Termometras

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
Zaibys
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2014-04-29, 21:39

Re: Termometras

Standartinė Zaibys »

As noriu termometro iki 40 litu, kuris veiktu bent pora metu ir nereiketu laukt 2 minuciu kol parodys. Elektrinis ar ne, man jokio skirtumo.

Negi tikrai per daug noriu?

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Termometras

Standartinė Peckelis »

Ne per daug. Turiu bimetalinį (tipo atsargai, panašus į Maistros maistinį). Oficialiai skirtas fotografijai. Parodo pakankamai greitai ir tiksliai, tarnauja, jei atmintis neapgauna, 11 metų. Kiek kainavo, nebepamenu, bet tikrai nedaug. Tiesa, ne kinietiškas...

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Termometras

Standartinė Gytis »

Zaiby, paieškok ebėjuje, permesk linką, pakomentuosime. Ten tikrai už tokią kainą gali rasti.

Vartotojo avataras
gi-bi
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014-05-16, 20:32

Re: Termometras

Standartinė gi-bi »

Sudaužiau savo termometrą iš SA.
Gal kas galit pakomentuoti:http://www.suva.lt/lt/katalogas/grupe/p ... x=50&k=122
Kainuoja 31 E
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Termometras

Standartinė Lrytas1 »

Va toks pats
http://www.aliexpress.com/item/1pc-Mini ... 71979.html
Užknisa, kad jis lėtas.
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Termometras

Standartinė Peckelis »

Kažkaip manau, kad tai skirtingi produktai. Tiesa, nežinau, koks reakcijos greitis Suvos siūlomo, bet pagal aprašymą neatrodo lievas. Ir dar. Kol nesusigundžiau įsigyti tikrai neblogo, naudojausi panašiu į Lrytas siūlomu. Ir kažkaip nebuvo didelės bėdos, bent jau ten, kur procesai nekito sekundžių reikaluos:)
Vartotojo avataras
gi-bi
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014-05-16, 20:32

Re: Termometras

Standartinė gi-bi »

Iš bėdos dar turiu.Bet norisi gero.
Mane sudomino zondo ilgis.Gali būti 300 arba 500 mm ilgio.
Sakė, kad realus reakcijos greitis nuo kambario t iki 60 ir iki -50 apie 10 s
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Termometras

Standartinė Gytis »

Turiu panašų iš ebay už 5 USD ar panašiai. Viskas ok, maždaug 10 s ir užtrunka. Lėtokas, vienžo. Man kažkaip Suvos atrodo gerokai per brangus, bet gal ten kažkokia super kokybė. Nors aš tuo abejoju.

Upd.: prisiminiau, kad dabar alaus neverdu, tai galėčiau šitą tau paskolinti, kol sugalvosi kokio nori. Ne kažkas, bet geriau negu be termometro.
Domaso

Re: Termometras

Standartinė Domaso »

Pravariau visą temą, žiūriu kad čia visi kažkaip naudoja "kaišiojamus" termometrus. Man tai pati idėja kad kas kart reikia jį kaišiot nelabai patinka...
Aš nusipirkau tris va tokius ir įsuksiu po vieną į salinimo šaltkrepšį, virimo kegą, bei vandens kaitinimo puodą:
http://www.e-senukai.lt/santechnika-sil ... ab=actions

Aišku už tokią kainą jis nebus super tikslus, bet jis yra su varžteliu reguliuojamas, tai tikiuosi kad bent salinimo / virimo temperatūros diapazonui pavyks sureguliuot, be to jei sueis – išsuksiu, nusipirksiu naują ir pakeisiu (1/2" sriegis). Vienintelis trūkumas, kad jo bimetalinė kapsulė yra žalvarinė, o ne nerūdijančio plieno... (aš stengiuosi visas detales naudot nerūd. plieno, tai čia bus vienintelė žalvarinė detalė).

Jau greit turėtų kinai atsiųst "neržaveikos" detales, baigsiu konstruot salinimo šaltkrepšį tai galėsiu įdėt foto kaip gavosi.
Vartotojo avataras
Giords
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 2011-02-25, 11:25

Re: Termometras

Standartinė Giords »

Aš tokį buvau įstatęs į salinimo/virimo puodą - ciferblatas susilydė...
Domaso

Re: Termometras

Standartinė Domaso »

Giords rašė:Aš tokį buvau įstatęs į salinimo/virimo puodą - ciferblatas susilydė...
Jo man irgi šiek tiek neramu kai pamačiau kad stikliukas plastikinis (kaip suprantu ciferblatas irgi). Na, salinimo šaltkrepšyje neturėtų būt bėdų, ten max 70'C, o ciferblatas dar ir izoliuotoj pusėj; Bet misos virimo katile tai gali būt problemų (nors iš esmės virimo katilui termometras nebūtinas); Vandens pašildymo katile tai tikrai reikės termometro, bet jei jie lydosi, tai š... Kažin jei uždėjus "skydą" iš apačios kaip paveiksliuke, gal padėtų? Dar jei tarpą tarp puodo ir ciferblato užpildžius/apsukus kokia izoliacine medžiaga?

Paveikslėlis
ATSAKYTI