Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
GP
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2017-09-11, 16:52

Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė GP »

O ar kas nors yra čiupinėjęs ar bent jau matęs gyvai šitą daiktą?
http://aluteksas.lt/katalogas-1/iranga/ ... 9-12-11-22
Nera brangu.
Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė Giords »

Sutinku - nebrangu. Trūkumas - blogesnis šilumos laidininkas nei varis (bet rašo, kad plonasienis - gal kažkiek priartėja prie 1mm storio varinio pagal šilumines savybes); privalumas(?) - nesioksiduoja kaip varis.
Vartotojo avataras
aluviris
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2013-09-17, 21:07

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė aluviris »

Padovanosiu aš tau tokį gyvatuką. Nieko gero iš jo.
Vartotojo avataras
darenkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-02-09, 16:21

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė darenkas »

aluviris rašė:Padovanosiu aš tau tokį gyvatuką. Nieko gero iš jo.
Priimčiau as savo kolegai pradedančiam aludariui,arba už simbolinę kainą. Kur vyksta veiksmas?
Vartotojo avataras
aluviris
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2013-09-17, 21:07

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė aluviris »

Nu čia pasiūlymas GP.
GP
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2017-09-11, 16:52

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė GP »

Atkalbėta. ;)
cviekas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-04-27, 16:40

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė cviekas »

50 l ataušina per 25-30 minutes iki 30 C. Geriau negu vonioje aušinti. Tik niekaip nesugalvoju kaip jį pajungti, 8mm vamzdelis.
Vartotojo avataras
aluviris
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2013-09-17, 21:07

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė aluviris »

Būtinai reikia sąvaržos. Aš pirma kartą buvau tik užmovęs, tai kai paleidau vandenį per išėjimą pradėjo tekėti verdantis vanduo ir žarna pasidarė minkšta kaip silikoninė ir nusimovė.
vid ma
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-12-21, 21:47

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė vid ma »

Alų verdu devintame aukšte. Namas sovietmečio statybos, abu stovai, šalto ir karšto, greta neizoliuoti, šalto vandens nebūna. 17C. Žinojau, kad reikia gero aušintuvo ir pasidariau už dyką: iš naudotų kondicionieriaus vamzdžių. Veikia gerai. Šiandien viriau, tai pamatavau, per kiek min. atšaldo iki 22C 35litrus. Tik 7min. ponai. Kaip plokštelinis. Jei kam idomu, pasidalint patirtimi.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė Gytis »

vid ma rašė:Alų verdu devintame aukšte. Namas sovietmečio statybos, abu stovai, šalto ir karšto, greta neizoliuoti, šalto vandens nebūna. 17C. Žinojau, kad reikia gero aušintuvo ir pasidariau už dyką: iš naudotų kondicionieriaus vamzdžių. Veikia gerai. Šiandien viriau, tai pamatavau, per kiek min. atšaldo iki 22C 35litrus. Tik 7min. ponai. Kaip plokštelinis. Jei kam idomu, pasidalint patirtimi.
Ar tai aluteksinis misos šaldymo gyvatukas, kaip kad forumo temoje parašyta? Tamsta, matau naujokas. Welcome, kaip sakoma.
Forume reikėtų stengtis rašyti į temą. Jeigu temos nėra - galima kurti naują, niekas nedraudžia. Tik antraštė neturėtų būti clickbaitinė, o informatyvi. Tamstos informacija visai įdomi. Tik čia žmonės daugumoje prie technikos, tai geriausia iš karto fotkę ar brėžinį dėti. Patirtis visiems įdomi, galima ir neklausti.
vid ma
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2017-12-21, 21:47

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė vid ma »

Matau Tema idomi. Neikim iš proto vyrukai. Tema gyvatukas. Aš vilnietis. aluteksas ne man. Pradėjau virti vasarą, špaidelį 35 l sukonstravau, 3 šaldytuvai, tūzinas korni kegų. Papasakosiu, pafotografuosiu. Po kelių dienų. metų pabaiga.
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Aluteksinis misos šaldymo gyvatukas

Standartinė Peckelis »

Tai gal ant to ir sustokime. Šaldymo gyvatukas Alutekso. Visi kiti variantai - į atskiras temas. Kad nebūtų painiavos. Tikiuosi, supratai, vid ma. Be to, niekas čia iš proto neina, jei ką.
P.S. Ir žodis "tuzinas" rašomas be ilgosios, kolega :)
ATSAKYTI