FORUMO TAISYKLĖS

Forumo taisyklės - būtina perskaityti.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Lrytas1
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: 2013-03-10, 23:21

FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Lrytas1 »

1. Forume rašoma lietuviškai, naudojant visas lietuviškas raides. Netinkami įrašai bus trinami be atskiro įspėjimo.
2. Atskirais atvejais bus toleruojami užsieniečių įrašai užsienio kalbomis.
3. Rašykite į temą. Prieš rašydami pagalvokite, ar jūsų komentaras suteiks naujos informacijos. Neinformatyvūs ir ne į temą komentarai gali būti trinami be atskiro įspėjimo.
4. Prieš pradėdami naują temą perskaitykite panašias temas - labai gali būti, kad jums rūpima tema jau išsamiai aptarta. Forumuose "Naujokų klausimai" ir "Skubiai reikia patarimo" savo klausimui visada kurkite naują temą. Šių forumų temos yra nuolat peržiūrimos ir keliamos į pagrindinius forumus.
5. Jeigu kuriate naują temą, suteikite jai prasmingą pavadinimą. Moderatoriai turi teisę taisyti temų pavadinimus ar net pašalinti visą temą, kuri pažeidžia šią taisyklę.
6. Gerbkite kitų nuomonę net jeigu su ja nesutinkate ir konstruktyviai išreikškite savąją. Nepagarbūs komentarai bus trinami, o autoriai perspėjami. Ypatingai piktybiškų komentarų autoriai bus šalinami iš forumo.
7. Reklama forume yra mokama ir leidžiama tik suderinus ją su administracija. Mūsų forumo kontekste, reklama - tai viskas, kas susiję su didmenine ar mažmenine prekyba bei tam tikrų konkrečių įmonių paslaugų ar prekių siūlymu.
8. Forumo dalyviai nuolat pažeidžiantys ar labai grubiai pažeidę taisykles gali būti įspėti ar pašalinti be įspėjimo. Įspėjimų skaičius ribotas.
9. Vartotojas forume gali turėti tik vieną paskyrą.
BUTTON_TOPIC_LOCKED