stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
goem
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2011-02-07, 17:57

stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė goem »

Atsargiai kas naudojat juos, seni buteliai yra labai pavojingi. per pastarraji menesi jau kelios avarijos buvo, be jokiu stukselejimu. padariniai labai skaudus, bukite atsargus. vistik antikvariatas... stiklo struktura keiciasi...

http://gate2home.com/Lithuanian-Keyboard
Vartotojo avataras
svyturys
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2011-02-09, 08:54

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė svyturys »

gal galėtum konkrečiau, kokiomis aplinkybėmis tau jie dužo? keliant ar tiesiog bestovint

Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė vidmantas »

Man yra trūkę 4 dvilitriniai žalio stiklo buteliai (seniau kanapinį į juos pilstė). Priežastis: parnešti iš rūsio (10C) savaię buvo kambary(23-25C). Kitą kart trūko bagažinėje (mašinai stovint) Ruošiausi transportuoti į rūsį. Mano galva žalių butelių stiklas plonesnis. Trūksta jie be garso, buvau tame pačiame kambaryje kai trūko. Nesupratau kas per garsas, bet kvapo su niekuo nesumaišysi :). Visi stiklai vietoje sukritę. Skirtingai nei trūksta balto stiklo dvilitrinis nuo kanapinio. Sprogo obuolių sultys prarūgę rūsyje. Skeveldros susmigę į putplasčio sienas. Grandininė reakcija nuo kurios sutruks kiti buteliai taip ir neįvyko. Šiaip pavojingas gyvybei atvejis. Nejuokinga.

Vartotojo avataras
goem
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2011-02-07, 17:57

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė goem »

svyturys:

as juos buvau uzmerkes po fermentacijos kad atmirktu sonai ir bekeliant i vonia jie bubakst i dalis, per pirstus, per kojas... beje kalba eina apie 20L stiklinius fermentatorius.

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė Zalvarinis »

Niekas nepastebėjot, kad būtų stikliniai litriniai buteliai su rankenele(ale linksmieji vyrukai berods) būtų silpnesni?Šiandien balkone vienas sprogo... Praeitą savaitę ragavau tos partijos du butelius ir buvo tikrai nepersigazavę, dabar dar vieną atidariau irgi viskas gerai.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė west »

man viena kartą irgi vienas butelis išbėgo ale tiesiog manau buvo kur stuktelėtas. Buvo paprastas litrinis.

Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė Zalvarinis »

Na prieš pilstant visad įpilu verdančio vandens ir viskas normaliai. O čia butelys Stovėjo ramiausiai kokius 3 mėnesius

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė runce »

iš vidaus buteliai nėra lygūs kaip iš išorės, vietomis gali būti gerokai plonesni, o retkarčiais pasitaiko ypač nepatvarių. tai yra normalu, pramoniniuose fabrikuose jie natūraliai atkrenta pasterizacijos metu

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė AntaKalnietis »

Aš tai praktiškai visus tuos stiklinius butelius (daugiausia litriniai) laikiau visą žiemą balkone. Ir nieko neatsitiko tfu tfu tfu...O šiaip turiu tokią procedūrą patikrinimui - dezinfekuodamas su Oxy pripilu to tirpalo, tada uždarau butelį ir gerai pateliuškuoju viską (prieš tai praplaunu karštu vandeniu iš krano, jei reikia - su šepeteliu pašveičiu)...Pateliuškavus labai gerai matosi, ar nepraleidžia (dar geras) kamštelis (du butelius teko "nurašyti" tokiu būdu), plaunant ir koks skilimas matytis gali. Tfu tfu tfu - nebuvo nė kartą problemų, kad sprogtų ar skiltų jau su alumi ir pan...

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė Peckelis »

Noriu paklausti, kad kas turite info, kur Lietuvoje galima nupirkti tamsių šampaninių butelių. Reikia apie 100 vnt.
Kaip variantas antrinis panaudojimas irgi galimas, bet ne taip paprasta tiek susirankioti vienam:(
Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė vidmantas »

Man kai reikėjo vyninių o ir visokių šampaninių tai nuvariau į UAB "Jargala" perdirbimo/surinkimo padalinį ir prisirinkau ant lauko iš krūvos kas patiko. pasvėrė gal 5 maišus. susimokėjau ar tai 20-30 lietuviškų.
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė Peckelis »

Prie vakarinio apvažiavimo/IX forto jie? Ar gamybinis kur kitur?
Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: stikliniai fermentacijos buteliai!WARNING!!!

Standartinė vidmantas »

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=484 ... tops,zebra
Turėtų būti čia. Buvau prieš kokius 5 metus
Nes skambijausi ir į stiklo fabriką prieš tai. Tai nepamenu ar man jų kaina "juokinga pasirodė, ar aš juokingas pirkėjas jiems atrodžiau su savo kiekiais/norais.
ATSAKYTI