Pirmas kvietinis (iš salyklo)

ATSAKYTI
Domaso

Re: Pirmas kvietinis (iš salyklo)

Standartinė Domaso »

Lrytas1 rašė:Nekritiška (oksiduojasi salyklas), bet geriau sausai nevaryti.
Dėkui - žinosiu. Tik įdomu kiek praktiškai ten oksiduojasi.. Aš visada mentalą laikau uždengtą ir jį dengia drėgmė/garas (aišku ir O2 ten yra), ir kiek ten to laiko praeina kol ištekini - na kokios 5min, iš kurių viršus apsinuogina kokioms 2 minutėm...

Tai supratau, kad teoriškai nelabai gerai kad oksiduojasi, bet iš kitos pusės žiūrint, tai net praktiškai/faktiškai gaunasi, kad palikdamas vandens virš mentalo, daug mažiau "išskalbi" grūdus, ir efektyvumas gaunasi mažesnis... Įdomu kuri "blogybė" mažesnė :roll:
Haroldas
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2015-09-03, 15:17

Re: Pirmas kvietinis (iš salyklo)

Standartinė Haroldas »

Pagal receptus (ypač pastebėjau kvietiniuose) matau naudojami tokie priedai kaip kalendra, curacao ir turbūt dar yra kitokių. O tokius priedus patartina pirkti iš savasalus.lt? Ar galima tiesiog nusipirkti paprastoje parduotuvėje? Toks curacao tai man dar klausimas - kas būtent tai yra?
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: Pirmas kvietinis (iš salyklo)

Standartinė Zalvarinis »

Apelsino žievelės- jei paprastos, gali tarkuot nuo parduotuvinio.
Curacao- paparasčiau iš savas alus. Kalendrą gali ir paprastoj, tik reikia žinot, kad iš mazimos kokia saldvos ar iš parduotuvės Aliejus gali žymiai skirtis savo intensyvumu...
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Pirmas kvietinis (iš salyklo)

Standartinė AntaKalnietis »

Domaso - ne, kiek ne taip. Aš tik paskutinį tekinimą varau "iki sauso"...Kitus iki jo palieku mentale misos tiek, kad dar bent per pirštą būtų apsemta.
Nežinau, kodėl "taip reikia".
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Pirmas kvietinis (iš salyklo)

Standartinė AntaKalnietis »

Maistra, pritarkavus tos baltos dalies ir nuo saldžiojo bus kartu :) Jei jau nuo paprasto apelsino ar citrinos tarkuoti, geriau kad visai neužkabint tos baltos dalies...Nors čia skonio reikalas...
ATSAKYTI