Salinimo temperaturos kėlimas

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
KarolisL
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-10-23, 18:19

Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė KarolisL »

Būkit geri, pakonsultuokit. Salinu aš plastikiniame inde ir norėčiau pakelti temperatūrą. Kaip suprantu yra keletas būdų - pilti karšo vandens arba išimti dalį mentalo pakaitinti ir įdėti atgal. Abiem šiais atvejais mentalą reikia pamaišyti, kad pasiskirstytų temperatūra. Tačiau maišant atsikabina baltymai ir alus tampa drumstas (ar teisingai aš čia?). Aš pagalvojau - o jei taip nuleidus misą per kranelį, ją pakaitinus ir supylus atgal? Tada temperatūra lyg ir turėtų pasiskirstyti be maišymo. Niekur neradau nei tokios procedūros aprašymo, nei atitinkamų skaičiuoklių...

Vartotojo avataras
null
Pranešimai: 633
Užsiregistravo: 2011-01-29, 11:32

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė null »

Skaičiuoklės čia. http://www.atvirasalus.lt/calculus. Kad alus nesigautu drumstas, prieš tekinant reikia bent 10-15 minučių palaukti. Pirmą nutekintą misą, jei ji neskaidri gražinti atgal į salinimo kubilą.Skaidresniai misai (baltymų nusodinimui) rekomenduoju virti 90min ir naudoti airišką kerpeną.

Vartotojo avataras
Klevas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2011-11-01, 12:31

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė Klevas »

Dar vienas variantas salinti tiesiog puode ant viryklės, keliant temperatūrą palaipsniui iki reikiamos.

Vartotojo avataras
tomasz
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2011-05-25, 20:01

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė tomasz »

Prisvilinsi...

Vartotojo avataras
Klevas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2011-11-01, 12:31

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė Klevas »

Nėkart neprisvilo, aišku gal nuo puodo priklauso. Maišau aišku, bet ne pastoviai, sakyčiau minimaliai. Puodas emaliuotas.

Vartotojo avataras
tomasz
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2011-05-25, 20:01

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė tomasz »

Nu tada turbut santykis ne prie1:2,5?

Vartotojo avataras
Klevas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2011-11-01, 12:31

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė Klevas »

Priklausomai nuo alaus kokį verdu.

Vartotojo avataras
zaltys
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011-02-09, 15:58

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė zaltys »

geriausias būdas sąlinti atskirame puode ir kelti temperatūrą tiesiogiai kaitinant. Niekas nesvyla, santykis 1-2,5 ir mažesnis. Gali daryti pauzes nuo 37 laipsnių ir t.t. Darant dekokciją kaip rekomenduojama 1/3 tirščių verdant temperatūros neužkelsi, vistiek tenka dakelti tiesiogiai kaitinant... Sąlinti ant filtro nėra blogai, bet esi suvaržytas. Mintis nutekinti dalį misos gera, belgai naudoja tokį būdą, bet manau jie nenutekina o nusemia ir ne vieną kartą. Pvz. darant trigubą dekokciją pirmus du kaitinimus rekomenduojama kaitinti tirščius, o trečią kaitinimą tik skystį. Čia vokiečiai lageriams taiko :-) Manau priklausys kokį alų nori gerti, vėlgi angliški sąlinami vienu santykiu vandens, belgiški kitu ir t.t. Apibendrinant - nebijok kaitinti puode tiesiogiai, man ir sunku buvo persilaužt, kišau į orkaitę ir t.t. Aišku tiek tiesiogiai kaitinant, tiek darant dekokciją karamelizuosis.

Vartotojo avataras
KarolisL
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-10-23, 18:19

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė KarolisL »

@zaltys

Na matai, man šis būdas sunkiai įgyvendinamas, nes, visų pirma, mano virimo puodas tokiam reikalui mažokas, o, antra, su elektrine plyta temperatūra kyla labai lėtai. Beje, gal galėtum kokią nuorodą mestelėt apie vandens/salyklo santykį ir alaus stilius? Arba glaustai apibendrinti?

Vartotojo avataras
Klevas
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2011-11-01, 12:31

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė Klevas »

Siūlyčiau www.byo.com pasiskaitinėti ar forumuose užsienio (gal ir čia yra kur?) plačiau, iš esmės kuo noriu daugiau nefermentuojamų cukrų (saldesnio, salykliškesnio alaus), tuo mažiau vandens kg. grūdų.

Vartotojo avataras
KarolisL
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-10-23, 18:19

Re: Salinimo temperaturos kėlimas

Standartinė KarolisL »

@Klevas

Ačiū, puiki nuoroda.

ATSAKYTI