2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Temos, susijusios su VAK'o veikla
ATSAKYTI
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Lrytas1 »

Kaip ir kiekvieną antrą mėnesio ketvirtadienį namų aludariai renkasi į susitikimą. Taip jau sutapo, kad rinksimės kovo 8-tą. Jei kažkurių aludarių moterys nenorės išleisti, tai pasiimkit jas kartu į susitikimą! Kai pamatys, kad ne vienas jūs "toks", tada ir žiūrės atlaidžiau į lipnias virtuvės grindis!
Kaip visada atsinešam bent 1 litrą alaus ir 4 eurus užkandžiams. Atėję be savo alaus ar su pirktiniu alumi, užkandžiams metasi po 8 eurus.
P.S. Balandžio tema lageris.

Pradžia 19:00
Vieta
BeerHouse
Vokiečių 24, Vilnius.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė GiN »

Tai pirktinio alaus neverta neštis, nes vis tiek dvigubai bilietas kainuos :D
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Zalvarinis »

Čia tavo moralės klausimas...
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė GiN »

Aš ne apie moralę, o apie baudimą tų, kas neatsinešė savo alaus.

Iki šiol vis drąsindavom žmones, kad tik ateitų, nesvarbu, ar turi savo virto alaus, ar ne.
Nors gal jau pasikeitė situacija ir per daug lankosi, todėl reikia sumažinti dalyvaujančių skaičių?
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Zalvarinis »

Panašiai. Paskutinį kartą turėjom apie 30 alaus rūšių. Ir žmonių panašiai. Ir pasitaikė žmonės, kurie ateina antrą kartą be savo alaus ar pirktiniu atsineša Vilniaus IPA. Tai tokiems labiau taikomos taisyklės, labiau prevencijai.
Manau atsinešusiems ekskluzyvų ar šiaip geresnio/įdomesnio alaus galima to netaikyti, bet reikia sugalvot kaip tai apibrėžt.
Dalius
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2017-04-25, 01:03

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Dalius »

Mano naiviu įsitikinimu, savo alaus neatsinešimas nėra nei piktybiškas, nei masinis reiškinys VAK'e. Kam nepasitaiko, aplinkybėms sukritus, kokį baltą švyturį atsinešt :) Dvigubai užkandžių kainai prasilėkusiems pritariu. Tik nesu tikras, ar viskas okej deklaruoti forume norą, kad dalyvių ateitų mažiau.
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Zalvarinis »

Tiesiog tai daroma, kad neatsirastų žmonių norinčių tiesiog ateiti "pagerti". Nes tokios praktikos žydynių buvo pastebėta kelių senų narių.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: 2018 m. Kovo mėnesio aludarių susitikimas

Standartinė Gytis »

Kadangi aš esu vienas tų senų narių, kuriems galios ši pataisa, tai sakau, kad viskas su tuo ok, ne problema dvigubai užkandžiams uždėti.
ATSAKYTI