Ar įmanoma panaudoti kaimiško tipo metalinę statinaitę

Viskas apie aludarystėje naudojamą įrangą, įrankius ir prietaisus.
ATSAKYTI
Ali
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2018-08-23, 12:47

Ar įmanoma panaudoti kaimiško tipo metalinę statinaitę

Standartinė Ali »

Sveiki, turiu kaime garaže 10 ltr nerudyjančio plieno statinaitę, kaimiško tipo. Pridedu nuotrauką. Varinis kranelis, ir platesnio sriegio įvirintas įsukimas rusiškam manometrui. Kokios idėjos kaip ją įmanoma panaudoti? Gal koks patarimas įvirinti sriegį CO2 balionėliams, ar kažka panašaus. O gal nieko nedaryti, gazuoti ir viskas? O gal radikalia neapsimoka, naudoti butelius papraščiau, nes putos, o pilti į asotį - nelygis. Paveikslėlis

linkas į nuotrauką, jei neįkeltų: https://mega.nz/file/opZBwQiI#9wFvNaRys ... udXW4R1KP0
Krauzenas
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Ar įmanoma panaudoti kaimiško tipo metalinę statinaitę

Standartinė Krauzenas »

Patariu tiesiog naudot kaip didelį butelį - užgazuot su cukrum/gliukoze. Bet tokiu atveju patartina tą statinaitę suvartot per vieną kartą (pvz. vasarą per kokį BBQ ar iškylą su kompanija :)), nes kitu atveju ten likęs alus "išsibezdės", su mini CO2 balionėliais nenureguliuosi nuolatinio paduodamo slėgio, jo pagalba gali nebent padėt išstumt alų iš statinaitės.

Aš tokios statinaitės neturiu, bet vasarai pasidarau kelias 5l bačkutes - atrodo kad nemažas kiekis alaus, bet jei nusiveži pas kokių 10 žmonių kompaniją, tai ta statinaitė išgaruoja vos po vieną taurę įpylus. 10l bačkutė tokiam tikslui idealus variantas ;)
ATSAKYTI