Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

ATSAKYTI
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė Krauzenas »

Savaitgalį prisirinkau laukinių apynių (na tiksliau sodyboj augančių "neveislinių"). Susidžiovinau ir noriu juos panaudoti sausam apyniavimui. Man labiausiai rūpi šitas klausimas - ar saugu "laukinius" apynius dėti į antrinį fermenterį? Alus gan silpnas, apie 4.5% ABV. Žinau kad apyniai antibakteriniai ir t.t., ir su pirktiniais šito klausimo kažkaip nekeliu - bet kaip su laukiniais, ar reiktų nerimaut?
Apyniai švarūs, gražūs, kol skabiau, jokių vabaliukų nepastebėjau, tik porą mini-sraigių buvo :) (foto jau išdžiovinti)

O jei toks sprendimas - nusipilu 2-3 litrus alaus, užpilu juo apynius, dedu kiek reikia kalio metabisulfito ("Campden"), palaikau parą, o tada visą tą "sriubą" atgal į fermenterį savaitei. Kad tai užtikrins dezinfekciją tai žinau (vyno gamyboj naudoju campden), bet gal yra kažkokių neigiamų dalykų naudojant jį su apyniais?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
STR
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2017-04-18, 12:03

Re: Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė STR »

Tikrai nežinau atsakymo į klausimą, bet iškelsiu apynių arbatos variantą. Manau jis geresnis nei tiesiog keliuose litruose alaus palaikyti parą.
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė Krauzenas »

Bet kad arbata aromato nemažai nuims... Aš norėčiau apynių nekaitinti...
Na, bandysiu su kalio metabisulfitu, pagal logiką atrodo, kad turėtų suveikt - užmušiu laukines mieles ir mikrobus, o aromatas liks aluje.
Zhiniukas
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 2015-08-18, 10:46

Re: Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė Zhiniukas »

Aš siųlau dėti taip apynius į antrinę. Geriausiu atveju viskas praeis puikiai. Blogiausiu - turėsi 20 litrų patirtį, kad laukiniai apyniai netinka sausam apyniavimui :)
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė Krauzenas »

Nenorėjau rizikuot išpilt 50 litrų alaus, tai visgi padariau kaip sakiau (dezinfekavau su kalio metabisulfitu), lyg ir viskas gerai pavyko. Temą galima trinti.
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Laukiniai apyniai sausam apyniavimui

Standartinė Krauzenas »

Maistra rašė:Man tai vis knieti paklaust, kaip čia yra- pramoniniai atseit sterilūs ar kaip? :)
Aš ir pats savęs to klausiau :) Logiškai tai ko gero tas pats - čia turbūt buvo labiau savęs nuraminimas nei būtinybė.. :lol:
Tiesą sakant nežinau kaip apdorojami apyniai pramoniniu būdu, ar yra kažkuriame žingsnyje (po nuėmimo, granuliavimo ar pan.) kažkokia valymo/sterilizavimo fazė, bet greičiausiai kad ne.
Kitą kartą reikės vadovautis sveiku protu ir naudot "tiesiai nuo krūmo".
ATSAKYTI