Maži čili pipiriukai

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Gal kas žinot, kur Vilniuje būtų galima nusipirkti mažų čili pipiriukų ir kad visi būtų daugmaž vienodi? Noriu sudėti po vieną į kiekvieną butelį.
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Peckelis »

Pasižiūrėk rudugys.lt lyg. Kaune žinau, kur pardės, o va Vilniuje :( Turėjo anąsyk jie tokių Malavio paprikiukų džiovintų - tiksliai pagal tavo reikalavimus :) Ale kam jie tau atsikišo - ar alergija nusgalavo? :D
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė AntaKalnietis »

Pabandyk nebūtinai Vilniuje - esu pirkęs per ebay daug įvairių prieskonių ir panašių dalykų. Ir kokybė geresnė būna už "supermarkertinę", ir kainą galima visai gerą (ir dažnai daug geresnę) gauti (nepatingėjus pasiknisti). Kol kas tais pirkiniais iš ebay nebuvau nusivylęs, pirkau jau daug kartų visko. Pvz.:

http://www.ebay.com/itm/10g-Dried-Chill ... SwBahVar5l
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Peckelis »

Idėja nebloga, kai planuojiesi iš anksto. O tą cheminį ginklą tai turėk proto nesiūlyt - po vieną į butelį įmetus, stiklas sutrūkinės :) Ir ne nuo slėgio...
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė AntaKalnietis »

:) Tas "cheminis ginklas" tik kaip pavyzdys, kad ebay "platybėse" galima labai daug ko rasti. Įvairovės, kokybės ir geresnių kainų prasme. Ir po parduotuves lakstyti nereikia. Na jo, čia tik reikia minimum prieš porą savaičių užsisakyti.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Peckeli, aš ir nesakau, kad pats gersiu tą alų :) Jis subalansuotas egzotikos mėgėjams ;)

Ebay netinka, reikia greičiau.

Rudugys man prie namų, bet ten visi skirtingo dydžio nuo labai mažo iki kokių 5 cm...
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Ačiū, Maistra, pats šiaip nevartoju tokių dalykų, tai ir nepastebėjau.

Ar tu juos bandei valgyt, labai žiaurūs?
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Dėsiu į šaltą alų, tai gal nieko 1 pipiriukas į 0,5 litro?
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Zalvarinis »

Pasikonsultuok su Renata, jie regis į šaltą po vieną dėjo ant litro, pameni koks buvo. Tik nežinau kurią rūšį ji naudojo.
Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Peckelis »

Oi, nujaučia mano širdis, GiN pipirų į butelį pritarkuos - velniams trošku bus... :D
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Bepigu, kai pačiam gert nereiks :P :twisted:
golfasveza
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2015-01-24, 11:18

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė golfasveza »

GiN, jei dar aktualu, turiu tokių "turbo" :) iš Tailando kažkokio kaimo gatvės prekeivių.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Ačiū, golfai, bet aš kaip tik nenoriu perlenkt, kad būtų geriamas :) Pirksiu Maistros nurodytus (ačiū jam) kajeno pipirus iš IKI, dar kelis butelius su čiliukais užtaisysiu (RIMI pirkau).
Crazyte
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-07-22, 13:08

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Crazyte »

Geras alus buvo (svajingai)...
Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė GiN »

Čia tą iš Žmogšalos gėrei? :)
Nekarklas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2016-11-14, 13:03

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Nekarklas »

Gera diena,
į alų vietoj šviežio pipiro buvo įdėta maltų džiovintų pipirai (nors ir 4 kartus mažiau nei receptas liepia - aštrumas viršija ribas). Ar galima kaip nors tą aštrumą sušvelninti? Gal kažką į antrinę bandyt dėti, kad sušvelnėtų skoni? Dėkui
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Zalvarinis »

Šitą alų naudok kaip koncentratą daryt kitiems alums. Sufermentuok alų be pipirų ir maišyk su šituo, kol santykis tave tenkis.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė darkas »

Aš irgi padariau eksperimentą su čili pipirais. Prieš kokias 3 savaites buteliuodamas alų, paėmiau savo išaugintą ir sudžiovintą labai aštrų čili pipirą (tipo kajano) apie 10cm ilgio ir 1cm diametro. Į kelis butelius įbėriau tik sėklų, o į kelis kitus po kokia 1cm atlaužiau ir įmečiau į butelius... :D Tai prieš kelias dienas paragavau vieną tik su sėklom, tai nei kvapo nei aštrumo. O šį sekmadienį vaišinau giminaičius alum ir atsidariau vieną butelį su tuo 1cm ... tai buvo jėga ... :lol: kas nepratęs prie aštrumo tai bėgo ieškoti kuo gesinti gaisrą burnoje ... :lol: o man mėstančiam aštrumą buvo stiproka, bet malonu ...
Gal dar pridėsiu ne į temą ... tą beveik visą partiją alaus (tamsus šiek tiek saldus) apie 25l užbuteliavau, eksperimentuodamas su įvairiais skoniais:
1. kavos pupelės brendyje išbuvę nepilną savaitę apie 1ml į 0,5l alaus - rezultatas nulinis, nei kvapo nei skonio.
2, romas STROH (labai kvapnus, žmona pila į kai kuriuos kepinius) 0,5ml į 0,5L - nieko nesijaučia.
3. Čili pipirai - jau minėjau.
4. Šviežias skystas medus vietoj cukraus apie 0,25 arbatinio šaukštelio į 0,5L - nieko nesijaučia (gal per mažai įdėta)
Didžiausia staigmena tai
5. lenkiškas vanilinis cukrus skirtas kepiniams apie 4-5g į 0,5L vietos paprasto cukraus - va čia tai skonis :o ... geri alų, o jautiesi lyg valgytum karamelinį tortą :lol: , arba tiksliau gertum alų ir užsikastum tortu .
Robis555
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2018-02-28, 23:46

Re: Maži čili pipiriukai

Standartinė Robis555 »

Aš ir buvau įmetęs vanilinio cukraus po šaukštelį į litrą,dar ant viršaus vanilės esencijos,tai gavosi per stipruu,bet vien su cukrumi tai gal ir nieko.
ATSAKYTI