Iš kur traukiat butelius?

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
Tomas Žeimys
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2012-05-25, 09:52

Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Tomas Žeimys »

Sveiki,

Durnas klausimas, bet prireikė 150 vnt. 500ml stiklinių butelių. Kur galima būtų Vilniuje už protingą kainą jų įsigyti? Bijau, kad iš pažįstamų tiek nepririnksiu, "bomžauti" nesinori, o mokėti kosmines pinigų sumas taip pat...

Vartotojo avataras
MK
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2011-02-18, 14:15

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė MK »

draugai, kaimynai per kelis kartus sandėliukus pratuštino ir atsirado pas mane apie 100 butelių. neprašyk atiduot, o mainyk į alų tarkim 10 tuščių į porą pilnų :) greit prisirinksi reikiamą kiekį.

Vartotojo avataras
erstikis
Pranešimai: 198
Užsiregistravo: 2011-02-09, 07:59

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė erstikis »

Ką reiškia "kosminiai pinigai"? Taros supirktuvėj gautum kogero po 0,25Lt. Jei ši kaina tau kosminė, tada belieka draugai ir pažįstami.

Vartotojo avataras
Tomas Žeimys
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2012-05-25, 09:52

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Tomas Žeimys »

O taros supirktuvės juos ne tik superka bet ir parduoda? :)

0.25 cnt. yra labai jau net teisinga kaina. Tiesiog teko matyti po 1.5 lt parduodamų tai čia jau man nelogiška...

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Gytis »

Kai man reikėjo, pirkau prie supirktuvės. Pačioje supirktuvėje nepardavė, kažką iš serijos "vaikšto čia visokie" pasakė. Palaukiau 5 min, atvarė bičas su 60 butelių ar daugiau ir nupirkau viską.
Čia Šiaurės miestelyje buvo, prie Rimi hiperio. Ten srautas didelis, po to iš karto dar su 4 maišais butelių atvarė.

Vartotojo avataras
Vajezus
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2012-02-20, 16:29

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Vajezus »

@T&M Beer

Jei dar negavai brukstelk i PM. Gal pavyks bent kazkiek pagelbet jei veiksmas Vilniuj.

Domaso

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Domaso »

Mano klausimas/pasamprotavimas galbūt šitoj temoj labiausiai tiktų...

Kokį alų tinka gerti su mielėmis? Žinau kad kvietinius tikrai, o ar pvz. visus belgiškus irgi? Ar dar kuriuos nors?

Klausiu dėl butelių stiklo spalvos. Kaip žinia yra tokie juodo stiklo (praktiškai nepermatomi) buteliai - pvz. "Vilkmergės" ar "Sakiškių". Man Vilkmergės patinka, kad jie yra 0,4L tai mėgstu į tokius pilstyt stipresnį alų. Tik jie turi vieną didelį trūkumą - pilstyt reikia su prožektorium :) ir kai iš jų pili, nematai kada nuosėdos pradeda bėgt :) Tai vat galvoju tokius juodus buteliukus naudot tiems alums kuriuos galima gert su mielėm - pvz. stipresnius belgiškus, kurių daug neišgersi, ir galima drąsiai visą butelį su mielėm į taurę suverst.
Domaso

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Domaso »

Pilnai su Tavim sutinku, be mielių daug "tikresnis" konkretaus alaus skonis.

Bet šiuo atveju man įdomu kokiam alui (bendrai imat stilius) "ne tragedija" įsipilt mielių. Nesakau kad išskalanduot ir visai viską suvaryt nuo dugno, bet normaliai iš lėto pilant, jei mielės gerai nusėdusios, tai didžioji dalis lieka ant dugno - Weisenui/Witbierui ir Belgiškiems kaip suprantu čia nieko tokio?

Beje, mačiau video kaip serviruot belgišką "Tongerlo", tai ten iš viso - supila buteliuką iš lėto į taurę, bet palieka ant dugno kokį pirštą alaus, tada tą likusį paskalanduoja su mielėm ir užpila ant alaus taurėje. - tai tokiu atveju tai grynai 100% mielių suvaro į taurę.
Domaso

Re: Iš kur traukiat butelius?

Standartinė Domaso »

Tai grįžtant prie klausimo esmės - juodo stiklo buteliai, iš praktinės namų aludario pusės, ko gero tinkami tik kvietiniams.. :roll:

Bet kvietinius pilstyt į 0,4L tai bereikalingas žaidimas... ko gero reiks mest lauk tuos juodus Vilkmergės butelius. (nors talpa jų man labai patinka - 0,33l kiek mažoka, 0,5l jau kiek per daug kokiam ~8% porteriui, o 0,4l pats tas :) )
ATSAKYTI