Kvadratinis puodas alaus virimui

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Kvadratinis puodas alaus virimui

Standartinė minerisss »

Sveiki dar kartą,
Norėčiau jūsų patarimo. Turiu šokią tokią viziją apie didesnio alaus kiekio išvirimo namuose . Kokia būtų nuomonė jei daryt katilą iš nerūdyjančio plieno kaip pavaizduota, kvadratinį. Kiti variantai kai keg'o pjovimas man atkrenta nes virš dujinės yra gartraukis, galiu išnaudoti tik 35cm.
Pliusai: gan lengva gamyba, pats gali susilenkti, belieka suvirinti. Litražas nemažas gaunasi, 60L misos galima virti (45-50 alaus išvirti). Kaina padori ( priklauso už kiek nupirksi lakštą metalo). Filtro padarymas prie gero noro nesukeltų taip pat didelių problemų. Galimybė greitai užvirinti vandenį, misą sujungus visus 4 degiklius.

Minusai: Svoris (60L misos + katilo svoris). Galvoju ar pats stalas atlaikys, arba tas stiklas kur po grotelėmis. Griozdiškas pagal dydį, bet kiekiai nemaži.

žodžiu tiesiog pamastymai. Kaip Jūs į tai žiūrit?

Realiai norėčiau su visa gamyba persikelti į garažą, kur galėčiau bet ką daryti, tik kad pagrindinys dalykas, garaže nėra vandens + higiena neta :D
186645.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Kvadratinis puodas alaus virimui

Standartinė darkas »

Aš tai naujokas alaus virime, bet youtubej mačiau, kad rusai ir verda ir salina savadarbėse kvadratinėse talpose. :D
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Kvadratinis puodas alaus virimui

Standartinė minerisss »

Idomu kaip tie puodai iš pigu.lt kur Maistra nuorodą atsiuntė? Man jie tokie biški žaisliniai atrodo, ypač rankenos. Aišku už tokią kainą stebuklo nereikia norėti. Gal kažkas esat pirkę/naudoję tokį kinietį?
Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Kvadratinis puodas alaus virimui

Standartinė Giords »

Maistra rašė:Naudoju gal 3 metai jau 65 litrų, viskas gerai, ir rankenos laikosi. Skarda aišku plona (1mm), bet dar neprakiuro. :)
1 mm? Plona? :shock:
ATSAKYTI