Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Diskusijos apie išsivirto alaus išvaizdą, kvapus, skonius, poskonius, malonumą geriant ir kitus pastebėjimus
ATSAKYTI
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Sveiki,
Su paskutiniais virimais susidūriau su man keista situacija. Alus išpilstytas, užgazuotas gliukoze, išneštas sklepan gazuotis/brandintis. Po menesio laiko atidarius šiltą alaus butelį, jokių papildomų poskonių,alus skanus, tačiau įdėjus į šaldytuvą parai, kitą dieną alus nebeatpažystamas, kažkoks papildomas keistas skonis atsiranda, nemoku jo apibūdinti. Jei duodu jam sušilti, tas skonis dingsta arba jo nebesijaučia. Su preitu virimu vos viso alaus lauk neišpyliau, buvau sudejes viską į šaldytuvą, paragauju, o ten kažkokia nesamone, ištraukiau viską ir lentynoj palikau, po kelių dienų paragauju, ziūriu kad geriamas alus, gal tik šiek tiek jautėsi tas keistas skonis. Mielės us-05. Kažkas gal žinot su kuo čia reikalų turiu?
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė Krauzenas »

Šiaip labai keista, pirmą kart girdžiu tokį atvejį... :roll:

Pirma, kuo labiau atšaldomas alus, tuo labiau nuslopinami skoniai, o pas tave gaunasi atvirkščiai.
Antra, atšaldžius naminį alų, atsiranda toks fenomenas kaip "chill haze" (drumstumas), bet negirdėjau kad nuo to pasikeistų skonis...

Na, jei tu jauti tą "keistą skonį", tai vis tiek kažkaip apibūdinti gali?
Čia gali pasiskaityti apie dažniausius alaus pašalinius skonius ir jų priežastis, gal atrasi ir savojo priežastį ;) :
http://www.howtobrew.com/book/section-4 ... ff-flavors
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Skaičiau visus tuos pašalinių skonių aprašymus, bet kadangi tikrai neturiu tame patirties, tai sunku ką ir apibūdinti, bet labiausiai tinkami žodžiai apibūdinimui , kuriuos išsirinkau būtų: apkartęs, gaižus, suplėkęs. Tai galbūt kažkas iš medžiagų, kokie apyniai gal šaldytuve papildomų kvapų pritraukė ar kažkas panašaus.
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė Krauzenas »

Na, labai sunku pasakyt dėl ko tai.. Apkartęs gali būti dėl per aukšto mentalo pH, tekinimo per karštu vandeniu, per smulkaus malimo, nu žodžiu į misą patenka per daug taninų. Gaižus ir suplėkęs tai ko gero gali būt nebent dėl kažkokios infekcijos (man taip kartą buvo, kai brandinau alų senoje, ko gero patrūnijusioje ąžuolo bačkoje - gavosi toks priplėkimo/pelėsio skonis (bet nenurūgštėjo), tai draugai paragavę praminė "močiutės spintos skonis" :lol: )

Iš to ką papasakojai, labiausiai tikėtina, kad tai kažkokia infekcija - nieko čia neišgimdysi, stenkis sekančiuose virimuose gerai viską dezinfekuoti ir stebėk ar pasikartos tie poskoniai.

Dar galimas dalykas, kad tų poskonių priežastis yra tavo naudotuose ingridientuose (kadangi minėjai kad paskutiniai virimai tokie), tai gali pabandyt išvirt alų su naujais/šviežiais ingridientais ir pažiūrėt ar tas skonis išlieka.
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Dabar kai parašei apkartėjimo priežastis, tai mentalo ph tikrai neper aukštas, tą reikalą prižiūriu tinkamai, sumalimas į smulkesnę pusę, bet tikrai jį atmesčiau, o vat realiausias variantas , tai per karštas tekinimo vanduo. Ten tikrai gali būti kad persistengiu, nuo 85C pilu vandenį po 2l fly sparge būdu. Gal ir pritraukia tų taninų.

Keista tas, kad jei jo nešaldai, tai nieko ir nepasakysi apie šalutinius poveikius, bet atšaldai ir tada būna. Reikės pabandyti su šiek tiek vėsesniu vandeniu tekint, nes čia forume dauguma visi sake kad ištekanti misa būtų apie 78C, kad tą pasiekti, minimum 85-90C vandeniu turi tekint. Prieš tai to kaip ir nepastebėjau, dabar kažkas čia pradėjo vykti. Pora virimų padarysim ,pažiuresim .
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė Krauzenas »

Kiek aš žinau, tai ne ištekanti misa, o vanduo pilamas tekinimui ant mentalo, neturi būti aukštesnis nei 77'C...
Bet jei ankstesniems virimams taip pat darei ir viskas buvo ok, tai bėda ne čia..
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Na pirmoj vietoj bandysiu tekinimo vandens temperatūra sumažinti, pažiūresiu ar bus skirtumas, o toliau jau kaip išeis :-)
AndriusK
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2016-12-20, 22:54

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė AndriusK »

Dabar noriu ir aš problemų prisigalvoti..
78°c tai tinkamiausia temperatūra atskirti cukrus nuo salyklo. t.y. kai visas tekinimo mentalas būna 78°c.
Matavau mentalo temperatūrą su zondu lėtai tekinant (30l apie 1h) pilnat 78°c vandenį mentalas kubilo viduryje buvo vos 60-65°c.
Kitą kartą naglu veidu tekinimui pyliau verdantį vandenį ir mentalo temperatūrą gavau panašesnę į 78°c.
Neblogą efektyvumą pradėjau išgaudinėt su labai primityvia sistema.
Dabar visada pilu verdantį vandenį į tekinimą, greitį parenku pagal virdulio užvirimą.
Gal kas man pagrūmos pirštu su argumentais, kad taip negalima?
Paskutinį kartą redagavo 1 AndriusK. Iš viso redaguota 2018 kartus.
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Aš va taip kaip tu , panašei ir darau kai tekinu. Tik neduodu iki galo pradet vandeniui burbuliuot, pries pradedant burbuliuot isjungiu ir supilu ant virsaus. Viena karta matavau ištekančios mišos temp. Tai visada pyliau 90+ vandenį. Tekinant iki puses viso vandens kiekio, temp budavo apie 74-75C. Bet jei toliau pilant 90+ vandeni pati paskutine misa išbego apie 82-83C. Tai kitus kartus kai viriau, prieš galą, pamažindavau temp vandens.
žirnis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-10-30, 12:31

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė žirnis »

senai jau nebedarau 78c pauzes ir tekinu šaltu vandenių ir efektyvumas nenukenčia
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Šaltu, tai čia tiesiog ar iš krano ar iš kur kitur gauto vandens naudojimas tekinimui jo nešildant nė biškio? Tarkim apie 20c vandeniu tekini?
žirnis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-10-30, 12:31

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė žirnis »

Tiesiai iš vandentiekio
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Sekantį virimą pabandysiu , įdomu :-)
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė Krauzenas »

Aš tai iš vis nežaidžiu su tekinimu... Darau "batch sparge" ir viskas. Baigus salintis išleidžiu misą max greičiu, pilnai atsukęs kraną; Pamatuoju kiek išbėgo misos ir kiek dar trūksta virimui, ir tiek 78'C vandens vėl užpilu ant mentalo; Išmaišau, palaukiu 5 min kad nusėstų ir vėl viską išleidžiu. Tai visas "tekinimas" man trunka kokias 10-15 min. Efektyvumas man svyruoja 70-75%, bet tingiu žaistis su fly-sparge, nes ir taip daug laiko "virimo diena" suvalgo...
minerisss
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2017-04-12, 19:20

Re: Atšaldžius alų atsiranda keistas skonis

Standartinė minerisss »

Aš galbūt irgi daryčiau batch sparge, bet man ištekinus pirmoką, netelpa visas sparge vanduo iš vieno karto, trečioko tikrai nebesinori žaisti,tada tenka vel laukti, kol nutekini kažkiek arba pilt tą likutį į kitus indus, žodziu žaismas kažkoks, delto patogiau pilti pastoviai visada.
ATSAKYTI