kartumo, o ne naminio :)
Ką darot jūs, kad apynių kartumas būtų malonus gomuriui?

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Regis »

Kol Dainius nepareiškė savo nuomonės ;) aš įsiterpsiu: jeigu nori "malonesnio - parduotuvinio" kartumo - brandink alų ilgesnį laiką. Kievienam 20'ukui IBU reiktų skaičiuoti vieną brandinimo mėnesį. Skonis suapvalėja, harmonizuojasi ir tampa malonesniu.

Šviežias, stipriai apyniuotas alus visada bus aštraus kartumo - tokia apynių skoninė prigimtis.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

@kartus

Manau, kad reikėtų pasirūpinti mentalo ir verdamos misos pH, ypač jeigu kalbame apie šviesesnį alų. Ir, turbūt, eksperimentuoti su skirtingomis apynių rūšimis, nes kartumas kartumui nelygus.

Vartotojo avataras
svyturys
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2011-02-09, 08:54

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė svyturys »

@kartus

Pas mane ta pati problema. Kietas vanduo, ir jei tik šviesesnį darau iškart aštrus kartumas. Brandinimas nelabai ką padeda. Bandau spręst šią problemą trumpiau verdamas apynius, tarkim 30 min.

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

ir šviežias, stipriai apyniuotas alus gali būti skanus. ne tik gali, bet ir turi. kaip Gytis jau minėjo, reikia žiūrėti pH ir aplamai vandenį. apynių rūšys irgi skiriasi savo kartumo charakteriais. o jei jau susidirbai, ir padarei bukai/aštriai/sutraukiančiai kartų alų, tada kažkiek padės ilgas brandinimas

Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

na aš esu bandęs ne kartą tą vandenį minkštinti, mušti PH, bet vis tas pats - tik apynių daugiau ir nekas.
Be to IPA alums kaip tik sakoma reikia KIETO vandens, kaip pvz Burton vanduo yra labai kietas.

Aišku, tas kietumas gali būti nuo įvairių junginių. Berods SO4 reikia daugiau dėti į IPA..
Gal galit patarti kokį kiekį kokių medžiagų (ppm) naudotumėt darytdami 50IBU alų?

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

pH iš esmė lemia vien tik karbonatinis šarmingumas(kietumas), o ne bendrasis kietumas. Mentalo ir misos pH tiesiogiai siejami su alaus spalva, o ne IBU parametrais.
Norint patarti ką daryti su vandeniu, reikėtų žinoti išeities vandens sudėtį. Vienas dalykas yra RO+druskos, visai kas kita, jeigu naudoji vandentiekio ar gręžinio vandenį.

Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

naudoju, vandentiekio vandenį. Man reiktų kokio pavyzdžio sėkmingo alaus ir kiek kokių medžiągų ppm jame buvo.

Bent beer tools'as turi labai puikią skaičiuoklę šitiems reikalams.

Vartotojo avataras
lukasvera
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2012-04-06, 08:34

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė lukasvera »

vakar viriau, pilsner 50% ir kvietinis 50% - efektyvumas nemazesnis nei 75%

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

pamėginam pastudijuot truputį:

Burtonas 352 24 320 820 44 16 IPA

suvesk skaičius į šią skaičiuoklę http://www.brewersfriend.com/water-chemistry/

RA gaunasi - (minus) 3,37, o tai yra mažai ir tinka šviesiam alui. kas nutiko, juk vanduo labai kietas? taip, bet jame žvėriškai daug kalcio, kuris numuša pH. taip pat labai daug sulfatų, kurie keičia kartumą.

ką tau daryti?

a) kaune nesunku nusipirkti osmozės ir pirma pemėginsi vandenį skiest 20/1 RO/krano. gausi kažką panašaus į pilsnerio vandenį, tai kažką tokio ir taikyk. tik gali įmesti NaCl truputį paryškinti salyklams

b) į vandentiekio vandenį prikrauti DAUG (pasiskaičiuot pagal tą skaičiuoklę viršuje)kalcio sulfato, kad RA būtų -50 - 0 ribose.

Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė vidmantas »

Is tiesu, pradek zaisti su vandeniu bet patarciau ir issirinkti patinkanti parduotuvini alu kurio klona galima butu rasti internete. Bus labiau aisku ko nori. Lageris tai ar elis, naudojamos salyklu proporcijos,kokie apyniai ir ju kiekiai naudojami.

Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

ačiū už atsakymus! Už nuorodą į receptą!

O dar klausimas - ar tinkamas būdas vandeniui 'minkštinti' yra naudojant fosforo rūgštį? Ar ji tik 'parūgština' mentalą ar ir 'suardo' kažkokius junginius?

Na mintis būtų tokia - ar RO vandenį galima būtų pakeisti vandentiekio vandenį su tam tikra porcija fosforo rūgšties.

Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

Beje pagal tą skaičiuoklę pasirinkau burtono vandenį, tada įvedžiau savo vandens jau esamą calcio kiekį 50 ur bandžiau pasiekti reikiamą CaSO4 kiekį 35 litrams vandens. Tai gavosi 30g CaSO4, ar tai neskamba nenormaliai? :)

Runce, ar esi tokius kiekius kada naudojęs? :)

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

@kartus

aš naudoju fosforo rūgštį jau maždaug 1,5 metų. Techniškai rūgštis neutralizuoja karbonatinį šarmingumą, ko pasekoje sumažėja vandens šarminis buferis ir mentalo pH nusistovi norimame lygyje. Fosforo rūgštis (H3PO4) nieko nesuardo. Salykle yra fosforo junginių, todėl manoma, kad ši rūgštis duoda mažiausia pašalinių skonių. Iš savo patirties galiu apsakyti, kad ji neduoda jokio pašalinio skonio, kvapo ar spalvos. Aš naudoju taip: iš parduodamo 85 proc. tirpalo pasidarau ~20 proc tirpalą ir toliau naudoju silpną tirpalą.
Apie RO pakeitimą vėliau parašysiu, dabar turiu bėgti.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

30g kalcio sulfato 35 litrams tikrai nenormalu, jokiu būdu naudoti negalima.
RO vandens esmė yra ta, kad tai beveik grynas "dihidroksidas", t.y. vanduo praktiškai be jokių priemaišų. Vandentiekio gi vandenyje be H2O pilna visokių anijonų ir katijonų. Iš RO teoriškai gali bet kurio pasaulio miesto vandentiekio vandenį pridėdamas įvairių medžiagų.
Vandentiekio vanduo+fosf.rūgštis visais atvejais nepakeis RO vandens+druskos, bet 99 proc. atvejų bus tinkamas bet kokiam alui. O tamsiam alui vandentiekio vanduo netgi geriau, nes jame yra karbonatų, kurių nėra RO vandenyje.

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

kaip tai negalima naudoti tiek kalcio sulfato? aš jau sau receptėlį pasiruošiau ateičiai su 11g CaSO4/10L vandens. ir kas nutiks?

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

30 gr kalcio sulfato 35 litrams bus ~500 mg/l papildomo sulfato. Įvairūs šaltiniai rašo įvairiai, bet viršutinę ribą nurodo 350 mg/l labai karčiam alui, kas ir yra IPA, tiesa. Mano nuomone per daug sulfatų, bet būtų įdomu iš pirmų lūpų išgirsti kokie gaunasi rezultatai su tokiu vandeniu :)

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

na, sveikatai nekenksminga (taip?), vadinasi galima bandyt. jei pavyks, gal šį penktadienį prasivirsiu tokio IPA namie :) reikia jau pradėt tirpinti druską turbūt

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Gytis »

Labai įdomu. Lauksiu reportažo apie rezultatą.

Sveikatai kenkti neturėtų, netgi atvirkščiai: http://www.assorti.lt/vytautas-mineralinis-vanduo-15l

Vartotojo avataras
DV
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2011-12-07, 13:04

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė DV »

Runce,

kaip tu istirpini CaSO4? Man kazkaip nelabai nori ta druska tirpti. Su CaCl2 problemu nera.

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Regis »

O kur chemikalus perkat? Aš va kalcio chlorido nerandu. Net vaistinėse...

Vartotojo avataras
audryla
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2011-02-09, 18:40

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė audryla »

Galima per SavasAlus iš Brouwland užsisakyt

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

lyg ir faschem pirkau.. kalcio chlorido turiu, galiu kažkiek duoti. kalcio sulfatas, kaip ir kiti sulfatai, yra sunkiai tirpus, tai reikia karštam vandeny ilg`ą laiką maišant ir smulkinant jį. ištirpsta :)
vo, iš ko reikia alų virti!vytautą skiesti su osmoze 1/10 ir verdam šviesų alų

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Regis »

Galvoju, kad man paprasčiau bus chemikalų nusipirkt, nei osmozę montuot :)

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė runce »

tai visiškai ne tas pats, tik pH susitvarkysi :) bet jei norėsi kokio pilsnerio, tai be šansų

Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė kartus »

Na runce, iš tiesų - lauksime tavo rezultatų su tuo CaSO4 kiekiu :) aš tikiu, kad pavyks, tik pats niekad nebandžiau tokio kiekio, vis pabijodavau visą partiją sugadinti...

Bet teoriškai turėtų pavykti. Beer tools programa man rodo tokius pačius kiekius, kaip ir tavo nuorodoje.. Tiesa, dar magnio į 35l vandens tektų įdėti 10g, kad pakelti ne tik magnį, bet ir SO4. Bet vėlgi kiek esu skaitęs - magnio geriau tipo nepadauginti, tai įdomu kuo čia pasibaigtų.. Tai tektų nebent virti mažesnį kiekį, kad nebūtų abidna jei susigadintų alus.

Vartotojo avataras
Dainius
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011-06-07, 10:49

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė Dainius »

Runce yra teisus šios diskusijoj, palaikau jo nuomonę. Domiuosi šia problema, esu išviręs ir švaraus kartumo, ir nemažai šiurkštaus kartumo alų. Brandinimas tikrai padeda, kadangi bet kokiu atveju nuramina apynius, bet viena yra labai kartus ir skanus, o kita yra sutraukiančio skonio kartumas. Manau pagrindiniai žaidėjai yra apynių ir sulfatų kiekis. Dar negaliu daryti daryti išvadų, skaitau, bandau, domiuos.

Vartotojo avataras
EgisJO
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013-01-27, 17:03

Re: Kaip išvirti stipriau apyniuotą alų? (nuo 40IBU)

Standartinė EgisJO »

@Gytis

Kuom praskiedi 85proc. Fosforo rugsti iki 20 proc? Vandeniu? Ir dar vienas klausimas, kiek to 20 proc. tirpalo reikia pilti sakykim ant 10 ltr. vandens?

ATSAKYTI