Kviečiame dalyvauti mokymuose „Pašaliniai (nepageidaujami) kvapai ir skoniai aluje“

Vartotojo avataras
Jonaiste
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2016-11-06, 18:32

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Pašaliniai (nepageidaujami) kvapai ir skoniai aluje“

Standartinė Jonaiste » 2018-10-02, 12:31

Labai džiaugiamės, kad turime galimybę pasiūlyti mokymus, kuriuos veda savo srities profesionalė – Dalia Jočytė. Mokymai skirti tiems, kuriems išties įdomu sužinoti apie pašalinius kvapus ir skonius, kaip jie atsiranda bei kaip jų išvengti.

„Dirbu ŠVYTURYS-Utenos alus jau beveik 9 metus, paskutinius 6 metus Aludario-gamybos vadovo pareigose. Mano atsakomybėje misos virimo, fermentavimo ir filtracijos procesai; investicinių ir procesų tobulino projektų įgyvendinimas virimo ir fermentacijos cechuose; naujų produktų kūrimas ir įdiegimas gamyboje; vedu vidinius mokymus susijusius su gamyba ir jusline alaus analize. Mano komandoje yra 15 žmonių.“

Esame dėkingi Daliai už galimybę augti ir tobulėti.

Mokymuose ne tik teoriškai išgirsime daug svarbių dalykų, bet ir uostysime, ragausime, stengsimės atpažinti pašalinius kvapus ir skonius.

Dalia Jočytė sutiko mokymus vesti neatlygintinai, tačiau registracija į renginį mokama – 12 Eur. Tai mums labai svarbi parama, kuri padės organizuoti kitus aludarių bendruomenei naudingus renginius!

Renginys vyks spalio 13 d. (šeštadienį) 14 val. Alaus bibliotekoje.
Renginiui numatyta 30 vietų, todėl paskubėkite registruotis.
Registracijos formą rasite čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link.
Registracijos mokestis turi būti pervestas į VšĮ „Aludarių taurė“ sąskaitą LT83 7300 0101 3586 8305, paskirtyje nurodant „parama renginiui“.
Jeigu turėsite daugiau klausimų, kreipkitės el. paštu jonaiste@aludariutaure.lt.