Noriu į svečius

Jeigu niekur netinka, rašykite čia.
ATSAKYTI
gedukis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2018-07-24, 13:45

Noriu į svečius

Standartinė gedukis »

Sveiki, esu visiškai žalias alaus gamyboje. Norėčiau prieš perkant yrankius alaus gamybai, norėčiau apsilankyti svečiuose pas žmogų kuris gamina alų, pamatyti visa gamybos procesa nuo a iki z. Tada būtų lengiau apsispresti kokiu tikslu gaminti alų :) ar sau ar kitiems ? :) plius pats esu ūkininkas prijaučiantis visokiems augaliukams, gal būt ateičiai galėčiau užsiauginti savos produkcijos :) norėčiau taipogi patarimų dėl yrangos, internetas pilnas visko, bet nesinori švaistyti pinigų vėjais jeigu tai nėra efektyvu.
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

Re: Noriu į svečius

Standartinė Lrytas1 »

Augaliukai sakai :) Kitiems alų verdant ne pas naminukus lankytis reikia. jei sau (20-40 litrų) tai pasirinkimas nuo emaliuoto puodo plius fermenteris iki prabangesnių biški automatizuotu http://www.savasalus.lt/lt/iranga.html. Jei rankos ne iš užpakalio auga galima stenduką iš kelių alus kegų burti.
p.s. ne puodai alų verda.
darkas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2017-06-30, 11:43

Re: Noriu į svečius

Standartinė darkas »

gedukis rašė:Sveiki, esu visiškai žalias alaus gamyboje. Norėčiau prieš perkant yrankius alaus gamybai, norėčiau apsilankyti svečiuose ...
Manau paprasčiau pradžiai apsilankyti svečiuose pas youtube :D , yra angliškai, vokiškai, rusiškai, lenkiškai it t.t , tiesa, lietuviškai mažai :)
ATSAKYTI