Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

ATSAKYTI
arvyds13
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-03-17, 18:59

Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

Standartinė arvyds13 »

Sveiki aludariai.
esu pradedantysis mėgėjas alaus daryme.
Susikūriau receptą su vyšnių skonio priedu.
Noriu sužinoti pastabas patobulima šiam receptui
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
STR
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2017-04-18, 12:03

Re: Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

Standartinė STR »

Sveikas,
Kelios pastabos:
1. Vadovaujuosi taisykle, kad skonio/aromato apynių kiekis standartiškai turi būti apie 2g/1 litre alaus. Tai pas tave gaunasi 0,5g/1L. Aš didinčiau.
2. Jeigu jau tiek daug dedi BEST Red X, tai Pale Ale salyklo nebedėčiau. Nebent pritrūkai truputį :) Bet čia nuomonės reikalas.
3. Tikrai nepatarčiau pirmiems kartams fermentacijos daryti žemesnėje nei 16C laipsnių. Ir iš principo, toks parašymas "14-21C" tai nekaip atrodo... Fermentacija turi vykti kuo stabilesnėje temperatūroje.
4. Dėl vyšnių "natūralaus alaus skonio priedo" nieko negaliu pasakyti ar patarti. Išvis esu nustebęs, kad galima iš buteliuko pridėti "natūralaus alaus skonio" į namuose verdamą alų :shock:
arvyds13
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-03-17, 18:59

Re: Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

Standartinė arvyds13 »

Dėkui už pastebėjimus pasinaudosiu patarimais na o dėl skonio vyšnių iš buteliuko kaip rimti aludariai suprantu nenaudoja aš noriu pabandyti kadangi šiuo metu neturiu vyšnių šaldytų :D
George
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-05-02, 20:42

Re: Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

Standartinė George »

Su uogom apskritai atsargiai reikia.... Aš dariau su greipfurtais, spaudžiau sultis, tai sugadinau visa alų realiai, daugiau nebelendu su uogom/vaisiais prie alaus :D
arvyds13
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-03-17, 18:59

Re: Alus su MJ Natūralus alaus skonio priedu"Cherry" vyšnių skonio

Standartinė arvyds13 »

Jo su uogom irgi turėjau patirties turbūt antras alus buvo su serbentais pirmas butelis sprogo kambary o likusius isšaudziau kaime :lol: šitam recepte bandysiu dėti vyšnių skonio priedą kur savas alus prekiauna.
ATSAKYTI