Po keturių metų č0ąę - č0ą0

Čia rašykite, kai norite aptarti forumo reikalus.
ATSAKYTI
Awtas
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2019-01-10, 19:26

Po keturių metų č0ąę - č0ą0

Standartinė Awtas »

Rašau... nes , jau senai norėjau + paskaičiau keletą paskutinių 'postų' + keletas stiklinių savo alaus + laukiu Pensilvanijos (nes Nevada su Arizona stabdo) galutinių rezultatų (kas šiandien mažai tikėtina) ir nėra ką veikt. <<< Visą eilę išvardintų priežasčių galima išmaišyt.
Čia eilinis ' Forume rašoma lietuviškai, naudojant visas lietuviškas raides.' rantas. Suprantu, kad 'pono kleckai - pono valia", jei netinka T&C, gali nesinaudot.. bet
Toks įspūdis, kad tavo žinios, kur dėt kablelius ar kur yra u/ū/ų, yra vienas iš kriterijų ar gali būt šios bendruomenės nariu, ar - ne (esi čia nepageidaujamas).
Šis forumas, yra vienintelis (man žinomas), kuris bando vienyt Lietuvos aludarius/+naminukus. Aš pats norėčiau, kad būtų kuriamas/kaupiamas kažkoks žinių bagažas ir žinių bazė tiems, kas neskaito angliškai ar kita kalba, bet vis dar galėtų nebijot pasiklaust/pasidalint savo patirtimi. Ir šitas forumas, bent jau man atrodo, gali patapt ta platforma kuri veliau, integruojant su kitais, galėtų patapt komerciškai sėkmingu projektu.
Aš pats čia pradėjau savo namudario kelią ir tikrai esu dėkingas už atsakymus (į mano kvailus klausimus) ir palaikymą.
Bet, gal nepaverskim šito puslapio vlkk.lt satelitu.
Man, čia, kažką parašyt irgi yra užsiknisimas, nes vis reikia pataikyt ar 6 yra š ar 7. ar 5, ar 8. Nelinčiuokim kitų.
Gal 2020 nebėra tie 2013 ir vertėtų peržvelgt tas taisykles?
OT: duokim Krauzenui medalį. Tokie žmonės kaip jis, palaiko visus lūzerius nepasiduot ir tobulėt, visada atsako į klausimus be jokios arogancijos, į klausimus, kurie yra ą0ą (čia mano klaviatūros 101) namų alaus gamyboje.
Į sveikatąĄĄĄ

totalus OT. Adminai, vis sako, kad nesaugus puslapis, Čia gal TLS 1.0 konfigŪracija?
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1828
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Po keturių metų č0ąę - č0ą0

Standartinė Gytis »

Mano nuomone taisyklės mums puikiai pasitarnavo, kad forumas būtų naudingos informacijos šaltinis, o ne neperskaitomų tekstų šiukšlynas. Forumas naudingas, nes truputį prižiūrimas. Todėl galvoju, kad nereikia nieko keisti. Dėl atsitiktinių klaidų niekas nė žodžio nesako..

Šiuo metu nėra jokių planų paversti forumą komercine platforma.
Krauzenas
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: 2017-09-11, 21:49

Re: Po keturių metų č0ąę - č0ą0

Standartinė Krauzenas »

Ačiū, Awtai, už gerus žodžius ;) Nors man asmeniškai tai nei kiek nesunku rašyt lietuviškai nors mano klaviatūroje net lietuviškos raidės nepažymėtos - kažkaip kadangi kalbu lietuviškai, tai rašyt be LT raidžių man net sunkiau būtų :lol:

O šiaip, pamirškim "utopijas" - niekad čia nebus Wikipedia, neprikontroliuosi visko, juk ne Šiaurės Korėja čia... O tos taisyklės, tai būkim biedni bet teisingi - niekam jos nei kiek neįdomios, ir niekas jų niekad neskaitė ir neskaitys, kol galima tiesiog užsiregistruot ir parašyt post'ą...
ATSAKYTI