Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Peckeli, šiuo atveju pritariu žinodamas kam, nes išbandyta praktikoj. Bent mano nuomone tikrai geriau "nuimt nuo apynių ir leist pastovėt, kad drumzlės nusėstų", t.y. tiesiog papildomoms 1-2 paroms atsargiai perpilt į "tretinės" kubilą vietoj kažokių ten "krešinimų" ( krešinimas tikrai gerokai kerta per aromatą). O supilstyt taip, kad pusės centimetro mielių sluoksnis buteli apačioj liktų, net jei pilstant tiesiai iš pirminės (net antrinės nedarant) - čia jau irgi neeilinių sugebėjimų reikia...

Vartotojo avataras
Burbulas
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2013-03-30, 19:10

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė Burbulas »

AntaKalnietis > Antrinės nedarau. Visada pilstau po pirminės. Mano "algoritmas" paprastiems alučiams: 7-14 d pirminė > 3-4 d apyniavimas (dabar pamažinsiu iki 2d) ir nedidelis temperatūros pakėlimas pvz. nuo 17 iki 20 > 2 dienos "šaltas smūgis" iki 2-4*C > išpilstau.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Burbule, o tau po tokios ilgos pirminės neatsiranda įvairių nepageidaujamų dalykų, tokių, kaip pradėjusių pūti mielių, raugo kvapas ir kt.? Ir ant pirminės dar kelias dienas apyniuoji??? Pagal tavo "statistiką" gaunasi praktiškai 18 d. pirminė su šaltu apyniavimu...Šiaip tai nemanau, kad būtų verta 3-4 d. šalto apyniavimo trukmę iki 2 d. mažint. Kaip tik - pastebėjau, kad pagrindinį aromatą apyniai kažkur 4-5 dienoj atiduoda. Svarbu tik neperlaikyt daugiau nei 7 d., nes apyniai tarsi kažkokią rūgimo reakciją pasigauna ir priduoda nemalonaus, beveik viską užmušančio aitrumo.

Vartotojo avataras
Burbulas
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: 2013-03-30, 19:10

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė Burbulas »

Nemanau, kad pirminė ilga... peržiūrėjau užrašus - vidutiniškai iki išpilstymo 14-15 dienų. Neigiamų dalykų nepastebėjau. Nebeplėtokim toliau, tema apie šaltą apyniavimą.

Mažinsiu iki 2 parų, nes dar 2 paros "šalto smūgio" trukmė (apyniai vis tik lieka). Kaip tik 4 paros ir gaunas. Bandysim ir darysim išvadas :)

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Dėl pirminės (nors kiek ir ne į temą) paklausiau dėl to, kad pasidarė įdomu, ar nebūna kokių nors pašalinių dalykų dėl tokios jos ilgos trukmės. Nes aš pats pirminę darau lygiai 7 paras. Ypač po vieno atvejo, kada (vasarą) pirminė gavosi beveik 10 parų. Ir po to aluje atsirado papildomų nepageidautinų kvapų ir prieskonių. Tai jei tau 14-15 parų ir nieko, gal tada reikia mano atvejį suverst ant kažkokių kitų faktorių (vasara, didelis karštis ir dar ko nors).
O dėl šalto apyniavimo, aš kaip tik nemažinčiau, o didinčiau trukmę, nes crashas labai nuima aromatą. Viso 7 paras drąsiai, tad 5 paros apyniavimui, 2 paros "smūgiui". Čia kaip minimum. Su 2+2 paros nelabai matau apskritai prasmės šaltą apyniavimą daryt, nes kaži ar ją jis duos...Bet kaip sakant, tavo valia.

Vartotojo avataras
Artis
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2011-02-20, 12:03

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė Artis »

Antakalnieti, prašau papasakok daugiau apie šitą dalį "nes crashas labai nuima aromatą".

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Arti, gal aš čia per smarkiai užsimojau sakydamas "crashas labai nuima aromatą", nes esu crashinęs tik porą kartų. Rezultatas mane smarkiai nuvylė, nes alus neišskaidrėjo tiek, kiek tikėjausi, o aromato liko praktiškai vos ne tiek, kaip kad šaltas apyniavimas apskritai nebuvo darytas. Aišku, gal ten sąlygojo aromato beveik pradingimą ir kiti dalykai. Bet daugiau ir nebecrashinau, nes antrinę iš esmės ir darau būtent dėl šalto apyniavimo - man asmeniškai aromatas žymiai svarbiau nei koks nors krištolinis skaidrumas.

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Ir va man kilo kitas klausimas. Žadu virti "derliaus" alų su laukiniais apyniais. Kaži kaip su jais - ar nuo laukinių nepareis infekcija, nes pirktiniai kaip bebūtų turėtų būti grynesni, švaresni, ypač jei apie granules kalbame, o va laukiniuose ir dar šviežiuose, prieš porą dienų skintuose, manau čielos visokių gyvių ir mikroorganizmų civilizacijos ir kolonijos gali gyvent...

Vartotojo avataras
Peckelis
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013-01-12, 10:32

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė Peckelis »

Jei surinkti ne iš dulkėtos pakelės - kokios problemos? Jei nedžiovintus pora dienų palaikei, kur oras necirkuliavo, gali turėti bėdų, bent jau teoriškai. O šiaip apyniai patys turi dezinfekcinių savybių, ir tavo minėtos civilizacijos paprastai būna labai suvargę:)

Vartotojo avataras
AntaKalnietis
Pranešimai: 746
Užsiregistravo: 2013-11-08, 04:00

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė AntaKalnietis »

Peckeli, dėkui už padrąsinimą. Bet bandysiu apsidrausti - dalinti partiją per pusę ir tik pusę jos apyniuoti šaltai. O šaltam apyniavimui mesti iškart suskintus, visiškai nelaikyti.

Vartotojo avataras
traskis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2013-03-07, 11:19

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė traskis »

Sveiki,toks klausimas iškilo,ar verta sausai apynuoti su apynių spurgom ar neapsimoka?
Vartotojo avataras
kartus
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2011-03-02, 13:53

Re: Šaltas (sausas) apyniavimas - kaip dezinfekuoti?

Standartinė kartus »

traskis rašė:Sveiki,toks klausimas iškilo,ar verta sausai apynuoti su apynių spurgom ar neapsimoka?
apsimoka
ATSAKYTI