Aludarių taurės 2021 naujienos

ATSAKYTI
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1829
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Aludarių taurės 2021 naujienos

Standartinė Gytis »

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki kovo 31 d. ir dėl to dalyviams ir teisėjams gali kilti klausimas ar “Aludarių taurė 2021” įvyks kaip planuota. Priminsiu, kad šių metų Aludarių taurės finalas numatytas gegužės 15 d.

Skubu išsklaidyti bet kokias abejones - “Aludarių taurė 2021” įvyks nepriklausomai nuo aplinkybių.

Visų pirma, mes tikimės, kad iki gegužės vidurio karantinas bus visiškai atšauktas arba bus palikti tik nežymūs suvaržymai, neužkertantys kelio vykdyti renginiu įprastu formatu. Tai planas ‘A’. Bet galvojame ir apie planus B ir C. Tačiau apie juos šiuo metu neverta kalbėti.

Jums svarbu žinoti, kad Taurė šiemet įvyks bet kuriuo atveju, netgi jeigu būtų atidėta trumpesniam ar ilgesniam laikotarpiui. Todėl virkite, darykite, gaminkite alų konkursui - jis įvyks!

Taip pat skubame pasidalinti ir naujiena - “Savas alus” įsteigė prizus pirmų trijų vietų laimėtojams. Nugalėtojas gaus 150 eurų, antros vietos laimėtojas 100 eurų, o trečios vietos 50 eurų vertės “Savo alaus” čekius aludarystės prekėms įsigyti.

Kaip turbūt supratote, “Aludarių taurės 2021” pagrindinis rėmėjas yra “Savas alus” - įranga ir ingredientai naminio alaus gamybai iš viso pasaulio.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1829
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aludarių taurės 2021 naujienos

Standartinė Gytis »

Šiek tiek naujienų

- registracija prasidėjo, vyksta ir tęsis iki balandžio 30 dienos pabaigos... https://registracija.aludariutaure.lt
- konkursinį alų jau galima nešti į pridavimo vietas, kurios nurodytos registracijos sistemoje, prieš nešdami perskaitykite taisykles https://www.aludariutaure.lt/files/at-t ... s-2021.pdf
- Jeigu galite suteikti vietą bent vienos sesijos teisėjavimui, susisiekite su mumis, būsime nepaprastai dėkingi. Kaip tai vyktų? Du arba trys teisėjai atvyksta maždaug 2 valandoms su konkursiniu alumi. Alus degustuojamas, užpildomos vertinimo kortelės. Galėtumėte ir jūs prisijungti prie alaus vertinimo 🙂 Turite retai pasitaikančią galimybę pasimokyti iš tikrų alaus profų! (Jeigu nesate oficialus Aludarių taurės teisėjas, Jūsų vertinimas būtų neužskaitinis.)
Ačiū mūsų geriems draugams, kurie sutiko pagelbėti surenkant alų, o dabar pakalbėkime apie prizus.
Jau skelbėme, kad finalo prizininkai gaus 150, 100 ir 50 eurų vertės mūsų pagrindinio rėmėjo Savas alus arčiau sielos dovanų čekius. Šiandien skelbiame apie papildomus prizus, kuriuos Aludarių taurei skyrė Mangrove Jack's https://mangrovejacks.com/ 🤗🙌
Štai tie prizai:
· A selection of Mangrove Jack’s Craft Series Yeasts (all prize winners)
· Mangrove Jack’s Beer Enhancers (Category 2nd prize winners)
· Mangrove Jack’s Mini Keg 5L + Ball Lock Cap (Category 1st prize winners)
· Mangrove Jack’s Stainless Steel Fermenter (best beer overall)
Puikūs prizai! Great prizes, thank you Mangrove Jacks ❤️
Bet žinoma jokie daiktai, nors ir labai vertingi, neatstos pagrindinio prizo - teisės vadintis Aludarių taurės nugalėtoju, žmogumi, kurio alus didžiausiame ir svarbiausiame Lietuvos namų aludarių konkurse buvo pripažintas geriausiu. Laiko registracijai dar pakankamai daug, bet nesiregistruosi - nelaimėsi.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1829
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aludarių taurės 2021 naujienos

Standartinė Gytis »

Registracija ir alaus surinkimas baigti. Kas nespėjote ar per vėlai susigriebėte, liūdėti nereikia - ruoškitės kitų metų konkursui.

Sudarytos teisėjavimo sesijos, paskirstyti teisėjai.
- Lagers kategorijoje pradinės vertinimo sesijos ir kategorijos finalas vyks Klaipėdoje;
- Strong ales sesijos ir kategorijos finalas vyks Kaune;
- Pale ale sesijos vyks Šiauliuose ir Panevėžyje, kategorijos finalas Trakuose;
- Kitų kategorijų sesijos ir finalai vyks Vilniuje.

Didysis finalas, kurio metu bus išrinkti prizininkai ir nugalėtojas, perkeliamas į gegužės 22 d. Tiesiog dėl karantino apribojimų viskas šiek tiek išsitęsia. Tai yra gera žinia tiems, kieno alus paklius į finalą. Laiko pateikti alų finalui bus daugiau.

Pabaigoje noriu padėkoti mūsų geriems draugams Gero Alaus Parduotuvė , Vingiu Dubingiu Aludė ir Alaus Ir Giros Krautuvė Špunka už pagalbą surenkant konkursinį alų. Ačiū ❤️

"Aludarių taurei" sąskaitas apmokėti padeda Savas alus (https://savasalus.lt/) parama.
Prizus skyrė Mangrove Jack's.
Vartotojo avataras
Gytis
Pranešimai: 1829
Užsiregistravo: 2011-02-03, 22:30

Re: Aludarių taurės 2021 naujienos

Standartinė Gytis »

"Aludarių taurė 2021" vyksta toliau. 4 kategorijų mini-finalai jau įvyko. Žinomi šių kategorijų prizininkai. Priminsiu, kad į finalą patenka po du geriausius kiekvienos kategorijos alus. Visi prizininkai bus apdovanoti medaliais ir MANGROVE JACK'S įsteigtais prizais. Šių kategorijų prizininkai jau informuoti, Jeigu pateikėte alų į šias kategorijas, bet negavote žinutės, vadinasi jūsų alus šiemet netapo prizininku. Nusiminti neverta - ruoškitės kitų metų konkursui.
Dar 4 kategorijų - Pale ales, IPA, Strong ales ir Sour & Specialty ales - finalai įvyks šią savaitę. Jeigu pateikėte alų į šias kategorijas, prizininkai dar nežinomi.
Dėl alaus pateikimo finalui jo dalyviai bus informuoti asmeniškai. Numatomos pateikimo vietos yra tos pačios. Bet neskubėkite nešti alaus. Finalas vyks tik gegužės 22 dieną. Jeigu turite bet kokių klausimų dėl alaus pateikimo, rašykite asmenine žinute.
"Aludarių taurę 2021" parėmė "Savas alus" https://savasalus.lt/
ATSAKYTI