Vieno alaus istorija

Diskusijos apie išsivirto alaus išvaizdą, kvapus, skonius, poskonius, malonumą geriant ir kitus pastebėjimus
ATSAKYTI
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Vieno alaus istorija

Standartinė darkas »

Vilniaus alaus festivalis
Skonio naujovės.
Įeinam su žmona, gaunam po taurę su alum ... išsigeriu ir maunu prie pirmo pasitaikiusio aludario, pasirenku "Milk Stout", paragauju ir pirma nuostaba man :shock: ... Buvau birželio mėnesį viręs "Porteris gardusis porteris" iš savasalus rinkinio, iš pradžių buvo labai skanus alus, bet po kokių 2-3 mėnesių pasidarė kažkoks keistas jo skonis. Kaip tik praeitą savaitę atsidaręs išgėriau vieną vargais negalais ir , pagalvojau , kad reiks išpilti dar likusius kelis butelaičius to alaus, nes gerti galima, bet ;) ..... Tai tas "Milk stoutas" tai ir išvaižda ir skoniu vienas prie vieno su manuoju pastovėjusiu "gardžiuoju porteriu" :lol: Ir dar keli stou'ai buvo VAF'e panašaus skonio.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: VAF

Standartinė darkas »

Maistra rašė:Tai ne festivalis alų virė,
manau, kad žinau tai
Maistra rašė:gali ir įvardyt kas tokiais "geruliais" vaišino.
manau, kad ne taip mane supratot .... tai turbūt ir yra tas "milk stout" skonis , o mano porteris (pirmasis virtas alus iš salyklo) pastovėjęs įgavo milkstout skonį.
planavau, kad kai nuvažiuosiu, tai jau prisirašysiu, prisifotografuosiu, ir t.t. bet deja, taip neįvyko .... :lol:
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: VAF

Standartinė Peckelis »

Taip nebūna. Arba neturėtų būti.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: VAF

Standartinė darkas »

Ko nebūna? Ar tokio keisto stout'o skonio ar kad porteris įgauna keistą skonį?
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Vieno alaus istorija

Standartinė Peckelis »

Darkai, visi čia užsukantys principe yra geriečiai ir nori tik gerų dalykų alaus orbitoje.
Jeigu kas prabėgomis lakoniškai atsako į klausimą, tai nereiškia, kad negerbia. Ir jau tuo labiau, kad nesupranta, ko norėjai paklausti.
Dabar apie reikalus. Rašiau trumpai, kad alus, darytas kaip porteris ir porterio bazėje, negali pavirsti Milk stout`u. Patikėk, tai tiesa. O jeigu festivaliniuose pavyzdžiuose atpažinai tas pačias bėdas, kurios buvo tavo aluje, tai gali reikšti du dalykus - arba konkreti kvapų/skonių puokštė tau nepriimtina, arba, greičiausiai, jus aplankė tos pačios bėdos. Tik tiek. Bręsdami alūs stilių keičia tik išimtinais atvejais. Dažniausiai - aludariui netikėtai beigi nelauktai.
ATSAKYTI