Copenhagen Beer Celebration

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Sveiki.
Yra toks planas 2014 Gegužės 2 - 3 aplankyti Kopenhagos alaus šventę. Tai - vienas kiečiausių alaus tūsų Europoje, kurį organizuoja pats Mikkelleris.

Savo dalyvavimą šiais metais jau patvirtino Alpha State, Brewdog, Freigeist Bierkultur, Kernel, Loverbier, Mikkeller, Närke, Three Floyds (pernai jie servino savo Dark Lord Stoutą), To Øl. Šiaip visoje šventėje bus 40 JAV / Europos garsiausių craftinio alaus bravorų. Bus servinama 320 alaus rūšių.

Visa šventė dalinama į keturias sesijas - dvi dienas po dvi sesijas (rytinė ir popiečio). Visose alus paprastai būna skirtingas.

Vienos sesijos kaina - 220 LT; bilietas į visas keturias - 810 LT. Su bilietu patenki į renginį ir gauni taurę, su kuria stoji į eiles prie bravorų stendų ir ką nori, tą ragauji - papildomai už alų mokėti nereikia.

Bilietų prekybos pradžia - lapkričio 1d. Bilietų paprastai nelieka per tris dienas.

Kas jungiasi? Aš pats planuoju porai sesijų + Kopenhagos apžiūra, kur tikrai yra ką veikt ir alaus fronte, ir šiaip.
http://copenhagenbeercelebration.com/blog/

https://www.facebook.com/copenhagenbeercelebration

http://www.billetlugen.dk/andet/31536/c ... tion-2014/
[attachment=7993,451]

Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
AJ
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2013-01-02, 22:15

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė AJ »

Oh kaip norėčiau :)

Kokią planuoji tripo sąmatą? Transportas? Buvau pavasarį Danijoje, švelniai tariant ne pati pigiausia valstybė :)

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė bmaggot »

Realu paragaut viso alaus?

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Bilietai į sesijas. Skrydis apie 700 LT ir būvimas ten dar tris dienas. Nežinau, kokie kieno poreikiai. Maždaug toks va vaizdas.
Viso alaus paragaut nerealu, nes kiekvienoje sesijoje jis skirtingas. Galų gale, net jei turėtum bilietą į visas sesijas, tai įpusėjus ragavimą jau matyt būtų giliai nesvarbu, ar Kunigaikščių ar Dark Lord'as.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė west »

na aš gal gyvenime esu cinikas bet paskaičiuokim. per diena max max gali paragaut 15 alų paskui jau hana taigi viso 30 alų.

420 bilietai 700 skrydis viešbutis bus po kokia 50 e pigiausias taigi 150 e. plius dar visvien po koki 50 e per diena išleisi. dar 150 viso litais gaunas ~2170 Lt taigi vienas alus gaunasi ~70 lt na aišku neįvertinant parodos, bendravimo ir pabuvimo kitoje šalyje faktorių. bet kažkaip man 70 lt už buteliuką daugoka bet matyt čia tik mano ciniškumas :)

Vartotojo avataras
bmaggot
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011-03-09, 10:53

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė bmaggot »

Jei turėtum daug pinigų, tai atrodytų kitaip matyt.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė west »

nesvarbu kiek turi pinigų. svarbu kaip juos protingai, praktiškai naudoji. puse tų alų galima rasti Lietuvos, Latvijos rinkose po 10-40 Lt. o ir ragauti kur kas smagiau ir teisingiau ne po 15 per vakarą o po kelis todėl ir manau kad dvigubai permokėti net ir turint belenkokį kiekį pinigų neprotinga. aišku paroda gerai, nauji žmonės, kontaktai ir t.t bet jei važiuot tik dėl alaus neapsimoka. bet čia tik mano ciniškas požiūris gink die nenoriu nieko atkalbinėt :)

Vartotojo avataras
AJ
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2013-01-02, 22:15

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė AJ »

West labai jau pragmatikas :]
Šitą festivalį ir reiktų vertinti kaipo tokį. Kur tu dar sutiksi tiek beer geek'ų ir tiek gero alaus. Na tik Atviro alaus Taurėj ir va tokiuose festivaliuose.
Taip alus kainuos pinigus, na bet gausi daug ir gero. Gali negert 15, gali ragaut ir 30, bet tik po gurkšnį - kaip degustacijoj, kol atrasi mėgstamiausią, bet vertint reik ir visumą, kur nuvykęs gausi ir gerą emocijų užtaisą, ir pabendrausi su kitų šalių aluviriais, ir pasisemsi naujų idėjų - manau tai neįkainojama.

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė Peckelis »

Kai einame kur baran ar į tikrą pub`ą, irgi kaip ir permokam (West matymu:D) Bet einam gi. Taip ir čia. Skaičiuojant alaus kaina - kvailystė gaunasi. Pridedant, ką gauni šalia jo - bilietų nelieka per keliolika valandų. Neskaičiuoja, rupkės, matyt:DD

Vartotojo avataras
MK
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2011-02-18, 14:15

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė MK »

200 lt tai apie 400 kronu arba apie 10-12 bokalu alaus kopenhagos kabake. vietiniams pigus geras renginys.

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Šiais metais nusprendžiau Jūsų už rankos nevedžiot ir kaip buvo faina nepasakot. Jei kas nors planuojat 2015 CBC dalyvaut, tai bilietai prekyboje nuo šio vakaro:

http://www.billetnet.dk/artist/copenhag ... ets/949862
Pernai metais complete sold out buvo per nepilną parą, bilietų į populiariausias sesijas (pilnas dalyvavimas ir vakarinės) nebeliko per pusvalandį nuo prekybos pradžios.

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Visi bilietai parduoti per nepilną minutę iš aš uostau dešrą.

Vartotojo avataras
vikingas
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2014-02-25, 12:41

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė vikingas »

rūkytą ?

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė Peckelis »

Prakeikta biznio logika: arba plėsti renginį, arba drastiškai kelti kainas, jei jau tokiu tempu ore dingsta bilietai.

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė west »

o gal tada nesiparinti ir kur nors pigiau/arčiau/ :)Dalyvių sąrašas bent man toks įspūdingas.
http://warszawskifestiwalpiwa.pl/index_en.htm

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Toks veikiau paguodos prizas, bet gal ir verta imt. Kas varo?

Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė west »

aš būsiu. manau nuo 5dienio vėlaus vakaro. ekipažas pilnas tai kooperuotis nesiūlau. nebent vietoj..

Vartotojo avataras
gvolkas
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2012-04-27, 00:51

Re: Copenhagen Beer Celebration

Standartinė gvolkas »

Išvažiuoju penktadienį iš Vilniaus. Planuoju Varšuvoj būt vėlyvą popietę. Namo - sekmadienį. Gyvent kartu nesiūlau, nes mes jau išsinuomojom butą savaitgaliui, kur vietos daugiau nėra. Bet mašinoj dar atsirastų vietos 2- 3 norintiems keliauti.

PM.

ATSAKYTI