2012 metų bendruomenės žmonės

Pastabos, pageidavimai aludariuklubas.lt puslapiui
Vartotojo avataras
Tomas Žeimys
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2012-05-25, 09:52

2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė Tomas Žeimys » 2012-11-29, 13:13

Šiais metais (tikimės, kad tai taps tradicija), Atviro Alaus administracija nutarė bent kažkaip atsidėkoti aktyviausiems bendruomenės nariams. Nors galimybės ir neleidžia visų apdovanoti puikiais prizais, tačiau tikime, kad mūsų, bendruomenės vardu, išsakytas didelis AČIŪ bus nuoširdžiai priimtas ir taps bent kažkokia paskata nenuleisti rankų toliau vystant šį projektą bei palaikant bendruomenės dvasią.


Taigi...


Regiui norėtume skirti metų rašytojo ir metų reporterio vardą.

Regi, visa bendruomenė tau labai dėkinga už tavo didžiulį indėlį į aludarių švietimą rašant blogą bei nuolat publikuojant "burbuliatoriaus" pranešimus. Labai apmaudu, kad nusprendei nutraukti blogo rašymą, tačiau tikimės, kad ir kitais būdais nenustosi kelti alaus vartojimo kultūros lygį Lietuvoje bei dalinsiesi savo patirtimi su šio užsiėmimo pradinukais.


Gyčiui norėtume skirti metų organizatoriaus ir metų mokytojo vardus.

Už "Atviro Alaus Taurė 2012", už tai, kad randi laiko komentuoti kitų aludarių receptus ir už aktyvų dalyvavimą bendruomenės forume. Tikimės sulaukti ir daugiau su aludaryste susijusių renginių :)


Elektroninei parduotuvei "Savas Alus" skiriame metų rėmėjo vardą.

Už didžiulę paramą be kurios neapsiėjo bene nei vienas su namudine aludaryste susijęs renginys, už paramą Atviro Alaus projektui.


Dainiau, tau tenka metų radikalo titulas. Ir toliau nenustok mūsų stebinti bei šokiruoti mūsų karčio receptorius :)


Žydriui norime skirti spec. titulą - metų kupoliautojo. Už nerealias improvizacijas derinant alų su gėlytėmis, žolelėmis, krūmeliais, medeliais ir pan.


Šių metų žvaigžde tapo Šamas, už efektingą pasirodymą televizijoje, po kurio atvirasalus.lt serveris vos atlaikė staigiai šoktelėjusio lankomumo apkrovimus.


GiN norime skirti metų dalyvio vardą. Už tai, kad savo dalyvavimu paįvairino kone visus renginius ar susitikimus.


Modeslovui skiriame metų aluvirio titulą kuris šiais metais išvirė daugiausiai alaus.


Erstikiui norime skirti metų atviruolio titulą - tai žmogus, kuris šiais metais sukūrė daugiausiai viešų receptų kuriais remiantis buvo bent kartą išvirtas alus.


Audrylai šiais metais skiriame metų koordinatoriaus titulą. Už indėlį į bendruomenės solidarumą bei veiklos koordinavimą.


Žinoma visų prisidėjusių paminėti nesugebėsime, tačiau norime padėkoti kiekvienam šiais metais prisidėjusio prie Atviro Alaus projekto bei bendruomenės veiklos. Tik su Jūsų pagalba mes kasmet nuveikiame vis daugiau.


P.S. Pasistengsiu sudalyvauti artimiausiame VAK ir išdalinti kuklias simbolines padėkos dovanėles - raštus. Su ne Vilniečiais taip pat ką nors sugalvosim...Vartotojo avataras
Regis
Pranešimai: 712
Užsiregistravo: 2013-06-18, 21:24

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė Regis » 2012-11-29, 18:30

Ačiū už padėką ir įvertinimą :) Labai smagu išgirsti gerą žodį. Na o kaip prizą mielai paimčiau baltą AA lipduką automobiliui gruodžio 15d. renginio metu ;)

Trumpai apie lipdukus - prieš pora savaičių einu link darbo, žiūriu V70 su AA lipduku nuvažiavo... Visai smagu sutikti bendraminčius ne tik internete.

O dėl blog'o turiu gerų naujienų. Gytis maloniai sutiko priimti mane savo globon su visa atsakomybe. Jam jau perduota esamo blog'o kopija, o ateityje Gyčio blog'ą papildys ir mano įrašai :)Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1786
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė Gytis » 2012-11-30, 07:53

Ačiū už nominacijas.


Jeigu jau paminėjote AAT2012, tai tiesiog primenu, kad Artis organizaciniame komitete dirbo nuo pat pradžių, o Haris, nors prisijungė kiek vėliau, labai prisidėjo prie to, kad renginys būtų toks, koks buvo. Taip pat buvo keletas kolegų, kurie dalyvavo ne visą laiką, bet irgi prisidėjo organizuojant renginį. Jų buvo keletas, bet visų nebeprisimenu, todėl neminėsiu nei vieno.

Taip pat reikia paminėti Taurės 2012 teisėjus. Apie juos dar rašysiu savo bloge, todėl čia nebesiplėsiu.

Apie kitus renginius. Kaip jau skelbiau, 2013 metais Taurė tikrai bus. Preliminari data yra gegužės antras savaitgalis. Kai kurios detalės dar derinamos, todėl oficialaus pranešimo ir kvietimo registruotis šiais metais dar turbūt nepaskelbsime. Bet virkite alų ir ruoškitės. Kaip ir šiemet, pateikti bus galima bet kurio stiliaus alų.


Dėl to mano nuolatinio kišimosi į kitų reikalus(receptus). Turiu tą ydą. Bet mano pastabas reikėtų vertinti labai kritiškai, nes klausant mano patarimų, pradėję sudarinėti porterio receptą, baigsite šviesiu lageriu.Vartotojo avataras
SavasAlus.lt
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-02-03, 16:58

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė SavasAlus.lt » 2012-11-30, 10:01

Ačiū už įvertinimą. Mes be jūsų visų - niekas, todėl šis įvetinimas mums labai svarbus.


Suprantu, kad kuklumas neleidžia savęs apdovanoti vardais, todėl mes skelbiam Tomą (T&M Beer) - svarbiausiu metų AA vystytoju, programuotoju ir koordinatoriumi. Ačiū, Tau, Tomai už visą darbą, kurio dėka AA tapo dar patogesniu bei įdomesniu naudoti.


Na ir žinoma, Ponas Niekas, nors paskutiniu metu mūsų žiniomis atsitraukęs nuo aktyvesnio AA vystymo, bet kaip šios bendruomenės vienas pirmųjų kūrėjų ir tolesnių vystytojų ir šiais metais prisidėjęs prie AA gerėjimo ir netapimo uždara :)


Dar kartą ačiū visiems bendruomenės žmonėms - tiek aktyvesniem, tiek labiau stebintiems - jei ne jūs, tai ir ne mes!Vartotojo avataras
west
Pranešimai: 534
Užsiregistravo: 2011-02-24, 20:44

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė west » 2012-11-30, 10:55

o ne per anksti dekavotis? :) juk dar net ne gruodis :)


bet jei šiaip tai jo viskas čia laaabai gerai.

kur kas smagiau kai žinai kad visada gausi patarimą, palaikymą ar šiaip gerą žodį.Vartotojo avataras
Dainius
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011-06-07, 10:49

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė Dainius » 2012-11-30, 14:33

Dėkui už suteiktą radikalo titulą :) Pakėlėt nuotaiką vakar vakare.

Stengsiuos pateisint savo vardą.Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 714
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: 2012 metų bendruomenės žmonės

Standartinė GiN » 2012-12-09, 22:00

O, ačiū už suteiktą titulą :) Tikiuosi neįkyrėjau visur dalyvaudamas ir kišdamas nosį ;) Beje, aš irgi dar neturiu lipduko, balto... :D