„Parodyk, ką gali“ Vilniuje

Temos, susijusios su VAK'o veikla
Vartotojo avataras
Zalvarinis
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 2013-01-10, 07:55

„Parodyk, ką gali“ Vilniuje

Standartinė Zalvarinis » 2019-11-18, 21:11

Paskutinis ir pats šilčiausias konkursas šiais metais! „Parodyk, ką gali“ Vilniuje tikrai įvyks. Jau gruodžio 14 d. (šeštadienį) nuo 12 val. labai lauksime visų namų aludarių ir jų antrųjų pusių Alaus bibliotekoje.

Vilniaus aludarių klubas kas mėnesį organizuoja susitikimus/aptarimus, kuriuose namų aludariai analizuoja vieni kitų darbus, dalijasi patirtimi ir kaskart išmoksta naujų dalykų. Gruodžio mėnesio susirinkimas ypatingas – pasirenkama nauja renginio erdvė, dalyvius užvaldo šventinės nuotaikos ir kalbos netyla iki vėlyvo vakaro.

„Parodyk, ką gali“ – kasmetinis Vilniaus aludarių klubo renginys, kurio metu namų aludariai pristato savo geriausius kūrinius kolegų vertinimui. Kiekvienas, atsinešęs savąjį, iškart tampa ir teisėju! Paruošiami du teisėjavimo stalai – vienintelė taisyklė ta, kad aludaris negali vertinti savo atsinešto gėrimo. Ant vieno stalo palieka savąjį, o prie kito teisėjauja. Teisėjaujant yra pildomos vertinimo kortelės, rašomi balai, o vakaro pabaigoje apdovanojami daugiausia balų surinkę konkursantai.

Antrųjų pusių erdvė taip pat skirta teisėjavimui.

Aludarių komisijai reikia pateikti 1 l savo alaus, antrųjų pusių – 0,5 l. Pateikiamos alaus rūšys gali skirtis, pvz.: aludariams gali būti pateikiama gose su mėlynėmis, antrosioms pusėms double IPA rūšis.
Taip pat kviečiame į renginį atvykti aludarių gyvenimo drauges (-us) ir kartu patirti visus šventiškus malonumus – ragauti ir vertinti puikius antrųjų pusių išvirtus kūrinius!
Jei atvyksite be antrosios pusės, taip pat galite alų pateikti antrųjų pusių stalui.

Renginyje gali dalyvauti tik sulaukę 20 metų asmenys.

Renginį organizuoja Vilniaus aludarių klubas ir VšĮ „Aludarių taurė“.

Šiais metais į konkursą „Parodyk, ką gali“ išankstinės registracija nevyks.

Alus privalo būti su etiketėmis, kuriose būtų pagrindiniai alaus parametrai.

Dalyvavimas nemokamas

Jei norite paremti renginį – VšĮ „Aludarių taurė“, sąskaitos numeris – LT83 7300 0101 3586 8305.

Renginio laikas 2019 12 14 12:00 val. Renginio vieta: Alaus biblioteka, Trakų g. 4, Vilnius.