Kas per dėmės žarnoje

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
axl
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2013-07-19, 08:53

Kas per dėmės žarnoje

Standartinė axl »

Sveiki, nesuprantu kas per dėmės žarnoje po plovimo. Mineralai ar kažkokie gyviai?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Kas per dėmės

Standartinė Lrytas1 »

Pirmas variantas.
Vartotojo avataras
axl
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2013-07-19, 08:53

Re: Kas per dėmės

Standartinė axl »

Nes kai paleidi vandenį per žarną tai nenusiplauna.
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Kas per dėmės

Standartinė Lrytas1 »

Rūgšties kokios nors praleisk.
Domaso

Re: Kas per dėmės

Standartinė Domaso »

Pas mane tas pats bet aš tai nekreipiu dėmesio.. Kiek aš suprantu tai tiesiog kalkės ar pan. nuo vandens (kai lašeliai išdžiūna). Kas kart prieš žarnų naudojimą jas prasklalauju Caustic'u ir tiek žinių...

Beje, pastebėjau, kad tos žarnos pabala kai per jas leidi karštą skystį ir po to žarna atvėsta. Beje, Savas alus rašo, kad jos tik iki 60'C – ar jūs jų nenaudojat pvz misos tekinimui? Įdomu ar jas pakaitinus daugiau nei 60'C, neišsiskiria kokios medžiagos..
Domaso

Re: Kas per dėmės

Standartinė Domaso »

"Gamybos eigoj" tai nepastebėjau jokių kvapų (daugiausia tos žarnos užkaista iki kokių 75'C). Bet teoriškai tai velnias žino kas iš jų gali išsiskirt ir be kvapo...
Kaip suprantu čia visi naudojat silikonines žarnas karštiem skysčiam?
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Kas per dėmės

Standartinė Lrytas1 »

A tai ne visi keptą plastiką į alų dedam, gi nepastebim ...
Vartotojo avataras
Povilas Ancevicius
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2016-06-04, 13:39

Re: Kas per dėmės

Standartinė Povilas Ancevicius »

Šitos šlangos yra gaminamos iš PVC. https://lt.wikipedia.org/wiki/Polivinilchloridas


Pigus plastikas, tačiau labai kenksmingas gamtai. Europoje yra uždrausti vaikų žaislai, kurie pagaminti iš PVC, nes kenkia kepenims, inkstams, sukelia vėžį.Taip pat, sukelia apsigimimus. PVC žmogaus organizme yra labai gerai įsisavinamas, ypač su riebalais. Aš rekomenduočiau atsisakyti šitų žarnų alaus gamyboje, o ypač kai jomis teka karštas vanduo ar misa.

Ps. Vokiškoj vikipedijoje galima dar išsamiau apie PVC paskaityti. https://de.wikipedia.org/wiki/Polyvinylchlorid
ATSAKYTI