Draugijos veikla 2012 metais

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė Gytis »

Draugija yra visi jos nariai, o ne tik steigėjai, valdyba ar valdybos pirmininkas. Mums tikrai nėra būtina visiems galvoti vienodai, mėgti tuos pačius dalykus ar jungtis prie kiekvienos iniciatyvos. Kiekvienas laisvas dalyvauti Draugijos veikloje tiek, kiek jam tai įdomu ir prasminga.
Kviečiu steigėjus ir būsimu narius pasisakyti apie tai, ką mes galėtume nuveikti 2012 metais.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė Gytis »

Aš pakartosiu tai, ką jau esu siūlęs anksčiau.
Mano manymu, pagrindinė veikla būtų organizuoti bent vieną Draugijos renginį, kurio kulminacija būtų geriausio alaus ir gal aludario išrinkimas. Kažkas labai panašaus į šių metų Guobalyną ar Sambarių konkursą. Mano nuomone, renginys galėtų įvykti gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje, kol dar neprasidėjęs atostogų sezonas, bet oras jau vasariškas. Tai būtų svarbiausias Draugijos metų renginys.
Taip pat Draugija turėtų aktyviai dalyvauti rengiant 2012 metų Sambarius, jeigu jų organizatoriai pakvies prisidėti. Šių metų Sambariuose Draugijos vardas buvo minimas avansu, daugiausia pononieko dėka.

Vartotojo avataras
PPJ
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-02-10, 12:32

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė PPJ »

Manau verta apsvarstyti galimybę draugijos vardu parengti alaus gamybos namuose "elementorių", kuriame norintieji pradėti gaminti alų namuose būtų aiškiai ir paprastai supažindinami su visu gamybos procesu, žaliavomis, pagrindinėmis technikomis ir tt. Gal kažkas panašaus į Palmerio "How to brew", bet, žinoma, ne plagijatas. Komercinės sėkmės iš to vargiai galima tikėtis (diskutuotina), bet reklamos ir naujų narių pritraukimo potencialas nemenkas. Nemokamai jį būtų galima platinti per mūsų tinklapį, socialinius tinklus, tikiu, kad gal ir koks žinių portalas apie jį ir draugiją galėtų informuoti, gal ir žaliavų prekeiviai sutiktų jį patalpinti savo tinklapyje, nes jiems naujų aludarių atsiradimas aktualus.
Draugijos narių skaičius jau dabar yra 18, jeigu bent pusė sutiktų apsiimti kurią nors sritį ir sukurptų ~10 lapų turėtume gan solidų daiktą, kurį ir patys beverdant alų atsiverstume, nereikėtų klaidžiot po kelis forumus ir tinklapius.

Vartotojo avataras
GiN
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:58

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė GiN »

Labai gera mintis! Pritariu ir dalyvaučiau.

Vartotojo avataras
runce
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 2011-02-09, 13:14

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė runce »

PPJ, vienodai galvojam! reikia populerinti, reklamuotis kažkiek. apie "how to brew" lietuvišką variantą irgi mąsčiau, mielai prisidėsiu, jau turiu minčių iš anksčiau. dar siūlau daryti susitikimus ne VAK, KNAK ir pan, o draugijos vardu atskiruose regijonuose.

Vartotojo avataras
erstikis
Pranešimai: 198
Užsiregistravo: 2011-02-09, 07:59

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė erstikis »

Sveiki, turiu sutraukęs savo patirtį į šiokius tokius užrašus. Tik kad jau senokai neatnaujinau, dar gana skurdi ten mano patirtis, reikėtų atnaujinti arba daryti iš naujo :)
Galėčiau kur nors įkelti, jei kam nors įdomu. O šiaip ir aš prisidėčiau.

Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė vidmantas »

Aš ir prisijungčiau prie šio reikalo. Bandyčiau įvykdyti kokią nors užduotį...

Vartotojo avataras
pofke
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 2011-02-09, 12:16

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė pofke »

Taip pat prisijungčiau, arba parašyt ką nors, arba suredaguoti.

Vartotojo avataras
null
Pranešimai: 633
Užsiregistravo: 2011-01-29, 11:32

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė null »

Malonu girdėti iniciatyvas. Matau valdyba praktiškai nereikalinga:). Būtų malonu, jog Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje pradėtų vietiniai aludariai rengtų susitikimus. Noriu pasakyti, jog tokie susitikimai duoda labai daug peno naujom idėjom, todėl svarbu, kad tokie susitikimai periodiškai vyktų. Kiek matau Kauno aludariai savo kiekiu ne kiek nenusileidžia Vilniaus, todėl norėtus, jog jie pirmieji parodytų pavyzdį:) Taigi laukiam regionų periodinių susitikimų.
P.S. kai žinosite konkrečias datas parašykite man paskelbsiu puslapio įvykiuose:)

Vartotojo avataras
darenkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-02-09, 16:21

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė darenkas »

Dėl metų renginio, tai galima Guobalyną atkelti į Birželio pradžią. Dėl knygelės aš irgi už. Dėl Kauno susitikimų, sprendžiam datą ir renkamės :)

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė Gytis »

@runce

VAK'as tėra patogus terminas apibūdinti vietai, kur viskas vyksta. Visi susirinkimai yra atviri, visi aludariai yra kviečiami ir laukiami. Jeigu pasiūlysi geresnį pavadinimą, atsisakysime VAK'o termino.
Dėl "vadovėlio". Siūlau iniciatoriams pradėti atskirą temą, suburti redakcinę komisiją, paruošti trumpą projektą ir paskelbti viešam svarstymui. Savanorių tikrai atsiras tam reikalui. Aš ir pats ką nors parašyčiau, jeigu būtų suteikta tokia garbė.

Vartotojo avataras
vidmantas
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2011-02-07, 22:45

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė vidmantas »

Dėl susitikimų norėtūsi kažko panašaus į VAK'o. Kad būtų mėnesiniai ir žinomi iš anksto, be to geriausia savaitės vidury. Penktadieniais ir savaitgaliais ,manau, daug kas migruoja į kaimukus ir pan. Tačiau tikriausia esminė problema yra pastovios vietos susitikimams nebuvimas.

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė Gytis »

Mes Vilniuje už vietą susimokame. Vienam dalyviui gaunasi 5-8 litai, priklausomai nuo skaičiaus. Reikėtų ir jums bandyti panašiai tartis. Pavyko mums, pavyks ir jums.

Vartotojo avataras
null
Pranešimai: 633
Užsiregistravo: 2011-01-29, 11:32

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė null »

Vieta atsiras, reikia pradžioje daryt. Jei susirinka 7-10 žmonių . galima keletai valandų kažką išsinuomoti. Taip daro Vilniaus Atviro Alaus nariai:)

Vartotojo avataras
SavasAlus.lt
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-02-03, 16:58

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė SavasAlus.lt »

Dėl vadovėlio - labai sviekintina mintis, mes visokeriopai ją palaikome ir pagal išgales paremsime, ką jau bekalbėt apie jo platinimą. Lauksim atskiros temos ir iniciatyvinės grupės, ten galėsime plėstis šia tema.

Vartotojo avataras
null
Pranešimai: 633
Užsiregistravo: 2011-01-29, 11:32

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė null »

Kitų metų Atviro Alaus draugijos veikla galėtų būti tokia;
1. sutelkti kitus Lietuvos regionus, kad jie periodiškai rinktųsi į Atviro Alaus Draugijos susitikimus

2. užmegzti ryšius su kitom panašios veiklos draugijom užsienyje (galime sudalyvauti pvz. Aizputės renginyje)

3. inicijuoti švietėjišką veiklą ( pvz. Aludario elementoriaus sudarymas ir platinimas)

4. organizuoti Lietuvos aludarių čempionatą (manau galėtų dalyvauti ne tik namudiniai aludariai)

5. tęsti Sambarių simpoziumo tradicijas

Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Draugijos veikla 2012 metais

Standartinė Gytis »

Beje, pagal įstatus kiekvienais metais reikia organizuoti visuotinį narių susirinkimą. Manau, kad būtų galima suderinti su kuriuo nors Draugijos renginiu. Būtų papildomas stimulas visiems dalyvauti.
"Aludario elementoriaus" paruošimą ir išleidimą siūlysiu valdybai įtraukti į oficialų veiklos planą.

ATSAKYTI