Apklausa dėl titulinio

Pastabos, pageidavimai aludariuklubas.lt puslapiui
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Tomas Žeimys
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2012-05-25, 09:52

Apklausa dėl titulinio

Standartinė Tomas Žeimys »

Sveiki,

Prieš kurį laiką buvo paleistas alternatyvus titulinis puslapis (naujienų srautas), kurį naudotojai gali įsijungti paskyros nustatymuose pažymėję "Tituliniame puslapyje vietoj informacinių blokų rodyti naujienų srautą". Šiuo metu matau, kad šia funkcija naudojasi tik 22 žmonės. Noriu paklausti kitų - kodėl nesinaudojat? :)

- Nežinot kad tokia funkcija yra?

- Netinka pati koncepcija?

- Kažko trūksta?

- Kažkas nepatogu?

- ???

Informacija labai reikalinga tolimesnėms puslapio vystymo gairėms nustatyti...

Vartotojo avataras
null
Pranešimai: 633
Užsiregistravo: 2011-01-29, 11:32

Re: Apklausa dėl titulinio

Standartinė null »

Naujienų srautas man nepatogus nes nematau konteksto, kuriame atsirado naujiena. tam kad pamatyčiau visus įvykius savąjame kontekste (kategorijoje) turiu naudoti filtrą. O tai užima laiko. Manau toks funkcionalumas vertingas, bet nemanau, kad tai turi būti pagrindiniame psl. Naudojuosi senuoju. labai norėtusi jį pasiekti ir iš default interface. Visai įdomu pamatyti istoriją tam tikru pjūviu.

Vartotojo avataras
Vajezus
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2012-02-20, 16:29

Re: Apklausa dėl titulinio

Standartinė Vajezus »

na cia turbut esminis dalykas kiek daznai jungies prie psl. Kas dazniau gal maziau pasimeta info sraute o kas reciau gal blokais ir patogiau. tie 22 pagal lankomuma turbut tope? :) as naudojuosi nauju ir jis man labai patogus.

Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: Apklausa dėl titulinio

Standartinė Regis »

Aš esu naujovių šalininkas, bet naujasis (pirminis variantas) man nepatiko dėl pasimetusių nuorodų į vidinius resursus (skaičiuoklės, blog'ai ir t.t.).

Tada persijungiau į senąją versiją. Ir... supratau, kad neujienų srautui aš sugaištu kur kas daugiau laiko nei senajame variante. Tada vėl persijungiau į naują srautą ir džiaugiuosi, kad nereikia sekti visko tituliniame puslapyje - tereikia perskaityti iki pilko brūkšnio.

Patogu, progresyvu, naujoviška.

Vartotojo avataras
Zydrius
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2011-06-23, 10:06

Re: Apklausa dėl titulinio

Standartinė Zydrius »

nesinaudoju, nes toks jausmas, kad čia verda viskas:) kai viskas savo vietose kažkaip geriau-ramiau.
ikonos irgi iškrenta iš bendro stiliaus. ir jos gal turėtų būt geriau horizontalioj juostoj virš esamo srauto, ir kurią nors paspaudus matytumei tos srities srautą.

BUTTON_TOPIC_LOCKED