Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė gvolkas »

Sveiki bičiuliai! Antradienį Vilniuje, bare King&Mouse, Sakiškių alus pristato škotiško viskio statinėse septynis mėnesius brandintą imperinį stautą. Kviečiu užsukti. Daugiau info: https://www.facebook.com/events/1770137849931079/
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė Lrytas1 »

Spėju fb jau dauguma matė, bet formaliai tai ne į temą.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė GiN »

Na, jeigu bendruomenės nariams būtų nemokamai arba su gera nuolaida, tai tad galima pritempti prie temos ;)
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė Peckelis »

Nesileidžiant į plonumus - tik savo matymą kitiems paduosiu. Gvolko žinutė iš esmės neprieštarauja bendruomenės dvasiai ir idėjai. Nesiūlo nei pirkti, nei parduoti - tik kviečia palatos kaimynus paragauti. Patiks/nepatiks, o taipogi patiko/nepatiko - kiekvieno reikalas savas.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė GiN »

Šiaip pagalvojus, man yra įdomu žinoti, kur kokie gero alaus pristatymai vyksta, tuo labiau, kai aludariai yra iš mūsų bendruomenės.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė GiN »

Prie ko čia švogeriškumas? Juk man jie nei moka, nei alaus duoda už dyką, nei giminės (kad vardai su gvolku tokie patys - nesiskaito) ;) Jeigu tu padarytum ką nors panašaus ir kviestum į paragavimą - taip pat labai norėčiau, kad paskelbtum forume :)

Kilo viena mintis, kad gal tokių renginių pristatymas turėtų būti labiau aludariškas nei komercinis: su daugiau aludariškų detalių, kaip daryta, kuo jis ypatingas. Tada būtų "į temą".
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė Gytis »

Mano švogeriškas balsas už. Tiesiog priminsiu, kad jie buvo aktyvūs bendruomenės nariai. Gediminą visai neseniai ir VAK'e buvau sutikęs. Manau, kad jie dar turi tam tikrą kreditą skelbti savo komercnius skelbimus šiame forume. Kažkada jis bus išnaudotas, jeigu nebus papildytas.
Vartotojo avataras
Artis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2011-02-20, 12:03

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė Artis »

Man patiko. Nebuvo, kad amo netekau. Bet alus tikrai išskirtinis.
Namų sąlygomis tokį alų būtų sunkoka sukurti. Gal nebent maišant su viskiais. Žodžiu patiko.

Kas dėl paskutinių forumų įvykių, tai noriu priminti, kad atvirasalus.lt forumas buvo prarastas dėl stipraus savininkiškumo jausmo pas moderatorius.
Ar istorija nesisuka ratu?
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Imperinio stauto iš viskio bačkos pristatymas

Standartinė Peckelis »

Maistra, kaip mirę, tai jie, palyginti, labai gyvi. Manding.
Arti, noriu patikslinti - problemos su pirma forumo versija generavosi dėl adminų minėtojo jausmo. Moderatorius. Šiandien jis yra, rytoj, žiū, ir ne :D
ATSAKYTI