Sproginėja buteliai

ATSAKYTI
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Sproginėja buteliai

Standartinė darkas »

Pastaruoju metu karts nuo karto sprogsta vienas kitas butelis po kokių 4-5 dienų po supilstymo kol dar laikomi šiltai užgazavimui. :o Sprogsta dažniausiai seno tipo rudi figūriniai alaus buteliai, nors kai buvau palikęs alaus dėžes ant šildomų grindų temp. 28-30(aišku mano klaida) tai sprogo ir vilkmergės spec buteliai. :cry: Žali nuo calsbergo ir hainekeno dar nesprogo nei vienas. Įtariu, kad sproginėja ne dėl pergazavimo , o dėl to , kad kaitinu orkaitėje 130C apie 20-30 min. Kol butelių nekaitinau, tai buvo sprogę tik kvadratiniai nuo stakliškių midaus (netinkami slėgiui).
Vartotojo avataras
aluviris
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2013-09-17, 21:07

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė aluviris »

Mmm... šildomos grindys... esu an šito grėblio užlipęs :D nežinau kodel bet ten per pusdienį gali viršslėgį apturėti :)
Nekarklas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2016-11-14, 13:03

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė Nekarklas »

aš irgi visąlaik kaitinu orkaitėj (apie 10-15min prie 110 pan.), bet nei kart nėra šovę (tpfu tpfu tpfu), nemanau, kad nuo kaitinimo gali pradėt šaudyt - jeigu jau prastas butelis, tai jis skyla bekaitinant. Čia gal nepilnai išsifermentavęs alus, o jeigu dar prastai uždarytas butelis, tai toks ir šauna.
AndriusK
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2016-12-20, 22:54

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė AndriusK »

Aš kaitinu 200c apie 20 min... Karbonizacija iki 6g cukraus litrui. Karbonizacijos metu nuo +16 iki+23 c. Niekada niekas nepokštelėjo.
Buteliai flipflop 1l, 0,5l, bbh, žali ir 0,3 ivairūs.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė darkas »

Su šildomom grindim tai pats žinau , kad padariau klaidą, :D tuomet iš penkiasdešimt kelių butelių susprogo kokie 7vnt į ketvirtą dieną. Bet paskutinis pilstymas buvo pastatyta ten kur nėra arti jokių šilumos šaltinių ir temp. apie 20C ir vistiek 1 butelis susprogo į penktą dieną, tuomet staigiai išnešiau juos vėsiai. Atsidariau kelis butelius iš tos partijos - užgazavimas vidutinis. Bet sutapimas tai ar ne, bet tie sproginėjimai prasidėjo, kai pradėjau kaitint butelius. :(
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė darkas »

Maistra rašė:kad 6 gr jau truputį per daug.
tai kodėl kai dėjau 4g cukraus tiesiai į 0,5l butelį, viskas buvo ok, o 3g į 0,5l per daug ( 6/2=3g)
Anksčiau ir aš nekaitindavau butelių ir tik labai retai pasitaikydavo koks butelis neaiškiu skoniu ir galvojau, kad butelių kaitinimas "duchopkėj" ano...mas, bet pabandžiau ir visai patiko. :D
gal termošokas įdėjus vėsų butelį į 130C orkaitę? Išimu po to ir sudedu į dėžę ir palieku kambary atvėsti ir tik po to pilstau.... :)
AndriusK
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2016-12-20, 22:54

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė AndriusK »

Man atrodo patikimiau orkaitėj pakaitint, nes tempratūra didesne užkelt gali nei su verdančiu vadeniu - bacilius kaputen.
Dėl butelių testo, ar išgyvens butelis, sutinku - geriau karštas vanduo, bet pilstyt labai jau nefaina...
6 g/l cukraus dedu tik į kvietinį fermentuotą prie +21.
Mano galva buteliui didesnis šokas pilant vendantį vandenį nei dėt į orkaitę...
Paskutinį kartą redagavo 1 AndriusK. Iš viso redaguota 2018 kartus.
Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė Giords »

Maistra rašė:Nu čia jei kitkas normos ribose, o kažkas man sako, kad 6 gr jau truputį per daug. Deja...
Kai pilstau į butelius, visada skaičiuoju 6g/l (darau cukraus sirupą). Paprastai fermentuoju kambario T savaitę, tada perpilu į kitą fermenterį be mielių ir po savaitės pilstau, prieš kokį pusvalandį supylęs sirupą. Dar nėra sprogę, netgi atvirkščiai - gazo vis trūksta, nors kambary užsigazavimui laikau 2-3 savaites.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė darkas »

Giords rašė:Kai pilstau į butelius, visada skaičiuoju 6g/l (darau cukraus sirupą). Paprastai fermentuoju kambario T savaitę, tada perpilu į kitą fermenterį be mielių ir po savaitės pilstau, prieš kokį pusvalandį supylęs sirupą. Dar nėra sprogę, netgi atvirkščiai - gazo vis trūksta, nors kambary užsigazavimui laikau 2-3 savaites.
nu identiškai, kaip čia parašyta, dariau paskutinį kartą, tik į penktą dieną 1 butelis sprogo, tai puoliau įpaniką ... nelabai gerai kai ant kamštinių grindlenčių alus išbėga :D . Išnešiau po to alų vėsiai ir pradėjau mastyti, kas negerai. :?
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė darkas »

vėl prasideda ...
Maistra rašė:antra- kas tą alų darė,
nu tai ir kvailam aišku, kad JŪS geriau, nei aš
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė Lrytas1 »

Alaus darytojai ilgias matuojasi taurėje, PKG ar bent į VAK atneša :)
P.S. su Maistra preitu metų taurėje pasimatavimui reikėjo ištraukti ką nors bent siekenčio kelius ...
Vartotojo avataras
Alchemikas
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2012-12-28, 10:29

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė Alchemikas »

Kaitinu prie 150°C kokias 10 min.

Brokuoti buteliai įtrūksta dar viduje arba tik išėmus dėl temperatūrinio skirtumo. Bet tai tikrai pavieniai atvejai.

Kokios mielės? Kiek laiko fermentavai iki išpilstymo?
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Sproginėja buteliai

Standartinė Peckelis »

Dėl butelių kaitinimo. Orkaitė nėra blogai, jei nedaug butelių (užtenka išpilstyti alų). Temperatūros? Kiekvienas turi savo matymą. Principe, ko gero, pakanka pakaitinti, kad patys buteliai įkaistų bent iki 100C. Būtų kaip ir pasterizacija, turėtų užtekti. O jei rimčiau? Žiūrint iš mikrobiologijos pusės, sterilizacija įvyksta, buteliams įkaitus iki 170C ir laikant 40 min.
Puikiai tinka perpylimas verdančiu vandeniu. Šiaip bėdos su butelių dezinfekcija būna nedažnos, jei jie švariai laikomi ir plaunami.
Dėl sproginėjimų. Jei butelis suskilęs dėl karščio poveikio (kaitinant ar perliejant verdančiu), jis sprogti neturėtų. Paprasti jis tiesiog prateka, nesandarus. Bet gal gali ir sprogti, nežinau. Kaltinti karbonizaciją imčiau tik tada, kai cukrus būtų pilamas tiesiai į butelį, nes tada lengvai galima apsirikti ir netyčia padauginti. Jei ruošiamas sirupas, nevienodas primingas nebelabai galimas - lieka nešvarus arba įskilęs butelis.
ATSAKYTI