jaučiasi tos kerpenos kažkoks specifinis kvapas ir skonis

Diskusijos apie išsivirto alaus išvaizdą, kvapus, skonius, poskonius, malonumą geriant ir kitus pastebėjimus
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

jaučiasi tos kerpenos kažkoks specifinis kvapas ir skonis

Standartinė AntaKalnietis »

Klausimas - viriau šviesų lengvą alų (4,3 ABV, 10 EBC), kadangi norėjau skaidraus, dėjau airiškos kerpenos (apie 8 gramus ant 24 litrų verdamos misos). Viskas lyg ir gerai gavosi, bet va jaučiasi tos kerpenos kažkoks specifinis (nei tai grybų, nei tai jūros dumblių) kvapas ir skonis, kuris nepranyksta net ir 3 fermentavimosi dieną. O tai gan stipriai gadina man nuotaiką dėl galutinio rezultato. Klausimas - ar yra tikimybė, kad tas kvapas/prieskonis pranyktų vėliau (gal į antrinę tada viską pilsiu, nors jos neplanavau, ir kokių stipresnio aromato apynių šaltam apyniavimui dėsiu, kad jį "permuštų"), o gal tikėtina, kad brandinimo metu jis dings (ir antrinės vien dėl to nereikės)???

Vartotojo avataras
audryla
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2011-02-09, 18:40

Re: Naujokų klausimai

Standartinė audryla »

Airiška kerpena neturi nei kvapo, nei skonio!!!

Jei atsirado pašaliniai skoniai ar kvapai, ieškočiau priežasties kitur..

Vartotojo avataras
traskis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2013-03-07, 11:19

Re: Naujokų klausimai

Standartinė traskis »

Manau problema ne kerpena

Vartotojo avataras
audryla
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: 2011-02-09, 18:40

Re: Naujokų klausimai

Standartinė audryla »

Būtent..."jei"

Kitas dalykas kaip jinai saugoma. Jei prisigaudo drėgmės belaikant, tai nieko nuostabaus, kad gaunam kažkokių keistų kvapų ir skonių

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Naujokų klausimai

Standartinė AntaKalnietis »

Audryla, tame ir reikalas, kad kerpena "šviežiai pirkta" iš SA ir naudota tą pačią dieną, t.y. kaip ir neturėjau galimybės ją netinkamai palaikyti bent kelias dienas. Spėju, kad ji kaip tik gan šviežia, kad tokio intensyvoko kvapo. Be to, esu sunaudojęs 25 g pakelį - seniau dėdavau po 5 g ant 20-22 litrų partijos alaus, jokių "šalutinių dalykų" nebuvo. Be to, SA puslapyje rašo 5-15 g and 25 litrų misos (0,2 - 0,6 g litrui), tai mano atveju išeina 0,36 g litrui (net "vidurkio" nesiekia). Anyway, dar gerai, kad daugiau neįdėjau. Ir, matyt, bus pamoka ateičiai, kad nereikia su ja persistengti arba kažką kitą pabandyti skaidrinimui naudoti.
Maistra, gal kiek dar panašesnis į "sushi nori", t.y. jūros dumblių lapo, kuris naudojamas sušiams gaminti, kvapą. Tas kvapas nėra "blogas", bet, deja, jis "šalutinis"...Reiks matyt nemenką kiekiu apynių šaltam apyniavimui antrinėje užmest...Arba šį alelį prie suši patiekt :D

Vartotojo avataras
traskis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2013-03-07, 11:19

Re: Naujokų klausimai

Standartinė traskis »

Gerai kad 'sushi nori' ,o ne sraigės' kiauto skonis,tada jau blogiau,bet jei alus 3-4 paras fermentuojasi,tai sunku spręsti kas tai,be to kerpena ka tik pirkta,esu panašų kiekį dėjęs nieko nenutiko

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Naujokų klausimai

Standartinė gvolkas »

Tai tikrai kerpena. Man irgi panašiai kvepia. Beje - visada. Galutiniam produkte nieko panašaus nelieka. Esu tik vieną kartą dėl svarstyklių feilo jos labai padauginęs ir nieko aluje po to taip pat nejutau.

BUTTON_TOPIC_LOCKED