Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Standartinė Sharmelis »

Sveiki,
Naujos temos nekursiu. Manau mano klausimai puikiai tiks čia.
Turiu viryklę "Vulcano" iš SavasAlus. Šiuo metu ieškau pirkti nedidelio dujų baliono. Svarstau įsigyti 11 kg balioną. Tačiau jis man atrodo didokas ir nekompaktišas, svarstau ir apie 5 kg balioną.
Naudosiu viryklę virdamas 25-30 l misos. Ir pergyvenu, kad nereiktų baliono pildyti po kiekvieno virimo.
Ar naudojate tokias sistemas savo namų bravoruose? Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Re: Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Standartinė Sharmelis »

Instrukcija yra tik, kad ji lenkiška. Nieko aš joje nesuprantu.
Radau lentelėje eilutę Vartojimas, ten ties Propanu G31 parašyta 500, tačiau ką tie 500 reiškia nebėra paaiškinta.
Tikslinsiuosi pas pardavėją.
STR
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2017-04-18, 12:03

Re: Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Standartinė STR »

Su 2kg balionu išeina du virimai užtikrintai, trečiam jau priklauso nuo to kaip verdi. Šiaip turiu 2kg ir 3 kg balionus, verdu su tuo pačiu vulcanu. Vienas pasibaigia, tai užsisuku kitą ir tiek naujienų. Manau reikia turėti arba du mažus balionus, arba vieną didelį, kad pakilnojus galėtum pasakyti ar reikia pildyti ar ne.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Standartinė Gytis »

Vienas virimas - 2 kg. Kažkada dirbtuvėse naudojome 11 kg balionus. 5 virimai garantuotai. Turėjome du balionus, tai paprastai 6-tame virime reikėdavo per vidurį virimo keisti. Vienžo su 5 kg trečio virimo jau nedaryčiau. O šiaip kaip tik turiu 50 litrų balioną, kurio man nebereikės, galiu už pusę kainos parduoti :) Vilniuje dar į vietą atvežčiau.
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Re: Kiek ilgam užtenka 5kg dujų?

Standartinė Sharmelis »

Ačiū Gyti.
Aš verdu alų bute. Žmona jau dėl puodo ir fermentavimo kibirų nėra apsidžiaugusi. Jei dar 50L balioną namo parnesčiau, gal į vidų nebeįleistų : :D
O jei rimtai, tai tokiam balionui neturiu vietos.
ATSAKYTI