Dujinė įranga su PID?

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
wartotojas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-10-25, 18:40

Dujinė įranga su PID?

Standartinė wartotojas »

Ar kas naudojate PID'us ar kitokius kontrolerius reguliuoti/palaikyti temperatūras savo dujinėse sistemose?

Skaičiau porą straipsniu apie BRUTUS 10 dujines sistemas ir naudotojai atrodo patenkinti. Užklausiau poroje firmelių ar kas užsiimtu surinkti/sutverti degiklius, vožtuvus ir visa kita, bet niekas neapsiima. Gal kas darėte ką nors panašaus?

Turiu galimybę iššsikelti į atskiras patalpas iš savo ir taip ankšto butelio, todėl svarstau dujų variantą :)
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Dujinė įranga su PID?

Standartinė Lrytas1 »

Marazmas gausis dėl inercijos, be to reikia solenoidų, degiklio su uždegimu ar kontroline liepsna ir t.t. Daryk elektra.
Vartotojo avataras
wartotojas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-10-25, 18:40

Re: Dujinė įranga su PID?

Standartinė wartotojas »

Su elektra turiu jau pasidaręs ir pakankamai patenkintas esu. O vat norėčiau sau atskiroj patalpoj, ne kambarį, tik kad ten elektros prievadas labai silpnas. Su dujom daugiau kw galėčiau turėti. Vis dar dėlioju +/-.

Dėl inercijos ir aš galvojau, kiek skaitinėjau tai kas su dujom automatizuoja (jei galima taip sakyti) tai naudoja netgi ne PID algoritmus o paprastus on/off kontrolerius tokius kaip senas geras stc 1000 ar pan ;)
Vartotojo avataras
Alchemikas
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2012-12-28, 10:29

Re: Dujinė įranga su PID?

Standartinė Alchemikas »

Ar nesvarstei kombinuoto - dujos + elektra?

Dujas naudoti pagrindiniam temperatūros pakėlimui, o elektrą temperatūrai pakelti ir palaikyti skirtingiems salinimo etapams.

Aš kaip tik dabar nagrinėjuosi tokį variantą, todėl būtų įdomu išgirsti kitų žmonių patirtį.
ATSAKYTI