El kaitlentė

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Pikuolis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2017-12-30, 13:55

El kaitlentė

Standartinė Pikuolis »

Sveiki, susidūriau su tokia bėda. Nusipirkau 26l puodą ir jis yra tiesiog per platus palikti ant viryklės, nes tik viena jo pusė patenka ant reikiamo įjungto orkaitės „blyno”. Susimąsčiau, gal kas naudoja el kaitlentę su vienu „blynu” misos virimui? Gal turite parekomenduoti kokių variantų su reikiama galia užvirti 25~ l misos? Dėkoju už atsakymus!
Zhiniukas
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 2015-08-18, 10:46

Re: El kaitlentė

Standartinė Zhiniukas »

Aš viriau porą kartų emaliuotam puode ant elektrinės kaitlentės. Puodas užverda ilgai ir tik apvyniotas kaldra.
Pikuolis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2017-12-30, 13:55

Re: El kaitlentė

Standartinė Pikuolis »

Gal pameni kokios galios buvo ta kaitlentė kuria naudojai?
Zhiniukas
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 2015-08-18, 10:46

Re: El kaitlentė

Standartinė Zhiniukas »

Buvo kažkokia kaitlentė vulgaris. Gal 1,5 kW skylė ar pan.
AndriusK
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2016-12-20, 22:54

Re: El kaitlentė

Standartinė AndriusK »

Nu aš didesnį puodą naudoju (30l) ir beveik dvi skyles dengia. Ilgai šyla/ižvirdinėja - nežinau ar ilgai temsiu. Puodas tas kur iš praktiškos parduotuvės
Pikuolis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2017-12-30, 13:55

Re: El kaitlentė

Standartinė Pikuolis »

Pas mane su mano orkaite ir puodu, virimas yra nelabai intensyvus, ir tai labai nervina, laikas iš tiesu nėra svarbus, svarbu, kad galima būtu intensyviau pavirti misa su apyniais o pvz dujinės krosnies neturiu galimybės naudoti. Labai būtu įdomios dar kokios alternatyvos ar kitokios nuomonės apie naudojamas el kaitlentes.
Kažkada teko darbe pries gerus 5 metus kažką panašaus didesniam kiekiui sriubos virti https://mobile.pigu.lt/lt/buitine-techn ... id=5043085
Tik dabar jau nebepamenu nei koks ten puodas buvo, nei kokia talpa...
AndriusK
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2016-12-20, 22:54

Re: El kaitlentė

Standartinė AndriusK »

Tokios pat problemos ir pas mane. Įdomu būtų sužinoti ar kas nors bandė su indukcine kaitlente? Ar geresni rezultatai?
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: El kaitlentė

Standartinė Lrytas1 »

Ant indukcinės (tavo linke) tavo emalioutas puodas bus bėda, dėl dugno nelygumo.
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: El kaitlentė

Standartinė Zalvarinis »

Bandžiau ant indukcinės(pradėjau ant jos). Puodas kad ir nelygus, bet lygios dalies pakakdavo kaitinimui. Trukdavo ilgai. Vienas virimas kainavo apie 1500lt, nes pakliuvo smulkus akmenukas tarp puodo ir kaitlentės ir visas svoris susikoncentravo į vieną tašką...skilo stiklas.
Sharmelis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2018-01-31, 18:41

Re: El kaitlentė

Standartinė Sharmelis »

Labas,
Aš taip pat naudoju 30 L puodą iš praktiškos parduotuvės. Porą kartų viriau ant kaitlentės virtuvėje, puodas dengė truputį daugiau nei pusę vienos ir pusę kitos kaitinimo "skylės". Antrą kartą verdant laukiau 6 h kol misa užvirs.
Didelio dugno puodų problema yra, jog jų dugnas išsilenkia. Su bet kokia el. kaitlente turėsi problemų.
Aš įsigyjau dujinę viryklę vienam puodui. Nusipirkau nedidelį, 6l, dujų balioną ir sėkmingai verdu balkone. Tokia sistema labai mobili, praktiškai ją gali naudoti bet kur.
Marius Andr.
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2018-04-13, 11:38

Re: El kaitlentė

Standartinė Marius Andr. »

Aš puodą pirmą virimą apsukau miegmaišiu, antrą kartą šiokia tokia apšiltinamąja medžiaga bei iš anksto užsiviriau kelis mažesnius puodus supylimui pieš salinimą, trečią virimą įmerksiu nusipirktą 1,5 kW spiralę (teną) už 4 erus iš turgaus. Žiūrėsiu kaip bus.
Dar ne vis pagalvoju apie 3 kW įmontuojamą pro išgręžtą skylę teną, jei reikės.
ATSAKYTI