Forumo valdymas ir bendruomenė

Čia rašykite, kai norite aptarti forumo reikalus.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1786
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Forumo valdymas ir bendruomenė

Standartinė Gytis » 2015-01-28, 13:03

Noriu grįžti prie savo kažkada išsakytos idėjos apie bendruomenės valdomą forumą. Kadangi Aludarių klubas paskelbė, kad yra pasiruošęs perduoti forumo duomenis ir administravimą organizuotai bendruomenei, dabar yra bendruomenės eilė pasakyti, ko ji nori ir ar pasiruošusi perimti į savo rankas. Ar vis dėl to organizuotos bendruomenės nėra ir tegul viskas lieka taip, kaip yra dabar.

Organizuota bendruomenė - tai juridinį statusą turinti bendruomenė. Kažkada panašiam reikalui buvo įkurta asociacija "Aludarių draugija Atviras alus". Asociacija šiuo metu realiai jokios veiklos nevykdo, bet ji(asociacija) yra. Manau, kad būtų galima ją reorganizuoti būtent šiam tikslui.

Ar verta tuo užsiimti, ar dabartinė situacija tenkina? Dabartinė situacija tokia - forumo administravimas ir moderavimas jau perduotas, domenas priklauso AK, serveris irgi AK.

Vartotojo avataras
puaka
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2013-03-28, 11:58

Re: Forumo valdymas ir bendruomenė

Standartinė puaka » 2015-01-29, 09:06

Bedruomene kaip ir yra, bet labiausiai organizuota ji buna VAKuose :D
Mano nuomone, tai toki projekta kaip forumas tikrai sugebetume patys priziureti ir islaikyti gal tik truksta info kaip kiekvienas galetume prisideti prie to, kokios islaidos ar reikia kazkokios pastovios IT specialisto prieziuros ir t.t.
Dar tiesa pasiulymas, jei jau bus nuspresta perimti forumo valdyma siulyciau grizti prie "atvirasalus.lt " domeno, juk jis kabo nenaudojamas.
Jei dauguma nuspres, kad gerai ir taip, kaip yra -tai teks gerbti daugumos nuomone. Bet kokiu atveju dabar situacija, man atrodo,geresne nei buvo. Bent jau patys valdome tai, ka kuriame :)

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1786
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Forumo valdymas ir bendruomenė

Standartinė Gytis » 2015-01-29, 09:37

Jeigu tiesiog naudotumės standartiniu šio forumo funkcionalumu, kainuotų tik serveris, t.y. kaina apie 15-20 eurų per mėnesį. Atvirasalus.lt priklauso Simonui, norint grįžti, reikia tartis su juo.